You&Oil KI Nechtová pleseň 5 ml
10,50 €

Novinka

You & Oil KI Nechtová pleseň je bioaktívna zmes esenciálnych olejov napomáhajúce pri nechtovej plesni. 100% prírodná zmes vytvorili odborníci cez aroma terapiu. Účinky každého z olejov sa tak navzájom podporujú a spoločnú kombinácií sú efektívnejšie ako jednodruhové oleja. .

You&Oil Beauty Shot 100% Hyaluronan 10 ml
15 €

Posledný kus za túto cenu!

You & Oil Beauty Shot 100% Hyaluronan je sérum s anti-age účinky s kyselinou hyalurónovou. Vďaka tomuto sére je koža je hydratovaná tak v hlbokej, tak povrchovej vrstve hyaluronanovými molekulami.

You&Oil Beauty Shot 100% Acids 10 ml
15 €

Novinka

You & Oil Beauty Shot 100% Acids je sérum na rozjasnenie pleti s extraktmi čučoriedok, oleje zo semien uhorky, papje a avokádového oleja efektívne rozjasní a rozžiari tón pleti. .

You&Oil Beauty Shot 100% Botox oil 10 ml
15 €

Novinka

You & Oil Beauty Shot 100% Botox oil blokuje nervové impulzy do svalov, zjemňuje kontrakciu svalov, ktoré vytvárajú vrásky. Uvoľnené svaly tak vytvára efekt odpočinuté dobre vyzerajúci pleti a pomáhajú bojovať so vznikom vrások. Pre všetky typy pleti. .

You&Oil Beauty Shot 100% Regeneračné konopné sérum 10 ml
15 €

Novinka

You & Oil Beauty Shot 100% Regeneračné konopné sérum je zmiešané s výživnými olejmi ako je marulový a rakytníkový. Zabraňujú tvorbe voľných radikálov, pomáhajú pri zápaloch pokožky s prejavmi akné, zmäkčujú, vyživujú a upokojujú pokožku. Vhodný pre suchú, zrelú pleť alebo pleť s prejavmi akné.

You&Oil Beauty Shot 100% Resveratrol 10 ml
15 €

Novinka

You & Oil Beauty Shot 100% Resveratrol – Resveratrol a proanthocyanidiny získaný z hroznových semien sú extra silné prírodné antioxidanty, ktoré pomáhajú pokožke b ojovat proti voľným radikálom a přečasnému starnutia.

You&Oil KI Bolesť v krku 5 ml
11,30 €

Novinka

You & Oil KI Bolesť v krku je zmes bioaktívnych éterických olejov, ktoré môžu pomôcť v prípade bolestí a škrabanie v hrdle. You & Oil využíva účinky esencálních olejov prostredníctvom kože, resp. pulzných bodov.

You&Oil KI Emočné vyčerpania 5 ml
9,60 €

Novinka

You & Oil KI Emočná vyčerpania je bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá môže pomôcť v prípade emocionálneho vyčerpania, tlaku, nedostatku energie znovu nastarovat motiváciu, energiu a chuť do práce a života. 100% prírodná zmes vytvorili odborníci cez aroma terapiu.

You&Oil KI Imunita 5 ml
10,50 €

Novinka

You & Oil KI Imunita je bioaktívna zmes esenciálnych olejov. Pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a zabraňuje respiračným ochorením, chráni telo pred patogénmi ako baktérie, vírusy a huby. Obsahuje éterické oleje, ktoré majú silné antibakteriálne a antivírusové účinky.

You&Oil KI Menštruácia 5 ml
9,60 €

Novinka

You & Oil KI Menštruácia je bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá môže uľaviť v prípade bolestivej a nepravidelnej menštruácie. .

You&Oil KI Nachladnutie 5 ml
11,30 €

Novinka

You & Oil KI Prechladnutie je zmes bioaktívnych éterických olejov, ktoré môžu pomôcť v prípade nachladnutia, horúčky, opuchu nosovej oblasti a nádchy. You & Oil využíva účinky esencálních olejov prostredníctvom kože, resp. pulzných bodov.

You&Oil KI Stress 5 ml
10,50 €

Novinka

You & Oil KI Stress je bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá môže pomôcť znížiť psychické napätie, podráždenosť z pracovného alebo i osobného prostredia. 100% prírodná zmes vytvorili odborníci cez aroma terapiu.

You&Oil KIDS Imunita 10 ml
11,30 €

Novinka

You & Oil KIDS Imunita je 100% prírodný bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá podporuje správnu funkciu imunitného systému. You & Oil vytvorili rad prípravkov pre deti, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom kože.

You&Oil KIDS Pokojný spánok 10 ml
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

You & Oil KIDS Pokojný spánok je bioaktívna zmes esenciálnych olejov. Pomáha deťom lepšie zaspať a mať pokojný spánok po celú noc.

You&Oil KIDS Teplota 5 ml
11,30 €

Novinka

You & Oil KIDS Teplota je bioaktívna zmes esenciálnych olejov, uľavujúca od horúčky a zvýšenej teploty detí.

You&Oil KIDS Upchatý nos 10 ml
11,30 €

Novinka

You & Oil KIDS Upchatý nos je bioaktívna zmes esenciálnych olejov napomáhajúci deťom uvoľnenie nosa pri prechladnutí a opuchnuté nosovej sliznice.

You&Oil KIDS Úzkosť 10 ml
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

You & Oil KIDS Úzkosť je bioaktívna zmes esenciálnych olejov. Pomáha deťom pri úzkosti alebo podráždenosti.