WOZINSKY WCC-02 Nabíjačka do auta 2X USB Quick Charge 3.0 čierna
11,90 €

Nabíjajte svoj telefón počas jazdy pomocou tejto nabíjačky do auta (zapaľovania). Certifikovaná technológia Qualcomm QUICK CHARGE 3.0 zaručí, že Váš telefón bude nabitý rýchlejšie ako bežné nabíjačky. Táto nabíjačka do auta je veľmi ľahká a kompaktná a nepôsobí rušivým dojmom.

WOZINSKY WOZINSKY MARBLE ochranný kryt Apple iPhone X / XS BLACK
7,80 €

Silikónový kryt s obrázkom vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone X / XS. Kryt, ktorý je vyrobený z kvalitného TPU materiálu ochráni Váš smartfón pred prípadným poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii.

WOZINSKY Sieťová nabíjačka 4x USB QuickCharge 3.0 biela
11,90 €

Jednoduchá sieťová nabíjačka ktorá veľmi ľahká a kompaktná a preto je ako stvorená na cesty, alebo napríklad do kancelárie či domáce použitie. Nabíjačka dobije všetky zariadenia, ktoré sa dajú pripojiť pomocou USB kábla.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Apple iPhone 11 Pro Max priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Apple iPhone 11 Pro priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Apple iPhone 11 Pro. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Samsung Galaxy A10 priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Samsung Galaxy A10. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Xiaomi Redmi 8 / Redmi 8A priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Xiaomi Redmi 8 / Redmi 8A. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 8 Pro priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY AIRBAG Extra odolný kryt Xiaomi Redmi Note 8T priehľadný
8,60 €

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 8T. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, ochráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými priamym kontaktom s rôznymi povrchmi.

WOZINSKY WCC-01 Nabíjačka do auta 2X USB Quick Charge 3.0 čierna
9,80 €

Nabíjajte svoj telefón počas jazdy pomocou tejto nabíjačky do auta (zapaľovania). Certifikovaná technológia Qualcomm QUICK CHARGE 3.0 zaručí, že Váš telefón bude nabitý rýchlejšie ako bežné nabíjačky. Táto nabíjačka do auta je veľmi ľahká a kompaktná a nepôsobí rušivým dojmom.