Yeelight Ambience Lamp YL060-15%
59,90 € 50,33 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný, nadčasový dizajn, bezproblémový prechod jasu, dobíjacia a prenosná. To je nová lampička Xiaomi Yeelight Ambience Lamp.

Yeelight Lightstrip Plus-36%

Yeelight Lightstrip Plus

Hodnotenie: 5
57,79 € 36,60 €

Akcia

Inteligentný LED pásik, s ktorým si doma vytvoríte tú správnu atmosféru. Xiaomi Yeelight LightStrip Plus má nastaviteľný jas i farbu svetla, môžete ho ľubovoľne rezať a tvarovať a ovláda sa pohodlne telefónom. Vychutnajte si romantickú večeru, alebo sa nabuďte na výkon tým správnym osvetlením. Pásik sa dá rozšíriť až do dĺžky 10 m.

Yeelight Lightstrip Plus Extension-27%
19,35 € 14,07 €

Akcia

Predlžovací šikovný LED pásik, ktorým si doma vytvoríte tú správnu atmosféru. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension vám pridá ďalší 1 meter atmosférického osvetlenia, ktoré môžete ľubovoľne tvarovať. Má nastaviteľný jas i farbu svetla a ovláda sa pohodlne telefónom.

Yeelight Portable LED Lamp-24%
50,14 € 37,81 €

Akcia

Elegantná stolná LED lampa s vlastnou batériou. Xiaomi Yeelight Portable LED Lampa má nastaviteľný jas i farbu svetla, poskytne vám tak vhodné osvetlenie pre každú príležitosť. Vydrží svietiť bez napájania až 5 hodín a poteší vás dlhou životnosťou.

Yeelight LED Ceiling Light Mini
59 € 29,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Senzorové svítidlo od značky Yeelight využijete na verandu či před vchodové dveře. Během dne šetří energii díky světelnému senzoru a v noci se při pohybu rozsvítí a po 60 vteřinách automatiky zhasne.

Yeelight Galaxy Ceiling Light 480 (starry)
137,49 € 75,01 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chytré svítidlo od značky Yeelight je kompatibilní s domácími asistenty Google Home a Amazon Alexa. Díky akrylovému krytu dovnitř neproniká prach ani hmyz, a je tedy vhodné i na použití v kuchyni. Lze jej připojit na WiFi či Bluetooth a ovládat jej pomocí mobilní aplikace.

Yeelight Remote Control
13,60 €

Diaľkové ovládanie k inteligentným LED svietidlám Xiaomi. Xiaomi Yeelight Remote Control slúži na ovládanie všetkých lámp, stropných svietidiel a Smart LED. So svietidlami komunikuje na báze Bluetooth.