Yalong Trade Alkalizujúci džbán na vodu 2.0L
33 €

Alkalizujúci džbán na vodu 2.0L Alkalickú vodu je možné vyrobiť jednoducho doma pomocou alkalizujúceho džbánu. Takáto voda alkalizuje telo a detoxikuje ho. Špecifikacia

Charakteristika: elegantný dizajn vhodný do dverí chladničky. Objem: 2.0l Životnosť zásobníka 2500–3000l max.

Yalong Trade Infračervený profesionálny kontaktný teplomer
99 €

Infračervený profesionálny kontaktný teplomer Výhody:

odmeranie trvá menej ako 1sekundu infračervený bezkontaktný teplomer jednoduché použitie jediným tlačidlom veľký displej rýchle odmeranie teploty uloženie posledných hodnôt teploty

Yalong Trade Laserový hrebeň na rast vlasov
135 €

Laserový hrebeň Tento hrebeň slúži na revitalizáciu vlasových folikúl, pokožky hlavy a v konečnom dôsledku vlasov. Vlasy sú silnejšie, leklejšie a pevnejšie. Dochádza k novému rastu vlasov, kde bol rast už zastavený.

Yalong Trade Detoxikačný a magnetický matrac XL
399 €

Sálavo-hrejivý, detoxikačný, magnetický matrac XL Funkcie:

Fotónová terapia Magnetoterapia Infračervené vlnenie (termálna funkcia) Iónová terapia (obsahuje turmalín)

Fotónová terapia:

Fotóny prenikajú cez povrch pokožky.

Yalong Trade Generátor mm vĺn Triomed
349 €

Generátor mm vĺn Triomed pre udržiavanie zdravých buniek Generátor mm vĺn Triomed napodobňuje živú bunku. Bunky v tele medzi sebou komunikujú vyžarovaním m vĺn. Poškodené bunky vysielajú slabé vlny a ich bunková membrána je poškodená.

Yalong Trade Infralampa Biogene III infra 275W stolová
55 €

Infralampa Biogene III infra 275W stolová Veľmi vysoký výkon infralampy ju robí ideálnou na ošetrovanie zdravotných problémov pohodlí domova. Lampa nevyžaruje polarizované svetlo a nie je to biolampa. Je to infralampa, ktorá zahrieva tkanivá a funguje v oblasti infra červeného svetla.

Yalong Trade Ionizačná cievka
15 €

Ionizačná cievka Náhradná cievka pre detoxikačné prístroje. Cievka je na 30 – 50 použití (závisí od používaného stupňa intenzity detoxikácie a množstva pridanej soli).

Yalong Trade LATYS Depilačná kazeta 400 000 snímkov
79 €

LATYS Depilačná kazeta 400 000 snímkov Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča ožarovať jednu oblasť jeden, maximálne dvakrát ka každú ošetrovanú oblasť, v opakovaní 1–2 ošetrenia počas jedného týždňa. Chĺpky by mali prestať rásť po 3 trojmesačnom cykle.

Yalong Trade Alkalická vodná tyčinka do pohára
13,77 €

Alkalická (zásaditá) energetická tyčinka Tyčinka slúži na úpravu vody z kyslej na zásaditú. Charakteristika výška 146mm x priemer 17mm.. Obal: antikorová oceľ. Použitie Naplňte fľašu do polovice vodu, vložte tyčinku, kývajte 30sekúnd a vylejte. Je to proces premytia minerálov vašou vodou.

Yalong Trade Ašvaganda organická (Ashwagandha) 450mg x 120 kapsúl
19,90 €

Organická ašvaganda 100% čistá, 450mgx120cps

Vyrobená v organickom poľnohospodárstve Použitá čistá 100% organická bylina Znižuje stres a hladinu kortizolu Dodáva telu energiu a zlepšuje výkonnosť Zlepšuje pamäť, koncentráciu a mozgové fukncie Zlepšuje spánok Vhodná aj pre vegetariánov

Yalong Trade Detoxikačný hrejivý turmalínový matrac S vyžarujúci záporné ióny
299 €

Detoxikačný hrejivý matrac S vyžarujúci záporné ióny Funkcie:

      Sálavo-hrejivý, detoxikačný matrac       Infračervené vlnenie pôsobiace na 7 liečivých minerálov, ktoré sa vstrebáva do ľudských tkanív

Účinky:

      Zahrieva tkanivá       Zlepšuje prekrvenie       Odstraňuje bolesť …

Yalong Trade Detoxikačný prístroj v kufríku
152 €

Detoxikačný prístroj v kufríku Prístroj je pomôcka, ktorá slúži na detoxikáciu organizmu. Pred použitím si preštudujte návod na použitie. Výber módu:

Mód 1:  70% plus /30% mínus. Najvhodnejšie pre bežných užívateľov. Vylučuje ťažké kovy a znižuje kyslosť teda dvíha pH.

