Upresniť parametre
zKokosu Antikorová slamka čierna 21,5cm zKokosu Prášok z motýlieho hrachového kvetu Butterfly Pea
zKokosu Antikorová slamka čierna 21,5cm

Priemer 3 mm a 5 mm. Nahrádza plastovú slamku, ktorá je nerecyklovateľná. Je jedným z 10 najčastejších plastov, ktoré sa nachádzajú v oceáne a na plážach.Závislosť ľudí na plastoch znečisťuje planétu. Približne 500 miliónov slamiek končí ročne ako odpad.

môžete mať 24.03

zKokosu Dračie ovocie zKokosu Prášok z motýlieho hrachového kvetu Butterfly Pea
zKokosu Dračie ovocie

Dračie ovocie (pitaya, pitahaya) je exotické a veľmi chutné ovocie výraznej ružovej farby, ktoré je často považované za tropickú superpotravinu. Dračie ovocie (Dragon Fruit) je lahodný plod kaktusu, ktorý pochádza zo Strednej a Južnej Ameriky.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Prášok z motýlieho hrachového kvetu Butterfly Pea zKokosu Prášok z motýlieho hrachového kvetu Butterfly Pea
zKokosu Prášok z motýlieho hrachového kvetu Butterfly Pea

Butterfly Pea je krásny modrý kvet pestovaný v tropickom podnebí. Po celé stáročia bol používaný v juhovýchodnej Ázii ako prírodné modré potravinárske farbivo preslávené pre svoje zdravotné účinky.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Lyžička z kokosového dreva tmavá zKokosu Antikorová slamka rose gold 21,5cm
zKokosu Lyžička z kokosového dreva tmavá

Sú eticky vyrábané.Vyrobené z kokosových stromov, ktoré boli odpadom.Dĺžka 19 cm. Plastové lyžičky.Lyžička je vyrobená z kokosových paliem, ktoré mali byť spálené. Kokosové palmy. Bez obalu. Umyte pod tečúcou vodou a vysušte. Nedávajte do umývačky riadu. Kompostovateľné.

môžete mať 24.03

zKokosu Antikorová slamka modrá 21,5cm zKokosu Antikorová slamka rose gold 21,5cm
zKokosu Antikorová slamka modrá 21,5cm

Priemer 5 mm. Nahrádza plastovú slamku, ktorá je nerecyklovateľná. Je jedným z 10 najčastejších plastov, ktoré sa nachádzajú v oceáne a na plážach.Závislosť ľudí na plastoch znečisťuje planétu. Približne 500 miliónov slamiek končí ročne ako odpad.

môžete mať 24.03

zKokosu Antikorová slamka rose gold 21,5cm zKokosu Antikorová slamka rose gold 21,5cm
zKokosu Antikorová slamka rose gold 21,5cm

Priemer 5 mm. Nahrádza plastovú slamku, ktorá je nerecyklovateľná. Je jedným z 10 najčastejších plastov, ktoré sa nachádzajú v oceáne a na plážach.Závislosť ľudí na plastoch znečisťuje planétu. Približne 500 miliónov slamiek končí ročne ako odpad.

môžete mať 24.03

zKokosu Bambusová slamka 20cm zKokosu Bambusová slamka 20cm
zKokosu Bambusová slamka 20cm

K dispozícii sú 3 veľkosti. Pri výrobe týchto slamiek je využívaná celá stonka bambusu, takže nevzniká takmer žiaden odpad. Nahrádza plastovú slamku, ktorá je nerecyklovateľná.

môžete mať 24.03

zKokosu Bambusové brčko zKokosu Bambusová slamka 20cm
zKokosu Bambusové brčko

Ekologická alternatíva v podobe slamiek z bambusu. K výrobe slamiek neboli použité žiadne chemické prísady. Sú zdravotne nezávadná a preto z nich môžete bez obáv usrkávať svoj obľúbený nápoj zas a znova.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Face Roller AMETYST zKokosu Bambusová slamka 20cm
zKokosu Face Roller AMETYST

Rozmaznávanie až na 1. mieste. Face Roller je valček určený na masáž tváre, krku a dekoltu. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje tvár opuchov aj tmavých kruhov pod očami. Používa sa na vyčistenú pokožku v kombinácii s pleťovým olejom alebo krémom. Ametyst je považovaný za ochranný kameň.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Face Roller AVANTURÍN zKokosu Holiaci strojček svetlý s tenkou rúčkou
zKokosu Face Roller AVANTURÍN

Rozmaznávanie až na 1. mieste. Face Roller je valček určený na masáž tváre, krku a dekoltu. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje tvár opuchov aj tmavých kruhov pod očami. Používa sa na vyčistenú pokožku v kombinácii s pleťovým olejom alebo krémom. Avanturín je kameňom šťastia.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Face Roller RŮŽENÍN zKokosu Holiaci strojček svetlý s tenkou rúčkou
zKokosu Face Roller RŮŽENÍN

Rozmaznávanie až na 1. mieste. Face Roller je valček určený na masáž tváre, krku a dekoltu. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje tvár opuchov aj tmavých kruhov pod očami. Používa sa na vyčistenú pokožku v kombinácii s pleťovým olejom alebo krémom. Ruženín je považovaný za kameň srdca.

môžete mať 23.03 - 24.03

zKokosu Holiaci strojček svetlý s tenkou rúčkou zKokosu Holiaci strojček svetlý s tenkou rúčkou
zKokosu Holiaci strojček svetlý s tenkou rúčkou

S tenšou rúčkou z bambusového dreva a cestovným obalom. Vhodné pre mužov aj ženy. Balenie obsahuje prenosné jutové vrecko. Holiace strojčeky z plastu. Holiace strojčeky z plastu sa nedajú recyklovať a čepele vymieňať. Po otupení čepelí sú vyhadzované. Bambusové drevo, kov, juta.Papierový.

môžete mať 24.03