Upresniť parametre
Woody Šnurovacia šatníková skriňa Dievčatko Woody Šnurovacia šatníková skriňa Dievčatko
Woody Šnurovacia šatníková skriňa Dievčatko

Drevené puzzle v praktickej krabičke v pestrofarebnom prevedení. Dievčatko namaľované na vysúvacím veku škatuľky má na tele otvory, ktoré umožňujú prichytenie oblečkov šnúrkami. K dispozícii je niekoľko variantov oblečenia.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Balančná hra Strom Woody Šnurovacia šatníková skriňa Dievčatko
Woody Balančná hra Strom

Krásna hra a didaktická pomôcka v jednom. Úlohou hráča je položiť na strom farebný žetón tak, aby nespadol a nezvrhol so sebou zvyšok už umiestnených žetónov. Hra je dizajnovo situovaná do siluety stromu.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Hrkálka "Dúhový dážď" Woody Šnurovacia šatníková skriňa Dievčatko
Woody Hrkálka "Dúhový dážď"

Hrkálka zaujme najmenších svojím tvarom a pestrými farbami. Preklápaním valca prepadajú dúhové korálky cez kaskádu prekážok. Hrkaním hračka deti motivuje ku hre. -Vhodné od 1 roka.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov
Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov

Deti dokážu z tejto stavebnice, pomocou kladivka a klinčekov, vytvoriť nekonečné variácie obrázkov plných fantázie na tému zvieratká a ľudia. Práca so stavebnicou podporuje predstavivosť, sústredenosť a presnú koordináciu pohybov.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Kovové náradie v drevenom boxe - veľké Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov
Woody Kovové náradie v drevenom boxe - veľké

Poriadne kovové náradie je reálnou kópiou skutočného náradia pre dospelých. Praktický drevený kufrík s pántmi, v ktorom je náradie umiestnené, je opatrený kovovými prackami a uchom pre možnosť prenášania. Vnútri kufríka sú inštalované západky a špeciálne otvory, ktoré zaistia jednotlivé kusy náradia tak, aby pri manipulácii nevypadli.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Lietajúci papagáj-malý Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov
Woody Lietajúci papagáj-malý

Lietajúci papagáj je vyrobený z masívneho dreva a po zatiahnutí za šnúrku sa hojdá a máva krídlami. Papagáj možno zavesiť napríklad na luster a upúta tak detskú pozornosť. Výborná dekorácia do detskej izby.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Lietajúci papagáj-veľký, 50cm Woody Príslušenstvo k dráhe - červený tunel s nadjazdom
Woody Lietajúci papagáj-veľký, 50cm

Lietajúci papagáj je vyrobený z masívneho dreva a po zatiahnutí za šnúrku sa hojdá a máva krídlami. Papagáj možno zavesiť napríklad na luster a upúta tak detskú pozornosť. Výborná dekorácia do detskej izby.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Lietací bocian-veľký, 90cm (DP) Woody Príslušenstvo k dráhe - červený tunel s nadjazdom
Woody Lietací bocian-veľký, 90cm (DP)

Lietajúci bocian je vyrobený z masívneho dreva a po zaťahání za šnúrku sa hojdá a máva krídlami. Bociana možno zavesiť napríklad na luster a upúta tak detskú pozornosť. Výborná dekorácia do detskej izby.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Príslušenstvo k dráhe - červený tunel s nadjazdom Woody Príslušenstvo k dráhe - červený tunel s nadjazdom
Woody Príslušenstvo k dráhe - červený tunel s nadjazdom

Drevený tunel s nadjazdom krásne doplní vláčikodráhy nielen od Woody. Tunel je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý všetci malí stavitelia aj rodičia ocenia. Tunel je v sýtej červenej farbe. Nad tunel možno pripojiť koľaje a vytvoriť aj nadjazd.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks
Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks

Stavebnica Emma rastie spoločne s deťmi. Najmenšie deti z nej zvládnu poskladať množstvo jednoduchých malých stavieb. Pri tejto činnosti zdokonaľujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Staršie deti z nej dokážu poskladať skutočne impozantné stavby plné fantázie a neskutočných tvarov.

Momentálne nedostupné

MALL
Woody Taška na náradie Woody Stavebnica prírodná/farebná Emma, 200ks
Woody Taška na náradie

Každý malý opravár by mal mať vlastné pracovné náradie. Taška súčasne slúži ako základňa pre prácu s podložkami a skrutkami. Táto hračka formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie.

Momentálne nedostupné

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.