Yetty chlapčenská čiapka s autami-34%
9,19 € 5,99 €

Akcia

Tenká chlapčenská čiapka moderného strihu a vzoru s obľúbenými autami, ochráni hlavu a uši pred jarným a jesenným vetrom. Je vyrobená z príjemného a nekrčivého bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty dievčenská šiltovka plátená so srdiečkami-34%
8,42 € 5,49 €

Akcia

Bavlnená šiltovka od českého výrobcu Yetti je určená pre mladé slečny. Šiltovka ochráni hlavu a oči pred slniečkom. Je vyrobená z príjemnej a priedušnej bavlny, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty nákrčník tunel pletáž
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nákrčník pre chlapcov i dievčatá od českej značky Yetti zahreje krk v chladnom počasí. Jednoduchý pletený dizajn, ktorý sa hodí ku každému oblečeniu.

Yetty Čiapka chlapčenská s autíčkom zateplená
10,90 €

Chlapčenská zateplená čiapka od českej značky Yetti svojim dizajnom poteší malých i väčších chlapcov. Čiapku zdobí výšivka autíčka na bočnej strane. Je vyrobená zo zmesi polyesteru, bavlny a spandexu.

Yetty Čiapka úplet chlapčenská - AUTO
9,90 €

Chlapčenská úpletová čiapka od českej značky Yetti svojim dizajnom poteší maléhoväčšieho chlapca. Čiapku zdobí výšivka autíčka na bočnej strane. Je vyrobená z polyesteru.

Yetty čiapky pletená so zajačikom
9,90 €

Detská pletená čiapka so zajačikom od českej značky Yetti je vyrobená z polyesteru podšitá bavlnou. Čiapku na bočnej strane zdobí malý zajačik. Samotná čiapka má zajačie uši, takže z vášho malého chlapca či slečny sa stane malý zajačik.

Yetty nákrčník tunel pletáž podšitý
10,90 €

Detský nákrčník od českej značky Yetti je určený pre chlapcovdievčatá. Jednoduchý pletený dizajn sa hodí ku všetkému oblečenie. Je vyrobený z akrylu a podšitý polyesterom.

Yetty chlapčenská čiapka dojčenská zaväzovacia - bociany-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Detská dojčenská čiapka od českého výrobcu Yetti ochráni detskú hlavičku a ušká pred chladom a vetrom. Má praktické zaväzovanie pod bradou, vďaka ktorému bude perfektne držať na hlavičke. Je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty dievčenská čiapka s lesklými motýlikmi-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Tenká dievčenská čiapka moderného strihu a vzoru s motýlikmi, ochráni hlavu a uši pred jarným a jesenným vetrom. Je vyrobená z príjemného a nekrčivého bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty chlapčenský klobúčik letný s autami-34%
7,65 € 4,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský plátený klobúčik od českého výrobcu ochráni detské hlavičky pred prudkým letným slniečkom. Je vyrobený z priedušného a príjemného bavlneného materiálu, preto je pohodlný na nosenie aj počas veľmi teplých dní.

Yetty čiapka pletená s brmbolcom
11,90 €

Detská pletená čiapka od českej značky Yetti zahreje hlavičku vášho dieťaťa v chladnom počasí. Je vyrobená z akrylu podšitá polyesterom. Čiapku hore zdobí brmbolec.

Yetty Čiapka úplet dievčenská s mačičkou
9,90 €

Dievčenská úpletová čiapka od českej značky Yetti svojim dizajnom poteší maléväčšie dievčatá. Čiapku zdobí výšivka mačičky na bočnej strane. Je vyrobená z polyesteru.

Yetty dievčenská šatka s motýlikmi-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Dievčenská šatka od českého výrobcu Yetty je skvelou voľbou nielen pre malé copandy. Vďaka copíkom často čiapočky nedržia pevne na hlave, ale so šatkou tento problém slečny mať nebudú, preto skvele ochráni pred chladom a vetrom. Je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty chlapčenská čiapka dojčenská - lama-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Detská dojčenská čiapočka od českého výrobcu Yetty ochráni detskú hlavičku a ušká pred chladom a vetrom. Má praktické zaväzovanie pod bradou, vďaka ktorému bude perfektne držať na hlavičke. Je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty chlapčenský klobúčik letný - piráti-34%
8,42 € 5,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský plátený klobúčik od českého výrobcu ochráni detskej hlavičky pred prudkým letným slniečkom. Je vyrobený z priedušného a príjemného bavlneného materiálu, preto je pohodlný na nosenie aj počas veľmi teplých dní. Pirátsky motív je pre chlapcov ako stvorený, takže klobúčik budú radi nosiť.

