Yankee Candle Clean Cotton Classic veľký 623 g-36%
30,42 € 19,40 €

Vôňa Clean Cotton sa radí medzi bestsellery vo vonných sviečkach Yankee Candle. Slnkom prevoňaná bavlna so zelenými tónmi, bielymi kvetmi a kvapkou citrónu dohromady tvoria krásnu čistú vôňu, ktorá je umiestnená v najobľúbenejšom dizajne Classic so skleneným viečkom.

Yankee Candle Cinnamon Stick Classic malá 104 g-36%
15,63 € 9,90 €

Cinnamon Stick je hrejivá vôňa sladkej škorice, ktorá dokáže vykúzliť útulnú atmosféru harmónie a pokoja. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejšom dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

Yankee Candle Clean Cotton Classic malá 104 g-30%
15,63 € 10,90 €

Slnkom prevoňaná bavlna, kombinovaná so zelenými tónmi, bielymi kvetmi a štipkou citrónu. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejším dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

Yankee Candle Home Sweet Home Classic malá 104 g-30%
15,63 € 10,90 €

Aróma škorice, domáceho pečenia, ktorá vás zahreje pri srdci a naplní váš domov atmosférou vzájomnej lásky a porozumenia. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejším dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

Yankee Candle Aróma difuzér Midnight Jasmine 120 ml
23,90 € 22,70 €

Aróma difuzér Midnight Jasmine s kvetinovou vôňou jazmínu. Drevené viečko sa ľahko otvára a priemer otvoru umožní steblám pekne sa rozložiť a uvoľňovať do miestnosti maximum sviežosti.

Yankee Candle Aróma difuzér Lemon Lavender 120 ml
23,90 € 22,70 €

Aróma difuzér Lemon Lavender s omamnou a mužnou vôňou citrónu a levandule. Drevené viečko sa ľahko otvára a priemer otvoru umožní steblám pekne sa rozložiť a uvoľňovať do miestnosti maximum sviežosti.

Yankee Candle Vonné tyčinky Fluffy Towels 210 g-17%
23,90 € 19,80 €

Vonné tyčinky Fluffy Towels prináša sviežu vôňu čistých uterákov, ešte teplých zo sušičky, so štipkou vôňa citrónov, jabĺk, levandule a ľalií. Ich výhodou je bezpečné prevoňanie priestoru bez rizika plamienka či rozliatiu vonného oleja.

Yankee Candle Aróma difuzér Vanilla Lime 120 ml
23,90 € 20,30 €

Aróma difuzér Vanilla Lime prináša dokonalú vôňu krémovej bohatosti vanilky, ktorá sa v tomto vosku snúbi so sladkou cukrovou trstinou a kvapkou limetkovej šťavy. Drevené viečko sa ľahko otvára a priemer otvoru umožní steblám pekne sa rozložiť a uvoľňovať do miestnosti maximum sviežosti.

Yankee Candle Red Apple Wreath Classic velký 623 g-31%
31,18 € 21,50 €

Sváteční aroma sladkých jablek, skořice, vlašských ořechů a zázvoru. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

Yankee Candle Aróma difuzér Cherry Blossom 120 ml-17%
23,90 € 19,80 €

Aróma difuzér Cherry Blossom s vôňou čerešňového kvetu prevonia váš domov. Drevené viečko sa ľahko otvára a priemer otvoru umožní steblám pekne sa rozložiť a uvoľňovať do miestnosti maximum sviežosti. .

Yankee Candle Pink Sands Classic veľký 623 g-33%
30,42 € 20,30 €

Objavte zmes sviežich a žiarivých citrusov, sladkých kvetinových tónov a korenistej vanilky s vôňou Pink Sand sviečky Yankee Candle. Najobľúbenejší dizajn Classic so skleneným vrchnákom bude neprehliadnuteľnou dekoráciou aj u Vás doma. Horieť vydrží až 150 hodín.

Yankee Candle Vonné tyčinky Warm Cashmere 5 ks-29%
15,90 € 11,20 €

Vonné tyčinky Warm Cashmere s vôňou hrejivého kašmíru prevonia váš domov. Ich výhodou je bezpečné prevoňanie priestoru bez rizika plamienka či rozliatiu vonného oleja. .

Yankee Candle Red Apple Wreath Classic malá 104 g-30%
15,63 € 10,90 €

Sviatočná aróma sladkých jabĺk, škorice, vlašských orechov a zázvoru. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejšom dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

Yankee Candle Vonné perly Clean Cotton 170 g
6,40 €

Vonné perly Clean Cotton s jemnou vôňou bavlny v kombinácii so zelenými tónmi, bielymi kvetmi a štipkou citrónu prevonia váš domov. Môžete ich použiť na prevoňanie malých priestorov ako sú skrine, kúpeľne, domáce šatne alebo WC. Ich špeciálna formula neutralizuje pachy.

Yankee Candle Aromatická votívny sviečka Christmas Morning Punch 49 g-32%
2,80 € 1,90 €

Aromatická votívny sviečka Christmas Morningh Punch prináša vôňu, ktorú si zamiluje celá rodina, zmes rubínu granátového jablka, jahôd a šťavnatých čučoriedok. zloženie: Vrchol: granátové jablko, čierne ríbezle, bergamot. Stred: jahoda, brusnica. Základ: cukor, vanilka.

Yankee Candle Aromatická votívny sviečka Mango Peach Salsa 49 g-32%
2,80 € 1,90 €

Aromatická votívna sviečka Salsa z manga a broskýň prináša sladkú a zároveň pikantné vôňu. Šťavnatá manga a broskyne, citrusy, kvety zázvoru a to všetko okorenené ružovým korením váš domov dokonale prevonia a vytvorí príjemnú atmosféru.