Yoko Design Set na prípravu Mojita
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Potešte svoje chuťové poháre lahodným mojitom! Sada obsahuje všetko potrebné na prípravu tohto obľúbeného kokteilu. Namiešajte kamarátom skvelý drink ako profesionálny barman.

Yoko Design Zdobiace vrecko so šiestimi tryskami
10,26 € 10 €

Zdobička je vyrobená z odolného plastu a vynikajúcim pomocníkom pre dekorovanie tort, muffinov, perníkov, alebo na prípravu makroniek a plnenie pokrmov. Vrecko je dodávané so šiestimi nerezovými tryskami.

Yoko Design Fľaša na šľahačku 500 ml, oranžová
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Matná a na dotyk príjemna fľaša na šľahačku v atraktívnych farbách je pomocníkom na prípravu dokonalej šľahačky, ovocnej peny, teplých alebo studených krémov a omáčok. Nádoba je dodávaná s tromi inovatívnymi tryskami, vďaka ktorým môžete byť neobmedzene kreatívny.

Yoko Design Fľaša s lúhovacím sitkom 730 ml
9,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická a ekologická fľaša na vodu z odolného plastu značky Yoko Design. Vďaka lúhovaciemu sitku môžete vodu ochutiť ovocím alebo bylinkami. Fantázii sa medze nekladú, výber je len na vás.

Yoko Design Brúska na nože
10,64 € 9 €

Obnovte svoje nože do pôvodnej slávy pomocou ľahko použiteľnej keramickej brúsky. Kolieska brúsky naostria váš nôž s minimálnym vynaloženým úsilím. Stačí pár pohybov a váš nôž bude mať ostrie ako nové.

Yoko Design Termofľaša 500 ml
15,22 €

Elegantná termofľaša značky Yoko Dizajn s dvojitou nerezovou termoizolačnou stenou. Vďaka spracovaniu udrží váš nápoj teplý alebo studený dlhé hodiny. Termofľaša je veľmi odolná a skrutkovací uzáver so silikónovým tesnením fľašu hermeticky uzavrie a zaručí tak, že nápoj nevytečie.

Yoko Design Termoska so sitkami na lúhovanie čaju 350ml
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná termofľaša so sitkami na lúhovanie značky Yoko Design. Je veľmi odolná, vodotesná a otvára sa jednoducho skrutkovaním. Termoska udrží nápoj teplý až 5 hodín a studený dokonca až 7 hodín a to vďaka dvojitej nerezovej termoizolačnej stene.

Yoko Design Termohrnček 280 ml
12,20 €

Originálny termohrnček značky Yoko Dizajn má dvojitú nerezovú termoizolačnú stenu. Vďaka nej udrží váš nápoj teplý až 5 hodín a studený dokonca 10 hodín. Hrnček má praktický náustok.

Yoko Design Fľaša na šľahačku 500 ml, čierna
36 €

Matná a na dotyk príjemná fľaša na šľahačku v atraktívnych farbách je pomocníkom na prípravu dokonalej šľahačky, ovocnej peny, teplých alebo studených krémov a omáčok. Nádoba je dodávaná s tromi inovatívnymi tryskami, vďaka ktorým môžete byť neobmedzene kreatívny.

Yoko Design Set na kokteily

Yoko Design Set na kokteily

Hodnotenie: 4,5
17,90 €

Potešte svojich hostí originálnymi kokteilmi! Vďaka tejto sade vytvoríte lahodné kokteily podľa svojho želania. Nechýba tu trojdielny nerezový shaker, odmerka a ďalšie pomôcky. Miešajte ako profesionálny barman.

Yoko Design Desiatový box na jedlo 1l
11,59 € 11 €

Yoko Design desiatový box na jedlo je elegantný a funkčný vďaka hermetickému uzatváraniu. Ideálny pre prepravu jedál do kancelárie, na piknik, na cesty. Box je ekologický a bez BPA. Vhodný do mikrovlnnej rúry, vďaka pneumatickému ventilu pre odvádzanie pary.

Yoko Design Flambovacia pištoľ
15,22 € 15 €

Výnimočný dokončovací nástroj, ktorý povýši vaše varenie na profesionálnu úroveň. Flambovacia pištoľ je účinná a efektívny horák, ktorý vám pomôže vytvoriť chrumkavú kôrku na dezertu, alebo skaramelizuje cukor na ovocí.

Yoko Design Sifónová fľaša 1 l, červená
37 €

Retro je späť! Vyrobte si vlastnú perlivú vodu vďaka sifónovej fľaši. Stačí pridať sirup a dokonalá limonáda je na svete. Nenoste ťažké fľaše z obchodu, keď si môžete v pohodlí domova vyrobiť vlastnú perlivú vodu, alebo limonádu.

Yoko Design Termohrnček 500 ml
14,10 €

Originálny termohrnček značky Yoko Dizajn má dvojitú nerezovú termoizolačnú stenu. Vďaka nej udrží váš nápoj teplý až 5 hodín a studený dokonca 10 hodín. Hrnček má praktický náustok.