X-lander X-Cite
384 € 312,40 €

Posledný kus za túto cenu!

X-Lander X-Cite je moderný mestský kočík patriaci medzi najľahšie a najkompaktnejšie kombinované kočíky. Konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť upevnené po i proti smeru jazdy.

X-lander X-Cuddle

X-lander X-Cuddle

Hodnotenie: 5
79 € 69 €

Kvalitný fusak X-Cuddle s rôznym designom si obľúbi každá mamička. Vďaka kvalitným materiálom a spodnej protišmykovej časti už nebudete chcieť iný fusak. A keď sa vaše dieťatko podelí s fusakom trebárs o banán, nič sa nedeje. Môžete ho celý vyprať v práčke bez obáv zo zničenia materiálu.

X-lander X-Go
249 € 219 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahko cez mesto s kočíkom X-lander X-Go! Manévrovanie po chodníkoch, úzke prechody, obrubníky, podjazdy … žiadny problém. Tento kočík dokonale rozumie mestskému životnému štýlu. Umožňuje ľahko a jednoducho dôjsť na obľúbené mestské ihrisko a hodí sa aj na nakupovanie vo Vašom obľúbenom obchode. Moderný mestský kočík patriaci medzi najľahšie a najkompaktnejšie kombinované kočíky. Neuveriteľne skladný – konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť v smere i proti smeru jazdy. Vďaka LED diódam integrovaným v ráme kočíka ste viditeľní aj pri zhoršených podmienkach viditeľnosti.

X-lander X-Move
499 € 419 €

Splátky bez navýšenia

X-lander X-Move je úplne všestranný športový kočík, vhodný ako do terénu, tak aj pre jazdu po meste. Konštrukciu možno využívať so športovou nadstavbou, hlbokou korbou, alebo autosedačkou. Športové sedenie možno voziť upevnené po i proti smeru jazdy. Kočík je vybavený LED svetlami s dvoma režimami svietenia. Vďaka tomu zostanete dobre viditeľní aj za šera, alebo zhoršených poveternostných podmienok.

X-lander Adaptér X-Pram - X-Cite, X-Fit
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér X-Pram pre X-Cite, X-Fit umožní nasadiť hlbokú korbu v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na hlbokú korbu kočíka X-lander X-Cite, X-Fit.

X-lander Adaptér X-Pram - XA, X-Run
11,90 € 10 €

Adaptér X-Pram pre X-Pulse umožní nasadiť hlbokú korbu v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na hlbokú korbu kočíka X-lander XA, X-Run.

X-lander Pláštenka originál XA,X-Run
25,77 € 18,99 €

Pláštenka X-Lander originál XA, X-Run je originálna pláštenka na kočík X-lander XA a X-Run. Perfektne pasuje na kočík a dobre tak ochráni vaše dieťa pred dažďom, mrholením či snežením.

X-lander Stupátko X-board

X-lander Stupátko X-board

Hodnotenie: 4,8
61,15 € 53,99 €

Stúpatko X-Board je kompatibilné s kočíkmi X-move, X-cite a X-pulse. Má elastické popruhy pre zafixovanie stúpadla ku konštrukcii kočíka, ak sa nepoužíva. Určené pre prevoz jedného dieťaťa

X-lander X-Bag

X-lander X-Bag

Hodnotenie: 5
50 € 47,99 €

Posledný kus za túto cenu!

X-lander X-Bag je velká přebalovací taška ke kočárkům X-lander. Součástí tašky je přebalovací podložka, termoobal na lahev a malá taštička na drobnosti. Speciální systém uchycení na rukojeti kočárků X-lander pomocí plastových úchytek.

X-lander X-Bag Lite, Black
31,90 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

X-Lander X-Bag Lite je kompaktní taška speciálně navržená pro ty nejaktivnější rodiče využívající kočárek X-lander X-Run. Součástí balení je i malá kapsička na drobnosti a přebalovací podložka.

X-lander X-Cloud

X-lander X-Cloud

Hodnotenie: 5
23,90 € 21,99 €

X-lander X-Cloud je sluneční clona, která slouží jako náhrada slunečníku. Upevňuje se na boudu kočárku. Díky své velké ploše dokáže zastínit velkou část kočárku.

