WUNDER-BAUM Fruhling
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Fruhling. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Kokosnuss
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Kokosnuss. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Clip osviežovač vanilka
3,10 €

WUNDER-BAUM – Clip osviežovač vanilka – Vôňa do automobilu v modernom dizajne. Široký rad možností umiestnenia v interiéri vozidla, ako napríklad: spätné zrkadlo, riadiaca páka, opierka hlavy, ručná brzda a iné. Príjemná dlhotrvajúca vôňa.

WUNDER-BAUM Leather osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Leather osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Black Classic osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Black Classic osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Summer Cotton
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Summer Cotton. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Kokosnuss osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Kokosnuss osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Levandule osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Levandule osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Mai-Tai osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Mai-Tai osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Midnight Chic osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Midnight Chic osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Sportfrishe osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Sportfrishe osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Arctic White osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Arctic White osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Bubble Gum osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Bubble Gum osviežovač stromček – I Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM City Style osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – City Style osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Everfresh osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Everfresh osvěžovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Fruhling osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Fruhling osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM New Car osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – New Car osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Summer Cotton osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Summer Cotton osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Tropical osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Tropical osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Vanillaroma osviežovač stromček 3 ks
3,96 €

WUNDER-BAUM – Vanillaroma osviežovač stromček 3 ks – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Clip osviežovač tropical
3,10 €

WUNDER-BAUM – Clip osviežovač tropical – Vôňa do automobilu v modernom dizajne. Široký rad možností umiestnenia v interiéri vozidla, ako napríklad: spätné zrkadlo, riadiaca páka, opierka hlavy, ručná brzda a iné. Príjemná dlhotrvajúca vôňa.

WUNDER-BAUM Clip osvěžovač bubble gum
3,10 €

WUNDER-BAUM – Clip osvěžovač bubble gum – Vôňa do automobilu v modernom dizajne. Široký rad možností umiestnenia v interiéri vozidla, ako napríklad: spätné zrkadlo, riadiaca páka, opierka hlavy, ručná brzda a iné. Príjemná dlhotrvajúca vôňa.

WUNDER-BAUM Clip osviežovač new car
3,10 €

WUNDER-BAUM – Clip osviežovač new car – Vôňa do automobilu v modernom dizajne. Široký rad možností umiestnenia v interiéri vozidla, ako napríklad: spätné zrkadlo, riadiaca páka, opierka hlavy, ručná brzda a iné. Príjemná dlhotrvajúca vôňa.

WUNDER-BAUM Fiber Can osviežovač Black Ice
2,98 €

WUNDER-BAUM – Fiber Can osviežovač Black Ice – Osviežovač vzduchu v originálnej plechovke, ktorá je vyrobená z recyklovaných vlákien. Dlhotrvajúca príjemná vôňa prevonia interiér vozidla i domácnosti.

WUNDER-BAUM Ocean Paradise osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Ocean Paradise osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Pina Colada osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Pina Colada osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Sentiment Relax osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – sentiment Relax osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Arctic White
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Arctic White. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Black Classic
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Black Classic. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Bubble Gum
1,20 €

Overený a kvalitný osviežovač vzduchu Wunder-Baum – závesný stromček osviežuje ovzdušie interiéru auta a odstraňuje zápachy. Odstrihnite vrchnú časť obalu a osviežovač vzduchu zaveste aj s obalom tak, aby sa nedotýkal nejakého povrchu.

WUNDER-BAUM Clip osviežovač black ice
3,10 €

WUNDER-BAUM – Clip osviežovač black ice – Vôňa do automobilu v modernom dizajne. Široký rad možností umiestnenia v interiéri vozidla, ako napríklad: spätné zrkadlo, riadiaca páka, opierka hlavy, ručná brzda a iné. Príjemná dlhotrvajúca vôňa.

WUNDER-BAUM Daisy Chain osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Daisy Chain osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Echtleder Duft
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Echtleder Duft. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Erdbeeren
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Erdbeeren. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Erdbeeren osviežovač stromček
1,43 €

WUNDER-BAUM – Erdbeeren osviežovač stromček – Ikonický a unikátny osviežovač v tvare stromčeka prevonia každý interiér. Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Na zavesenie.

WUNDER-BAUM Everfresh
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Everfresh. Hmotnosť: 5g.

WUNDER-BAUM Fiber Can osviežovač Tropical
2,98 €

WUNDER-BAUM – Fiber Can osviežovač Tropical – Osvěžovač vzduchu v originální plechovce, která je vyrobena z recyklovaných vláken. Dlouhotrvající příjemná vůně.

WUNDER-BAUM Gruner Apfel
1,20 €

Osviežujúca a dlhotrvajúca vôňa v starom známom tvare stromčeka, ktorý všetci poznáme. Vôňa: Gruuner Apfel. Hmotnosť: 5g.

Osviežovače vzduchu Wunder-BAUM® majú už viac ako 60 ročnú tradíciu. Osviežovače, známe svojím tvarom stromčeka, ponúkajú portfólio vôní pre Vaše auto, domov alebo kanceláriu. Vznik tejto značky sa datuje k roku 1952, kedy vodič dodávky s mliekom, ktorému vadil zápach rozliateho mlieka v aute, oslovil muža, ktorý pracoval v lekárni v meste Watertown, New York. Tento muž sa volal Julius Sämann. Napadlo ho použiť aromatický olej, ktorý by naniesol na špeciálny materiál. A tak vznikla americká legenda – kvôli rozliatemu mlieku. Zároveň začala história osviežovača vzduchu, ktorý sa stal populárny po celom svete. Julius Sämann tiež navrhol tvar tohto výrobku a dal mu meno CAR-FRESHNER (auto osviežovač). Meno neskôr zmenil na LITTLE TREES®, v iných krajinách zdomácneli názvy ARBRE MAGIQUE® a Wunder-BAUM®. Rodinná firma predáva svoje výrobky na väčšine územia sveta, „stromčeky“ sa predávajú vo viac ako 60 rôznych vôní. Pre Európu ich väčšinou vyrábajú závody v Taliansku, Švédsku a Švajčiarsku.

Osviežovače vzduchu Wunder-BAUM® majú už viac ako 60 ročnú tradíciu. Osviežovače, známe svojím tvarom stromčeka, ponúkajú portfólio vôní pre Vaše auto, domov alebo kanceláriu. Vznik tejto značky sa datuje k roku 1952, kedy vodič dodávky s mliekom, ktorému vadil zápach rozliateho mlieka v aute, oslovil muža, ktorý pracoval v lekárni v meste Watertown, New York. Tento muž sa volal Julius Sämann. Napadlo ho použiť aromatický olej, ktorý by naniesol na špeciálny materiál. A tak vznikla americká legenda – kvôli rozliatemu mlieku. Zároveň začala história osviežovača vzduchu, ktorý sa stal populárny po celom svete. Julius Sämann tiež navrhol tvar tohto výrobku a dal mu meno CAR-FRESHNER (auto osviežovač). Meno neskôr zmenil na LITTLE TREES®, v iných krajinách zdomácneli názvy ARBRE MAGIQUE® a Wunder-BAUM®. Rodinná firma predáva svoje výrobky na väčšine územia sveta, „stromčeky“ sa predávajú vo viac ako 60 rôznych vôní. Pre Európu ich väčšinou vyrábajú závody v Taliansku, Švédsku a Švajčiarsku.