Wüsthof CLASSIC Nôž kuchynský 20cm
92 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne vyvážený kuchársky nôž s dĺžkou čepele 20 cm je kovaný z jedného kusa kvalitnej ocele. Ergonomický dizajn rukoväte vypracovaný v spolupráci s profesionálnymi kuchármi.


Wüsthof CLASSIC Nôž na chleba 20 cm
71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálny nôž na chleba z radu Classic je jedným z kľúčových predmetov v každej kuchyni. Silná čepeľ tohto noža umožňuje ľahké plátkovanie tvrdého a mäkkého chleba bez stláčania.


Wüsthof CLASSIC Nôž vykosťovací 14 cm
62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne vyvážený nôž je kovaný z jedného kusa kvalitnej ocele. Nôž vhodný na vykostenie kuraťa alebo šunky aj orezávanie tuku a šliach. Zúžená, špicatá čepeľ je nutnosťou pri práci blízko okolo kĺbov.


Wüsthof Gourmet - Kucharský nôž 16 cm
47,04 €
44 €
+ doprava zadarmo

Základný viacúčelový nôž nesmie chýbať v kuchyni pravého kuchára. Ideálny nôž pre krájanie rozličných potravín, dostatočne dlhý na veľké kusy zeleniny a mäsa, zároveň nie je príliš veľký pre ľahkú manipuláciu.


Wüsthof GOURMET Nôž vykosťovací 14 cm
28 €

Nôž vhodný na vykostenie kuraťa alebo šunky aj orezávanie tuku a šliach. Zúžená, špicatá čepeľ je nutnosťou pri práci blízko okolo kĺbov. Kovaný nôž je vyhotovený z jedného kusa ušľachtilej nerezovej ocele.


Wüsthof GOURMET Nôž na zeleninu 8 cm
12 €

Rovná hrana noža na zeleninu ponúka presnú kontrolu pri dekorovaní, lúpaní, nasekávaní aj na kocky potravín. Perfektne vyvážený nôž je kovaný z jedného kusa kvalitnej ocele.


Wüsthof GOURMET Nôž nakrajovací 16 cm
28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž pre dokonalé plátkovanie hovädzieho mäsa a ľahké rezanie ovocia a zeleniny. Modelový rad Wüsthof GOURMET určený pre profesionálnych kuchárov aj milovníkov domácej kuchyne, čierna rukoväť z umelej hmoty s tromi nitmi.


Wüsthof CLASSIC Nôž kuchynský 18 cm
81 €
+ doprava zadarmo

Perfektne vyvážený kuchársky nôž s dĺžkou čepele 18 cm je kovaný z jedného kusa kvalitnej ocele. Ergonomický dizajn rukoväte vypracovaný v spolupráci s profesionálnymi kuchármi.


Wüsthof Ocieľka 23 cm

Wüsthof Ocieľka 23 cm

Hodnotenie: 5
16 €

Udržať nože ostré je jednoduché, ak sú pravidelne brúsené touto ocieľkou Wüsthof. Ocieľka s jemnou diamantovou povrchovou úpravou o dĺžke 23 cm. Slúži na dobrúsenie nožov ťahmi po jemne vrúbkovanom povrchu.


Wüsthof Brúska nožov dvojitá
18,30 €

Táto dvojstupňová brúska na nože z odolného plastu nevyžaduje nič iné ako niekoľko jednoduchých ťahov na udržanie nožov ostrých. Bezpečné a jednoduché použitie. Možno použiť na vrúbkované aj zúbkované ostrie.