Zdravá lahev Cestovateľská 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Cestovateľská 0,7l je pre každého cestovateľa. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pach, netvorí sa v nej pleseň a má ľahkú údržbu.


Zdravá lahev Formula 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Formula 0,5l je pre každého milovníka áut. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Jednorožec a víly 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň a jednoducho sa čistí.


Zdravá lahev Krakonoš 0,7l
9,30 €

Zdravá lahev Krakonoš 0,7l je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba a uzamykatelné víčko.


Zdravá lahev Krtek a jahody 0,5l
8,50 €

Zdravá lahev Krtek a jahody 0,5l je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba a uzamykatelné víčko.


Zdravá lahev Mandaly 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Mandaly 0,7l s peknou kresbou mandál a nápisom Keep calm and drink on. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Morský svet 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Morský svet 0,5l zaujme každého milovníka mora. Ide o unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Párty 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Párty 0,5l, obľúbi si ju každé dievča. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Pivonky 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Pivonky 0,7l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože nepohlcuje pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.


Zdravá lahev Power 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Power 0,7l pre tých čo milujú zelenú. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pach, netvorí sa v nej pleseň a má ľahkú údržbu.


Zdravá lahev Psy 0,7l

Zdravá lahev Psy 0,7l

Hodnotenie: 5
8,90 €

Zdravá fľaša Psy 0,7l je pre každého psíčkara. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Sovičky 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Sovičky 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože nepohlcuje pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.


Zdravá lahev Sovičky 0,7l
8,90 €

Zdravá fľaša Sovičky 0,7l je pre milovníkovi motívu roztomilých sovičiek. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pach, netvorí sa v nej pleseň a má ľahkú údržbu.


Zdravá lahev UAX 0,7l
8,90 €

Zdravá lahev® je unikátna nápojová fľaša pre každodenné použitie. Je vyrobená z materiálu vyvinutého špeciálne pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravá lahev® neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá a bisfenol A, nepojíma pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia.


Zdravá lahev UAX 2019 1,0l
9,30 €

Zdravá lahev® je unikátna nápojová fľaša pre každodenné použitie. Je vyrobená z materiálu vyvinutého špeciálne pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravá lahev® neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá a bisfenol A, nepojíma pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia.


Zdravá lahev Veselá jazda 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša Formula 0,5l je pre milovníkov všetkých dopravných prostriedkov. Unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev ZOO kapela 0,5l
8,10 €

Zdravá fľaša ZOO kapela 0,5l, tento veselý motív zaujme každé dieťa. Ide o unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci pretože nepojíma pachy a netvorí sa v nej pleseň


Zdravá lahev Logovka 2019 0,5 l
8,10 €

Zdravá fľaša Logovka 2019 0,5 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože nepohlcuje pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.


Zdravá lahev Logovka 2019 0,7 l
8,90 €

Zdravá fľaša Logovka 2019 0,7 l je unikátny český výrobok vyrobený z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravú fľašu by mali mať všetci, pretože nepohlcuje pachy, netvorí sa v nej pleseň, možno ju vyvariť, ľahká údržba a uzamykateľné viečko.