Woodwick Vonná sviečka 275 g Červená jarabina
21,33 €

16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka od značky WoodWick s vôňou červenej jarabiny vydrží horieť až 60 hodin. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka 275 g Jeseň
21,33 €

16,90 €

Vonná sviečka od značky WoodWick s vôňou jesenného koláča vydrží horieť až až 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka 275 g Ovsené sušienky
21,33 €

16,90 €

Vonná sviečka od značky WoodWicks vôňou ovsených sušienok vydrží horieť 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka Ambra a kadidlo 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou ambry, santalového dreva a dymových podtónov exotického korenia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Ambra a kadidlo 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou ambry so santalovým drevom a exotického korenia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Biely teak 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou jedle s tónmi santalového, cédrového a dubového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Čistota a pohodlie 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou práve usušenej bielizne, ovocia a s nádychom pižma. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Čistota a pohodlie 609,5 g
28,65 €

Sviečka s vôňou usušenej bielizne, ovocia a nádychom pižma. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Jabloňové drevo 453,6 g
27,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabloňového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Jabloňové drevo 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabloňového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá zo 100% prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Košík jabĺk 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabĺk, hrušiek, broskýň a nádychom fialiek a jazmínu. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Morská soľ a bavlna 275 g
21,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou morského vánku, s tónmi kvetov bavlníka a dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Morská soľ a bavlna 453,6 g
27,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou morského vánku, kvetov bavlníka a dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Orgován 453,6 g
27,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou orgovánovej záhrady. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy 275 g Dezert v kaviarni
22,49 €

16,90 €

Vonná sviečka od značky WoodWick voňajúca ako dezert v kaviarni vydrží horieť 60 hodin. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka 275 g Santalové drevo
21,33 €

16,90 €

Vonná sviečka od značky WoodWick s vôňou santalového dreva vydrží horieť až 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka 453,6 g Červená jarabina
27,93 €

23,27 €

Vonná sviečka od značky Woodwick s vôňou červenej jarabiny vydrží horieť až 50 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka Ambra a kadidlo 453,6 g
27,82 €

Sviečka s vôňou ambry a santalového dreva, s dymovými podtónmi exotického korenia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Citrónová tráva a ľalia 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou citrónovej trávy a ľalie. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Pikantná ostružina, 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou zrelých ostružín, škorice a vanilky. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.