Najpredávanejšie

-24%
X-lander X-Cite, Morning Grey - rozbalené

X-lander X-Cite - rozbalené

384 €
291,40 €
Doprava zadarmo
Rozbalené

X-Lander X-Cite je moderný mestský kočík patriaci medzi najľahšie a najkompaktnejšie kombinované kočíky. Konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť upevnené po i proti smeru jazdy.

Tovar od predajcu MALL
-42%
X-lander X-Go lunar black - zánovné

X-lander X-Go - zánovné

249 €
144,40 €
Doprava zadarmo
Zánovné

Ľahko cez mesto s kočíkom X-lander X-Go! Manévrovanie po chodníkoch, úzke prechody, obrubníky, podjazdy … žiadny problém. Tento kočík dokonale rozumie mestskému životnému štýlu. Umožňuje ľahko a jednoducho dôjsť na obľúbené mestské ihrisko a hodí sa aj na nakupovanie vo Vašom obľúbenom obchode. Moderný mestský kočík patriaci medzi najľahšie a najkompaktnejšie kombinované kočíky. Neuveriteľne skladný – konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť v smere i proti smeru jazdy. Vďaka LED diódam integrovaným v ráme kočíka ste viditeľní aj pri zhoršených podmienkach viditeľnosti.

Tovar od predajcu MALL
-30%
X-lander X-Pulse, Morning grey - zánovné
1x

X-lander X-Pulse - zánovné

399 €
276,90 €
Doprava zadarmo
Zánovné

X-Lander X-Pulse je veľmi kompaktný a obratný kočík ponúkajúci univerzálne využitie rodičom, ktorí vyžadujú jednoduchú manipuláciu a praktickosť a zároveň chcú štýlový a moderný kočík. Konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť upevnené po aj proti smeru jazdy.

Tovar od predajcu MALL
-29%
X-lander X-Pulse, Daylight beige - rozbalené

X-lander X-Pulse - rozbalené

399 €
283,10 €
Doprava zadarmo
Rozbalené

X-Lander X-Pulse je veľmi kompaktný a obratný kočík ponúkajúci univerzálne využitie rodičom, ktorí vyžadujú jednoduchú manipuláciu a praktickosť a zároveň chcú štýlový a moderný kočík. Konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť upevnené po i proti smeru jazdy.

Tovar od predajcu MALL