Yalong Trade Infralampa Biogene III infra 275W stojanová
109 €

Infralampa Biogene III infra 275W stojanová Veľmi vysoký výkon infralampy ju robí ideálnou na ošetrovanie zdravotných problémov pohodlí domova. Lampa nevyžaruje polarizované svetlo a nie je to biolampa. Je to infralampa, ktorá zahrieva tkanivá a funguje v oblasti infra červeného svetla.

Yalong Trade Ionizátor vody
599 €

Ionizátor vody

Pre viac informácií volajte 00421 907 173 910 Ing. František Kokoš

Ionizátory k priamej montáži na vodovodný kohútik. Ionizátor sa umiestňuje v blízkosti umývadla na kuchynskú linku ALEBO na stenu v blízkosti kuchynskej linky.

Yalong Trade Jednostupňový digitálny chrómový vodný filter na pitnú vodu
119 €

Jednostupňový digitálny chrómový vodný filter na pitnú vodu Špecifikácia: Obsahuje nasledovný filter

5 mikrónový uhlíkový blokový filter, odstraňuje zápach, chlór, chemikálie a baktérie a iné organizmy

Kapacita 4000l Digi Chrome je inovatívny pultový vodný filter s pokročilým výkonným mon…

Yalong Trade LATYS Omladzovanie kazeta 400 000 snímkov
79 €

LATYS Omladzovanie kazeta 400 000 snímkov Omladzovanie pleti Funkcia na omladzovanie pleti má špeciálnu vlnovú dĺžku a je určená na stimulovanie produkcie nového kolagénu, ktorý dokáže zjemniť, oživiť, omladiť a rozžiariť pleť. Pred použitím použite ochranné okuliare a neožarujte okolie očí.

Yalong Trade LATYS Ošetrovanie akné kazeta 400 000 snímkov 430nm
79 €

LATYS Ošetrovanie akné kazeta 400 000 snímkov 430nm Ošetrovanie akné Ošetrovanie akné funguje na IPL svetle, ktoré má špecifickú vlnovú dĺžku na zabíjanie akné baktérií, ktoré spôsobujú nadmernú tvorbu akné. Vždy počas ošetrenia si nasaďte okuliare a vyhnite sa oblasti okolo očí.

Yalong Trade Nebulizér Mini prenosný (pre deti aj dospelých)
49 €

Nebulizér Mini prenosný (pre deti aj dospelých) Toto zariadenie vytvára nebulizujúci účinok vysokofrekvenčnými vibráciami piezoelektrickej keramiky a mikroplatne, aby rozbilo kvapalinu, ktorá je použiteľná na použitie v nemocnici, alebo doma.

Yalong Trade pH Minerál 320g na odkyslenie organizmu
19,90 €

pH Minerál 320g na odkyslenie organizmu pH Minerál 320g na odkyslenie organizmu pH minerál je doplnok stravy, ktorý bol špeciálne vyvinutý na úpravu acidobázickej rovnováhy organizmu (odkyslení organizmus) Je vytvorený na doplnenie základných organických minerálov a vďaka prídavku vlákniny čaka…

Yalong Trade Pohár na alkalickú vodu, červený, 290ml
22,50 €

Pohár s antibakteriálnymi a alkalizujúcimi účinkami Pohár vytvára zásaditú vodu. Postup: Prepláchnite pohár aj s náplňou vriacou vodou. Následne ju vylejte. Zopakujte 3×. Tým aktivujete náplň. Nalejte pod povrch vodu z ionizátora vody a počkajte 2–3 minúty.

Yalong Trade Pohár na alkalickú vodu, modrý, 290ml
22,50 €

Pohár s antibakteriálnymi a alkalizujúcimi účinkami Pohár vytvára zásaditú vodu. Postup: Prepláchnite pohár aj s náplňou vriacou vodou. Následne ju vylejte. Zopakujte 3×. Tým aktivujete náplň. Nalejte pod povrch vodu z ionizátora vody a počkajte 2–3 minúty.

Yalong Trade Prístroj na trvalú depiláciu 500 000 snímkov
199 €

Prístroj na trvalú depiláciu 500 000 snímkov Systém na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov je inovatívny produkt, ktorý používa intenzívne pulzné svetlo (ďalej len IPL-intense pulsed light) na odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia v pohodlí domova.

Slovenská firma, ktorá predáva niektoré výživové doplnky pod ich značkou a vlastník a výrobca prístroja Bioquant.

Slovenská firma, ktorá predáva niektoré výživové doplnky pod ich značkou a vlastník a výrobca prístroja Bioquant.