Woof & Brew Woof & Brew Tonic pre psov proti žltým škvrnám na trávniku 330 ml
11,70 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané maškrty pre psov značky Woof & Brew s kódom MDL5SK26 (platí od 11. 5. do 17. 5. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Prípravok obsahuje látky priaznivo ovplyvňujú vylučovaciu sústavu psa, ktoré neutralizujú kyslosť ich moču. Účinne tak obmedzuje vznik vypálených škvŕn na trávniku po vykonaní malej potreby. Woof & Brew Tonic pre psov proti žltým škvrnám na trávniku 330 ml je s antioxidantmi, vitamínmi a minerálmi.
Woof & Brew Bottom sniffer Pivo pre psov
4,40 €

Pivo pre psov je vyrobené z výhradne prírodných zložiek, napríklad z lopúcha a púpav, ktoré dodávajú energiu. Nápoj je bez obsahu alkoholu a bubliniek. Woof & Brew Bottom sniffer Pivo pre psov je skvelým a netradičným darčekom. Ťuknite si spolu!

Woof & Brew Tonic pre psov na upokojenie 330 ml
10,90 € 9,90 €

Bylinné tonikum je určené pre psy od 4 mesiacov. Prírodné zloženie podporuje mentálnu aj fyzickú kondíciu psa. Prípravok je vhodné podávať pred stresujúcimi situáciami ako sú ohňostroj či jazda autom. Woof & Brew Tonic pre psov na upokojenie 330 ml možno používať pravideľne.

Woof & Brew Pawsecco White pre psov a mačky
4,30 €

Prosecco je vyrobené z výhradne prírodných zložiek, napríklad z bazového a lipového kvetu s ženšenom. Nápoj je bez obsahu alkoholu, hrozna a bubliniek. Woof & Brew Pawsecco White pre psov a mačky je skvelým a netradičným darčekom. Ťuknite si spolu!