ZdenkaTri Detský 3D batoh DISNEY FROZEN Olaf
15,95 €

Krásny a praktický batoh s 3D povrchovou úpravou zaručene poteší a rozveselí všetky deti. Je vhodný pre škôlkarov a mladších žiakov, na krúžky, cestovanie, výlety …

ZdenkaTri ALU fľaša na pitie oranžová MIMONI 500ml
4,95 €

Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom MIMONI poteší všetkých školákov aj výletníkov. Bezpečné a hygienické pitie zabezpečí odklápací uzáver. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 CHELSEA F.C.
10,95 €

Nástenný kalendár CHELSEA F.C. pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Pánske hodinky FC BARCELONA modré
19,95 €

Pánske hodinky s logom slávneho futbalového klubu zaručene potešia všetkých jeho fanúšikov. Majú príjemný silikónový športový remienok. Skvelý darček za skvelú cenu!

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 REAL MADRID C.F.
10,95 €

Nástenný kalendár REAL MADRID C.F. pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 MANCHESTER UTD.
10,95 €

Nástenný kalendár MANCHESTER UTD. pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 LIVERPOOL F.C.
10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný kalendár LIVERPOOL F.C. pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 FC BARCELONA
10,95 €

Nástenný kalendár FC BARCELONA pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Aktivity set MIMONI / omaľovanky, pastelky
2,45 €

Kreatívnu sadu s rôznymi aktivitami oceníte najmä počas cestovania, dlhého čakania… Zabaví všetkých milovníkom žltých a veselých MIMOŇOV. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 TOTTENHAM HOTSPUR F.C.
10,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný kalendár TOTTENHAM HOTSPUR F.C. pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Detská flísová deka MINNIE MOUSE 100/150cm
6,95 €

Flísová deka s rozprávkovým motívom MINNIE MOUSE je príjemná a na dotyk mäkká. Deka je z hrejivého flísu a vaše dieťa v nej môže sedieť zabalené pri čítaní, pozeraní TV alebo hraní spoločenských hier.

ZdenkaTri Vrecúško na prezuvky DISNEY FROZEN
3,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Textilné vrecko na prezuvky s krásnym motívom DISNEY FROZEN. Vrecko sa dá nosiť buď cez rameno, v ruke, alebo na chrbte ako batoh. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Detská gumená lopta UNICORN/LAMA, 15cm, mix motívov
2,65 €

Táto lopta pre deti je svojimi rozmermi ideálna pre hranie sa vo vode a letné pohybové aktivity. Dá sa s ňou zahrať prakticky kdekoľvek – vonku, vo vnútri, pri vode či pri mori, s kamarátmi alebo s rodičmi, záleží len na fantázii a vôli hrať sa. Tovar máme skladom, prirpavený k odoslaniu.

ZdenkaTri Detská gumená loptička DISNEY FROZEN, 6cm, mix motívov
0,99 €

Mäkká lopta s motívom Frozen o priemere 60 mm. Lopta je neodmysliteľnou súčasťou hier každého dieťaťa už od skorého veku. Hra s loptou, či už malou alebo veľkou, podporuje u deti rozvíjať pohybovú činnosť, koordináciu pohybu a reflexnú činnosť.

ZdenkaTri Pánske hodinky FC BARCELONA čierne
20,95 €

Pánske hodinky s logom slávneho futbalového klubu zaručene potešia všetkých jeho fanúšikov. Majú príjemný silikónový športový remienok. Skvelý darček za skvelú cenu! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri 3D Termo taška / box na desiatu MINNIE MOUSE
11,50 €

Praktická taška a s motívom obľúbenej MINNIE MOUSE slúži na krátkodobé zachovanie teploty nápojov alebo potravín, či už teplých alebo studených. Termotaška sa zatvára na zips. Je ideálna na desiaty do školy, na výlety alebo športové akcie.

ZdenkaTri Aktivity travel set MIMONI
7,50 €

Kreatívnu sadu s rôznymi aktivitami oceníte najmä počas cestovania, dlhého čakania… Zabaví všetkých milovníkom žltých a veselých MIMOŇOV. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Bavlnená osuška 70/140cm MIMONI Pink
9,95 €

Detská osuška Mimoňovia Pink. Deti osušku Minions využijú ako doma, tak aj napríklad pri vode alebo bazéne. Osuška Mimoňovia Pink z obľúbenej rozprávky Ja zloduch je vyrobená zo 100% bavlny, odporúčame prať v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo.

ZdenkaTri Detské analógové hodinky MICKEY MOUSE
7,95 €

Klasický rozprávkový hrdina, obľúbená postavička detí Mickey Mouse, ktorý ťa naučí hodiny! Vďaka týmto hodinkám, budeš vždy presný/á a nikdy nič nezmeškáš! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Detský dáždnik DISNEY PRINCESS Kids
5,75 €

Veselý a štýlový detský dáždnik DISNEY PRINCESS. Jednoduché a bezpečné otváranie, zabezpečené proti privretiu prštekov. Priemer dáždnika 60cm, dĺžka 52cm. Vhodný pre deti od 3 rokov.

ZdenkaTri Látková bábika 20cm DISNEY FROZEN Elsa
6,85 €

Látková bábika ELSA z nádhernej obľúbenej rozprávky DISNEY FROZEN. Anna a Elsa spoločne tvoria silný sesterský kruh, ktorý nikto nepretrhne a bok po boku spoločne dokážu nemožné. Zaži s nimi nové čarovné dobrodružstvá. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Látková bábika / maňuška 30cm DISNEY FROZEN Anna
6,95 €

Látková bábika – maňuška na ruku ANNA z nádhernej obľúbenej rozprávky DISNEY FROZEN. Anna a Elsa spoločne tvoria silný sesterský kruh, ktorý nikto nepretrhne a bok po boku spoločne dokážu nemožné. Zaži s nimi nové čarovné dobrodružstvá. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Látková bábika / maňuška 30cm DISNEY FROZEN Elsa
6,95 €

Látková bábika – maňuška na ruku ELSA z nádhernej obľúbenej rozprávky DISNEY FROZEN. Anna a Elsa spoločne tvoria silný sesterský kruh, ktorý nikto nepretrhne a bok po boku spoločne dokážu nemožné. Zaži s nimi nové čarovné dobrodružstvá. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

ZdenkaTri Nástenný kalendár 2021 MANCHESTER CITY
10,95 €

Nástenný kalendár MANCHESTER CITY pre kalendárny rok 2021. Kalendár sa skladá z jednej titulnej strany a ďalších dvanástich, kde sú jednotliví hráči. Originálna licencia, tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Veľký obchod nie len pre malých. Všetky rozprávkové postavičky a motívy na jednom mieste.

Veľký obchod nie len pre malých. Všetky rozprávkové postavičky a motívy na jednom mieste.