Yetty čiapka dlhá zateplená s hviezdičkami
9,90 €

Detská dlhá čiapka od českej značky Yetti svojim dizajnom urobí z vašich detí malých škriatkov. Je vyrobená zo zmesi polyesteru, bavlny a spandexu. Zateplenie čiapky zaručí, že vaše dieťa bude mať hlavičku v teple aj v chladnom počasí.

Yetty čiapka farebná - indiánsky vzor
7,90 €

Detská farebná čiapkaindiánskym dizajnom od českej značky Yetti je vhodná pre všetkých malých indiánov a indiánky. Je vyrobená z kvalitného polyesteru.

Yetty čiapka krémová - líška
8,90 €

Detská čiapkalíškou od českej značky Yetti je vyrobená z polyesteru. Čiapku na prednej strane zdobí líška. Dizajn pripomínajúci plyšovú hračku príjemne zahreje hlavičku vášho dieťaťa.

Yetty čiapka krémová zaväzovacia - líška
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská čiapkalíškou od českej značky Yetti je vyrobená z polyesteru podšitá bavlnou. Čiapku na prednej strane zdobí líška a hore brmbolce. Dizajn pripomínajúci plyšovú hračku príjemne zahreje hlavičku vášho dieťaťa.

Yetty čiapka krémová zaväzovacia - psík
10,90 €

Detská čiapka so psíkom od českej značky Yetti je vyrobená z polyesteru podšitá bavlnou. Čiapku na prednej strane zdobí malý psík a hore brmbolcec. V chladnom počasí udrží hlavičku vášho dieťaťa v teple.

Yetty čiapka pletená pruhovaná
11,90 €

Detská pletená čiapka od českej značky Yetti zahreje hlavičku vášho dieťaťa v chladnom počasí. Je vyrobená z akrylu podšitá polyesterom. Čiapku zdobí navrchu malý brmbolec.

Yetty čiapka pletená so sobmi - modrá
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská pletená čiapka od českej značky Yetti zdobená sobmi skvele doplní zimný outfit vášho dieťaťa. Je vyrobená z polyesteru podšitá bavlnou. V oblasti uší je predĺžená tak, aby lepšie chránila uši vašej ratolesti.

Yetty dievčenská šatka s bodkami-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Dievčenské šatka od českého výrobcu Yetti je skvelou voľbou nielen pre malé copandy. Vďaka copánkom často čiapky nedržia pevne na hlave, ale so šatkou tento problém slečny mať nebudú, preto skvele ochráni pred chladom a vetrom. Je vyrobený z príjemného bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlný na nosenie.

Yetty dievčenská šatka s kvetinami-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Dievčenská šatka od českého výrobcu Yetty je skvelou voľbou nielen pre malé copandy. Vďaka copíkom často čiapočky nedržia pevne na hlave, ale so šatkou tento problém slečny mať nebudú, preto skvele ochráni pred chladom a vetrom. Je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu doplneného o elastan, takže je veľmi pohodlná na nosenie.

Yetty dievčenský klobúčik letný s obrázkami-34%
8,42 € 5,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenský plátený klobúčik od českého výrobcu ochráni detské hlavičky pred prudkým letným slniečkom. Je vyrobený z priedušného a príjemného bavlneného materiálu, preto je pohodlný na nosenie aj počas veľmi teplých dní. Motív so zvieratkami je pre slečny ako stvorený, takže klobúčik budú rady nosiť.

Yetty Šiltovka FROZEN-34%

Yetty Šiltovka FROZEN

Hodnotenie: 5
9,20 € 5,99 €

Akcia

Dievčenská šiltovka disponuje potlačou obľúbených postáv z rozprávky. Je vhodná na každodenné nosenie a poslúži ako spoľahlivá ochrana proti slniečku. Yetti Šiltovka FROZEN je praktickým doplnkom počas letných dní.

Yetty Šiltovka MINNIE-34%
9,20 € 5,99 €

Akcia

Dievčenská šiltovka disponuje potlačou obľúbených postáv z rozprávky. Je vhodná na každodenné nosenie a poslúži ako spoľahlivá ochrana proti slniečku. Yetti Šiltovka MINNIE je praktickým doplnkom počas letných dní.