X-lander X-Cloud 4 X-Run
23,90 € 21,99 €

Posledný kus za túto cenu!

X-lander X-Cloud je sluneční clona, která slouží jako náhrada slunečníku. Upevňuje se na boudu kočárku X-lander X-Run. Díky své velké ploše dokáže zastínit velkou část kočárku.

X-lander X-Muff

X-lander X-Muff

Hodnotenie: 4,2
23,85 € 17,99 €

X-Muff je mäkučký jednodielny rukávnik chrániaci ruky pred prechladnutím. Má príjemný dizajn s elegantnými detailmi a zapínanie pomocou cvokov. Vnútro je tvorené fleecovou vložkou, ktorá je príjemná na dotyk.

X-lander X-Mug

X-lander X-Mug

Hodnotenie: 4,8
9,62 € 6,49 €

X-Mug nápojový držiak možno upevniť iba ku kočíkom X-lander.

X-lander X-Pad
38,46 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

X-lander X-Pad je vložka z bavlněného froté pro kočárky X-lander. Součástí balení je i dodatečné polstrování ramenních pásů a kousátko. Obal může být použit jako komfortní nákupní taška, kterou lze upevnit na konstrukci kočárku.

X-lander X-Pram

X-lander X-Pram

Hodnotenie: 4
189 € 169 €

Splátky bez navýšenia

X-lander X-Pram je praktická a priestranná hlboká korba pre kočíky X- Run, XA, X-move, X-cite a X-pulse. Plne vybavená – súčasťou balenia je pláštenka a moskytiéra.

X-lander X-Pram Light
155 € 129 €

Posledný kus za túto cenu!

X-lander X-Pram Light je velmi prostorná korba s nízkou hmotností jen 4kg pro kočárky X-lander X-move, X-cite a X-pulse. Je plně vybavená. Součástí balení je pláštěnka, moskytiéra a matrace.

X-lander X-Pulse
399 € 321,80 €

Posledný kus za túto cenu!

X-Lander X-Pulse je veľmi kompaktný a obratný kočík ponúkajúci univerzálne využitie rodičom, ktorí vyžadujú jednoduchú manipuláciu a praktickosť a zároveň chcú štýlový a moderný kočík. Konštrukciu zložíte behom pár sekúnd aj s nasadenou športovou nadstavbou na veľkosť, ktorá sa zmestí do každého kufra. Športové sedenie možno voziť upevnené po i proti smeru jazdy.

X-lander X-Run

X-lander X-Run

Hodnotenie: 4,7
389 € 339 €

Splátky bez navýšenia

X-lander X-Run praktický trojkolesový športový kočík v modernom outdoorovom dizajne s nafukovacími kolieskami. Stvorený pre šport – kočík vám umožní vziať so sebou vaše dieťa na ľahký klus aj na trhanie rekordov.

X-lander Set X-Move dusk violet
478,70 €

Akcia

Úplne všestranný kočík X-lander X-Move set, vhodný ako do terénu, tak aj pre jazdu po meste. Konštrukciu možno využívať so športovou nadstavbou, hlbokou korbou, alebo autosedačkou.

Veľké nafukovacie kolesá umožňujú pohodlnú jazdu aj na nespevnenom povrchu. Otočná športová nadstavba zabezpečí malému pasažierovi perfektný výhľad za každej situácie. Cesta sa pretiahla a Vy sa vraciate neskoro domov? Aj na to sme mysleli! Vďaka LED diódam integrovaných v ráme kočíku ste videní aj pri zhoršených podmienkach viditeľnosti.

X-lander Adaptér X-car - X-Cite, X-Fit
23,90 € 18 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér X-car pre X-Cite, X-Fit umožní nasadiť autosedačku v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na autosedačke X-car a iZi Go X1 kočíka X-lander X-Cite, X-Fit.

X-lander Adaptér X-car - X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet
23,90 € 17,99 €

Adaptér X-car pre X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet umožní nasadiť autosedačku v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na autosedačku X-car a iZi Go X1 kočíka X-lander X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet.

X-lander Adaptér X-car - XA, X-Run
23,90 € 18 €

Adaptér X-car pre XA, X-Run umožní nasadiť autosedačku v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na autosedačku X-car kočíka X-lander XA, X-Run.