Záhir Cosmetics

Upresniť parametre
Záhir Cosmetics Bambucké maslo s arganovým olejom 200 ml Záhir Cosmetics Bambucké maslo s arganovým olejom 200 ml
Záhir Cosmetics Bambucké maslo s arganovým olejom 200 ml

Bambucké maslo s arganovým olejom je ošetrujúca a ochranný prírodný prípravok pre starostlivosť o telo i tvár. Hydratuje, hojí drobné defekty a poranenia, predchádza popraskaným žilkám aj striám a znižuje podráždenie kože. Udržuje pleť pružnú, jemnú a zdravú. Je vhodný pre všetky typy pleti.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Harmančeková voda 100 ml Záhir Cosmetics Bambucké maslo s arganovým olejom 200 ml
Záhir Cosmetics Harmančeková voda 100 ml

Harmančeková voda je vhodná na upokojenie a dočistenie pleti, ako tonikum alebo podklad pod oleje. Je skvelá na osvieženie tváre, vhodná najmä pre zápalovú, citlivú, problematickú a mastiacu sa pleť. Vďaka harmančeku hojí, sťahuje póry a zmierňuje začervenanie.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Rhassoul - Marocký íl 200 gr Záhir Cosmetics Bambucké maslo s arganovým olejom 200 ml
Záhir Cosmetics Rhassoul - Marocký íl 200 gr

Rhassoul – Marocký íl je 100 % prírodný prostriedok na čistenie pleti, stiahnutie pórov a omladenie pokožky. Je vhodný pre telo i tvár, dodá stratené minerály, ľahko – ale efektívne – odstráni usadené nečistoty. Je dobre znášaný aj extrémne náročnou pokožkou. Pôsobí protizápalovo.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganový telový balzám Ambra 50 ml Záhir Cosmetics Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Arganový telový balzám Ambra 50 ml

Arganový telový balzám sa stará o pokožku celého tela. Arganový olej má regeneračné vlastnosti – kožu zvláčni, dodá jej dostatok vitamínu E a je vhodný pre všetky typy pleti.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom - NEROLI 200 ml Záhir Cosmetics Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom - NEROLI 200 ml

Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom – NEROLI je účinne čistiaci jemný šampón na vlasy s vôňou pomarančových kvetov. Arganový olej dodáva vlasom lesk, silu a objem, reguluje kožný maz a navracia zdraviu vlasovej pokožke.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Marocká keramická pemza Záhir Cosmetics Jemný čistiaci šampón s arganovým olejom - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Marocká keramická pemza

Marocká keramická pemza z červenej hliny pre šetrnú starostlivosť o vaše chodidlá. Jemne odstraňuje odumretú kožu a zanecháva chodidlá hladké a jemné. Vďaka keramickému povrchu je hygienická a dobre umývateľná.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganová vlasová starostlivosť s vôňou NEROLI Záhir Cosmetics Arganový kondicionér pre nepoddajné vlasy - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Arganová vlasová starostlivosť s vôňou NEROLI

Arganová vlasová starostlivosť s vôňou NEROLI v sebe ukrýva:Jemný čistiaci šampón s arganovým olejomKondicionér pre nepoddajné vlasySérum pre posilnenie vlasov.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganové sprchové mléko - NEROLI 200 ml Záhir Cosmetics Arganový kondicionér pre nepoddajné vlasy - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Arganové sprchové mléko - NEROLI 200 ml

Arganové sprchové mlieko – NEROLI je hodvábne jemné sprchové mlieko plné arganového a mandľového oleja s vôňou pomarančových kvetov na šetrné umývanie celého tela. Vďaka prírodným ingredienciám sa intenzívne stará o pokožku, ktorá je po použití zamatovo hebká, pružná a vyživená.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganový kondicionér pre nepoddajné vlasy - NEROLI 200 ml Záhir Cosmetics Arganový kondicionér pre nepoddajné vlasy - NEROLI 200 ml
Záhir Cosmetics Arganový kondicionér pre nepoddajné vlasy - NEROLI 200 ml

Účinný kondicionér s arganovým olejom a vôňou pomarančových kvetov skvele dopĺňa jemný čistiaci šampón s rovnakou vôňou. Prípravok sa stará o nepoddajné, krepovité, presušené a elektrizujúce vlasy, ktorým dodá lesk, pružnosť, zdravý vzhľad a nezabudnuteľnú očarujúcu vôňu.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganový olej 250 ml Záhir Cosmetics Arganový olej s kvapadlom 50 ml
Záhir Cosmetics Arganový olej 250 ml

Arganový olej je 100% prírodný marocký za studena lisovaný arganový olej pre starostlivosť o pleť, telo aj vlasy. Je vhodný aj pre citlivú pleť a na všetky typy vlasov. Arganový olej regeneruje a chráni. Rýchlo sa vstrebáva a pomáha v boji proti voľným radikálom a starnutiu pokožky.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganový olej BIO 30 ml Záhir Cosmetics Arganový olej s kvapadlom 50 ml
Záhir Cosmetics Arganový olej BIO 30 ml

Arganový olej BIO 30 ml je 100% prírodný marocký za studena lisovaný arganový olej na starostlivosť o pleť, telo i vlasy. Rýchlo sa vstrebáva, pomáha v boji proti voľným radikálom a starnutiu pokožky. Vhodný aj pre citlivú pleť, výborný na všetky typy vlasov vrátane suchých a rozstrapkaných.

môžete mať 23.03 - 24.03

Záhir Cosmetics Arganový olej s kvapadlom 50 ml Záhir Cosmetics Arganový olej s kvapadlom 50 ml
Záhir Cosmetics Arganový olej s kvapadlom 50 ml

Arganový olej s kvapkadlom je 100% prírodný marocký za studena lisovaný arganový olej pre starostlivosť o pleť, telo aj vlasy. Regeneruje a chráni, rýchlo sa vstrebáva. Olej je vhodný aj pre citlivú pleť. Výborný na všetky typy vlasov vrátane suchých a rozštiepených.

môžete mať 23.03 - 24.03

Malá česká rodinná firma Zahir Cosmetics využíva vo svojich produktoch blahodárnych účinkov arganového oleja a ďalších storočiami preverených zložiek, napríklad ružovej vody či marockého ílu.