XSories Big Bendy

XSories Big Bendy

Hodnotenie: 4
12,10 €

Tripod s flexibilnými penovými kĺbmi a protišmykovými nožičkami vám umožní urobiť ostré snímky na akomkoľvek povrchu. XSories Big Bendy sa ľahko prenáša a je určený k rýchlemu rozloženiu kdekoľvek, kde ho práve potrebujete. Tripod je vybavený ¼“ závitom, váži iba 170 g a unesie až 800 g.

XSories Mega U-Shot-70%
79 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne dlhá teleskopická tyč z radu produktov U-Shot. Dĺžka 38–165 cm

XSories Mini Bendy

XSories Mini Bendy

Hodnotenie: 3,5
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mini tripod s flexibilnými penovými kĺbmi a protišmykovými nožičkami vám umožní urobiť ostré snímky na akomkoľvek povrchu. XSories Mini Bendy sa ľahko prenáša a je určený k rýchlemu rozloženiu kdekoľvek, kde ho práve potrebujete. Tripod je vybavený ¼“ závitom, váži iba 65 g a unesie až 450 g.

XSories U-Shot Deluxe Leather
14,40 €

Teleskopická tyč si vďaka univerzálnemu 1/4“ závitu dobre rozumie s väčšinou digitálnych fotoaparátov a vašu ruku predĺži až o 49 cm. XSories U-Shot Deluxe Leather má v zloženom stave 18 cm na dĺžku, váži 105 g a unesie až 3 kg. Kožený držiak s remienkom na ruku robí z U-Shot štýlový doplnok.

XSories U-Shot (+ Tripod Mount)
15,90 €

Teleskopická tyč si vďaka univerzálnemu 1/4“ závitu dobre rozumie s väčšinou digitálnych fotoaparátov a vašu ruku predĺži až o 49 cm. XSories U-Shot má v zloženom stave 18 cm na dĺžku, váži 113 g a unesie až 3 kg. K výbave patrí aj statívový adaptér na pripevnenie kamier GoPro.

XSories Capxule Large

XSories Capxule Large

Hodnotenie: 5
14,20 €

Ľahké mäkké púzdro s pripravenými sekciami pre GoPro kameru, XSories U-Shot a BacPac je vyrobené z kombinácie polyesteru, flanelu a EVA peny. XSories Capxule Large má dve oddelené sekcie – jednu na fotoaparát a druhú na ďalšie vybavenie. Vďaka elastickým pásikom a presným výrezom bude všetko držať na svojom mieste.

XSories Universal Capxule Small
14,49 €

Ľahké mäkké púzdro pre vašu fotografickú výbavu je vyrobené z kombinácie polyesteru, flanelu a EVA peny. XSories Universal Capxule Small má odnímateľnú elastickú sieť, ktorá udrží všetko vaše vybavenie na mieste. Nechýba ani sieťovinové vrecko a tvarované ucho.

XSories Capxule Small

XSories Capxule Small

Hodnotenie: 5
11,90 €

Ľahké mäkké púzdro s pripravenými sekciami pre GoPro kameru a XSories U-Shot je vyrobené z kombinácie polyesteru, flanelu a EVA peny. XSories Capxule Small má dve oddelené sekcie – jednu na fotoaparát a druhú na ďalšie vybavenie. Vďaka elastickým pásikom a presným výrezom bude všetko držať na svojom mieste.

XSories Bendy

XSories Bendy

Hodnotenie: 2
9,49 €

Tripod s flexibilnými penovými kĺbmi a protišmykovými nožičkami vám umožní urobiť ostré snímky na akomkoľvek povrchu. XSories Bendy sa ľahko prenáša a je určený k rýchlemu rozloženiu kdekoľvek, kde ho práve potrebujete. Tripod je vybavený ¼“ závitom, váži iba 65 g a unesie až 450 g.