Yalong Trade BIOquant NS Laser (zdravotnícka pomôcka) s 2 káblikmi
810 €

Laserový aplikátor je patentovaný firmou Yalong Trade s.r.o. a je určený na laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu za účelom úpravy krvnej reológie a zlepšenie vlastností krvi. Jediná zdravotnícka pomôcka s laserovými aplikátormi registrovaná v Štátnom ústave na kontrolu liečiv.

Yalong Trade Bioquant amino komplex 100g výživový doplnok
19 €

Výživový doplnok v prášku bol vytvorený tak, aby pomáhal ľudom, ktorí majú zúžené cievy a aterosklerózu. Pomáha zlepšovať vazodilatáciu ciev. Zloženie:

 • Acetyl L-karnitín,
 • L-citrulín malát,
 • L-arginín báza,
 • L-ornitín,
 • AKG.
Yalong Trade Generátor mm vĺn Triomed
244,30 €

Generátor mm vĺn Triomed pre udržiavanie zdravých buniek. Generátor mm vĺn Triomed napodobňuje živú bunku. Bunky v tele medzi sebou komunikujú vyžarovaním m vĺn. Poškodené bunky vysielajú slabé vlny a ich bunková membrána je poškodená.

Yalong Trade Hrebeň s LED na vlasy proti vypadávaniu
79,20 €

Hrebeň s LED

FARBA: ČIERNO-BIELA

Hrebeňe sú ideálne na každodenné použitie. Je to niečo ako žehlička na pleť, ktorá regeneruje poškodené kožné bunky. Hrebeň s LED regeneruje skalp, zlepšuje jeho mikrocirkuláciu, stimuluje rastové korienky vlasov a podporuje rast zdravých vlasov.

Yalong Trade Stabilizátor krvného tlaku Jintong
109 €

Stabilizátor krvného tlaku Jintong. Je to najmodernejší prístroj založený na elektrostatických impulzoch, ktorý pomáha znižovať vysoký krvný tlak. Vyhral množstvo ocenení a jeho obľube sa tešia už aj Slovenskí zákazníci.

Yalong Trade Alkoholtester
89 €

Alkoholtester

Farba: tmavošedá. Systém automatickej kalibrácie a samočinnej kontroly poruchy snímača. Rýchly čas odozvy <5 sekúnd. Presnosť +/- 0,010% BAC (0,1 g / l). Šesť rôznych režimov testovania:% BAC-US, g / l-EU, mg / l BRAC-JP, mg / 100 ml-CN, ‰ BAC-RU, ‰ prom-PL.

Yalong Trade Filter do džbánu
13,50 €

Filter do džbánu na tvorbu alkalickej vody je vhodný pre všetky veľkosti. Na tvorbu zásaditej vody (alkalickej vody) sa používajú:

 • Ionizátory vody. – Džbány, ktoré obsahujú filtre s turmalínovými guličkami. – Poháre, ktorá obsahujú filtre s turmalínovými guličkami.
Yalong Trade Pero Nano Wand (tyčinka na dodanie energie)
14,90 €

Pero Nano Wand (tyčinka na dodanie energie). Používatelia sú väčšinou liečitelia, ktorí naprávajú tok energie a uvoľňujú blokované oblasti. Pri zablokovaní určitej časti je zablokovaný aj tok energie. Tyčinka je vlastne zariadenie na generovanie energie a rozhýbanie energie v tele resp.

Yalong Trade Detoxikačný prístroj v kufríku
149 €

Detoxikačný prístroj v kufríku

Prístroj je pomôcka, ktorá slúži na detoxikáciu organizmu. Pred použitím si preštudujte návod na použitie. Výber módu:

Mód 1:  70% plus /30% mínus. Najvhodnejšie pre bežných užívateľov. Vylučuje ťažké kovy a znižuje kyslosť teda dvíha pH.

Yalong Trade Infračervený profesionálny kontaktný teplomer
99 €

Infračervený profesionálny kontaktný teplomer:

Výhody:

 • odmeranie trvá menej ako 1sekundu
 • infračervený bezkontaktný teplomer
 • jednoduché použitie jediným tlačidlom
 • veľký displej
 • rýchle odmeranie teploty
 • uloženie posledných hodnôt teploty
Yalong Trade Ionizátor vody
599 €

Ionizátory k priamej montáži na vodovodný kohútik. Ionizátor sa umiestňuje v blízkosti umývadla na kuchynskú linku ALEBO na stenu v blízkosti kuchynskej linky.

Yalong Trade LATYS Omladzovanie kazeta 400 000 snímkov
79 €

LATYS Omladzovanie kazeta 400 000 snímkov. Omladzovanie pleti:

Funkcia na omladzovanie pleti má špeciálnu vlnovú dĺžku a je určená na stimulovanie produkcie nového kolagénu, ktorý dokáže zjemniť, oživiť, omladiť a rozžiariť pleť. Pred použitím použite ochranné okuliare a neožarujte okolie očí.

Yalong Trade Pohár na alkalickú vodu, červený, 290ml
19,90 €

Pohár s antibakteriálnymi a alkalizujúcimi účinkami. Pohár vytvára zásaditú vodu. Postup:

Prepláchnite pohár aj s náplňou vriacou vodou. Následne ju vylejte. Zopakujte 3×. Tým aktivujete náplň. Nalejte pod povrch vodu z ionizátora vody a počkajte 2–3 minúty.

Yalong Trade Filter do NANO pohára
10,50 €

Filter do nano poháru na tvorbu alkalickej vody. Náhradný filter, ktorý je kompatibilný s pohárom o objeme 370ml. Na tvorbu zásaditej vody (alkalickej vody) sa používajú:

 • Ionizátory vody. – Džbány, ktoré obsahujú filtre s turmalínovými guličkami.
Yalong Trade Ionizačná cievka
15 €

Ionizačná cievka. Náhradná cievka pre detoxikačné prístroje. Cievka je na 30 – 50 použití (závisí od používaného stupňa intenzity detoxikácie a množstva pridanej soli).

Yalong Trade LATYS Depilačná kazeta 400 000 snímkov
79 €

LATYS Depilačná kazeta 400 000 snímkov. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča ožarovať jednu oblasť jeden, maximálne dvakrát ka každú ošetrovanú oblasť, v opakovaní 1–2 ošetrenia počas jedného týždňa. Chĺpky by mali prestať rásť po 3 trojmesačnom cykle.

Yalong Trade Merací prístroj na pH, ORP a teplotu
89 €

Trápi Vás prekyslenie organizmu? Presný merací prístroj, ktorým si každý deň stanovíte hodnotu pH, ORP a odmeria aj teplotu. Odporúčame si hodnoty zapisovať. Postup pre odkyslenie organizmu:

Každý deň si merajte pH a ORP moču. Hodnoty si zapisujte. Užívajte odkysľujúcu zásaditú zmes.

Slovenská firma, ktorá predáva niektoré výživové doplnky pod ich značkou a vlastník a výrobca prístroja Bioquant.

Slovenská firma, ktorá predáva niektoré výživové doplnky pod ich značkou a vlastník a výrobca prístroja Bioquant.