Xavax utierky z mikrovlákna 30 x 30 cm 4 ks
4,85 €

Xavax utierky z mikrovlákna 4 ks – vysoko kvalitné utierky rýchlo, jednoducho, účinne a tiež šetrne čistí rôzne druhy povrchov v domácnostiach, kanceláriách, autách a pod. Sú vhodné na suché aj na mokré čistenie s použitím čistiacich prostriedkov aj bez nich.

Xavax čistič sklokeramických dosky 250 ml
5,13 €

Xavax čistič sklokeramických Varných dosiek 250 ml – s týmto skvelým prípravkom je šetrné a ľahké čistenie sklokeramických Varných dosiek. Odstraňuje zaschnuté nečistoty, pre každodenné použitie.

Xavax prípravok pre rýchle odvápnenie 250 ml
7,39 €

Xavax prípravok pre rýchle odvápnenie s kyselinou citrónovou 250 ml – účinný prostriedok nemeckej značky na pravidelné odstraňovanie vodného kameňa v kávoVaroch a autoMatoch na prípravu espressa, zariadeniach na prípravu čaju, kávy, pressa, kapsľové kávoVary, Variče vajíčok, rýchloVarné kanvice, p…

Xavax odmasťovacie / čistiace tablety pre kávovary 10 ks
8,06 €

Xavax odmasťovacie a čistiace tablety nielen do kávoVarov 10 ks – pri príprave kávy sa tvorí kávová mastnota, obzvlášť pri vysokom tlaku a vysokej teplote, ktorá sa musí pravidelne odstraňovať, preto používajte tieto tablety, ktoré čistí a chráni vnútro kávoVarov.

Xavax čistiaci sprej na žehličku 50 ml
9,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Xavax čistiaci sprej na žehličku 50 ml – účinne odstraňuje nečistoty zo žehliacej plochy, tým tiež chráni žehliacu plochu a udržuje ju čistú po dlhšiu dobu vďaka vysoko účinným prísadám. Čistič pôsobí rýchlo a je vhodný pre hliníkové, nerezové a keramické žehliace plochy.

Xavax odvápňovacie prípravok pre naparovacia žehličky 250 ml
6,53 €

Xavax odvápňovacie prípravok pre naparovacej žehličky 250 ml – pre efektívne odvápnenie naparovacích žehličiek. Hotový roztok pre okamžité použitie bez žiadneho riedenia. Odstraňuje vodný kameň a zároveň pôsobí ako prevencia nových usadenín vodného kameňa a uľahčí Tak ďalšie čistenie.

Xavax tablety na odstraňovanie vodného kameňa 6 ks
13,30 €

Xavax tablety na odstraňovanie vodného kameňa 6 ks – účinný prostriedok na odstránenie vodného kameňa zo všetkých zariadení v domácnosti, ktoré ohrievajú vodu, napr. KávoVarov, autoMatov na prípravu espressa, kapsulových kávoVarov, rýchloVarných kanvíc atď.

Xavax univerzálny odstraňovač vodného kameňa 500 ml
8,58 €

Xavax univerzálny odstraňovač vodného kameňa 500 ml – ľahko a rýchlo odstraňuje vápenné usadeniny z rôznych typov domácich spotrebičov ako sú Varné kanvice, hrnce, sprchové hlavice, vodovodné kohútiky, žehliace plochy, ponorné Variče, prekvapkávače, atď.