Wooky Kriedy na vlasy a tetovanie
9,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou týchto vlasových farebných kried si môžeš ozdobiť svoje vlasy farebnými pruhmi a ešte ich navyše môžeš ozdobiť priloženým tetovaním. Farebný vzhľad môžeš nosiť všade!


Wooky Laky na nechty so zdobením
8,50 €

Sada obsahuje farebné laky na nechty s glitrami a obtlačky na nechty. Vďaka tomu budú nechty ešte krajšie. V balení sú tri laky so štetcom alebo tenkým aplikátorom pre dozdobenie. S touto sadou si budeš pripadať ako v salóne krásy.


Wooky Lesklé tetovanie
8,50 €

Lesklé tetovanie si môžu dievčatká vytetovať na ľubovoľné miesto, aby bolo čo najlepšie vidieť. V balení sú šablóny, ktoré sa odtlačia na miesto na tele a potom vďaka štyrom tubičkám s flitrami sa tetovanie môže skrášliť. Vďaka štetcu možno tetovanie doupraviť.


Wooky Náramky a náhrdelník - medailónik
8,89 €

Buď kreatívny! Vytvor si báječné náramky a prívesky pomocou tejto veľkej sady. Súčasťou sú medailóniky, glitre, korálky a bavlnky pre navliekanie. Do medailónikov si môže každá dievčatko vložiť to, čo je pre ňu najdôležitejšie.


Wooky Náramky a náhrdelník - trblietavé
8,89 €

Buď kreatívny! Vytvor si báječné náramky a prívesky pomocou tejto veľkej sady. Súčasťou sú medailóniky, glitre, korálky a bavlnky pre navliekanie. Do medailónikov si môže každá dievčatko vložiť to, čo je pre ňu najdôležitejšie.


Wooky Náramky na priehlavok, tetovanie a lak 2 v1-56%
11,50 €

4,99 €

Akcia

Buď kreatívny! Vytvor si báječné náramky na priehlavok, krásne tetovanie alebo si nalakujte nechty. Pomocou tejto báječnej kreatívnej sady. Nemaj obavy, že to nezvládneš, súčasťou balenia je aj návod, ktorý ťa všetko naučí.


Wooky Pletiarske štúdio veľké
28,90 €
26,90 €

Vynikajúca kreatívne sada pre všetky dievčatká od ôsmich rokov. Veľká pletiarská sada pre výrobu čiapok alebo maňušiek obsahuje všetko čo pre výrobu potrebuješ. Nemaj obavy, že to nezvládneš súčasťou balenia je aj návod, ktorý ťa všetko naučí.


Wooky Vlasové doplnky
8,89 €

S touto kreatívne sadou si môžeš vyrobiť vlastné doplnky do vlasov. V balení nájdeš všetko, čo budeš na výrobu potrebovať. Vytvor si napríklad sponku a ozdob si ju podľa vlastnej fantázie pomocou korálok, stužiek a iných doplnkov.


Wooky Lesky na rty měnící barvu
7,99 €

6,90 €

Skvělé lesky na try co mění barvu podle rtů. Staň se modelkou a nanes si lesk, aby tvá ústa zářila? Stačí si jen vybrat barvu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!


Wooky Nehtové studio
18,99 €
17,70 €

Nehtové studio se sušičkou na nehty. Chceš se naučit základy modelování nehtů? Vyber si barvu a začni třeba od pravéruky. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!


Wooky Magické - Návrhárske portfólio
9,70 €

Malé parádnice alebo budúce výtvarníčky budú nadšené. Magické návrhárske portfólio. Návrhárske portfólio k vytvoreniu nevšedných módnych kreácií, šablóny a návod v balení.


Wooky Just bead it
20,31 €
19,20 €

Buď kreatívny! S pomocou tejto sady na navliekanie korálok. Skvelá vychytávka ako navliecť rýchlo korálky na vlasec a potom si ozdobiť náramok čí náhrdelník. V balení nájdeš všetko, čo budeš na výrobu potrebovať. Hotovými výrobkami potom môžeš obdarovať svojich blízkych.