Woodwick Vonná sviečka 275 g Jeseň-27%
21,33 €

15,50 €

Akcia

Vonná sviečka od značky WoodWick s vôňou jesenného koláča vydrží horieť až až 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka 275 g Ovsené sušienky-27%
21,33 €

15,50 €

Akcia

Vonná sviečka od značky WoodWicks vôňou ovsených sušienok vydrží horieť 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka Ambra a kadidlo 275 g
21,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou ambry, santalového dreva a dymových podtónov exotického korenia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Ambra a kadidlo 609,5 g
28,65 €

Sviečka s vôňou ambry so santalovým drevom a exotického korenia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Biely čaj a jazmín 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou bieleho čaju a upokojujúceho jazmínu. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Biely čaj a jazmín 609,5 g
28,65 €

Sviečka s vôňou bieleho čaju, cédru a jazmínu. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodin. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Biely teak 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou jedle s tónmi santalového, cédrového a dubového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Biely teak 609,5 g
28,65 €

Sviečka s vôňou jedle v kombinácii so santalovým, cédrovým a dubovým drevom. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Čistota a pohodlie 275 g
21,24 €

Sviečka s vôňou práve usušenej bielizne, ovocia a s nádychom pižma. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Granátové jablko 453,6 g
34,76 €

Sviečka s vôňou granátového jablka. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a z biologicky rozložiteľného vosku.


Woodwick Vonná sviečka Jabloňové drevo 275 g
21,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabloňového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Jabloňové drevo 609,5 g
28,65 €

Sviečka s vôňou jabloňového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá zo 100% prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Jedľa 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou čerstvo narezaného jedľového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Košík jabĺk 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabĺk, hrušiek, broskýň a nádychom fialiek a jazmínu. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Morská soľ a bavlna 275 g
21,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou morského vánku, s tónmi kvetov bavlníka a dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Woodwick Vonná sviečka Pikantná ostružina, 609,5 g
28,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou zrelých ostružín, škorice a vanilky. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 130 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečku tvorí 100% prírodný knôt a biologicky rozložiteľný vosk, takže sa nemusíte báť o dopad na životné prostredie.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy 275 g Dezert v kaviarni
22,49 €

16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka od značky WoodWick voňajúca ako dezert v kaviarni vydrží horieť 60 hodin. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Woodwick Vonná sviečka Vôňa ihličia 453,6 g
34,76 €

Sviečka s vôňou ihličia. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 50 hodín. Unikátny dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a z biologicky rozložiteľného vosku.


Woodwick Vonná sviečka loď Apple Basket 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Apple Basket sviečka loď v sebe skrýva vôňu jablká, hrušky a broskyne, ktoré sa miešajú s kvetinovými odtieňmi fialiek a jazmínu. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Cinnamon Chai 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď Cinnamon Chai v sebe ukrýva ukľudňujúce vôňou pikantné škorice a bohatých vanilkových tónov. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Crimson Berries 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď Crimson Berries prináša vôňu karmínových plodov. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu. Jemný zvuk praskania a dlhý tancujúci plameň vytvára neopakovateľnú atmosféru. Horí 30–40 hodín.


Woodwick Vonná sviečka loď Fern 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď Fern v sebe kombinuje čerstvé zelené papradie s vôňou ihličia z jedle s nádychom bielych ľalií a jantáru. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Flower Garden 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Flower Garden sviečka loď prináša bohatú kvetinovú vôňu, ktorá vás prenesie do záhrady čerstvo orosených kvetov. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Lavender Spa 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Lavender Spa sviečka loď prináša bohatú vôňu levandule. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu. Jemný zvuk praskanie a dlhý tancujúce plameň vytvára neopakovateľnú atmosféru. Horí 30–40 hodín.


Woodwick Vonná sviečka loď Oudwood 385 g-20%
29,90 €

23,90 €

Akcia

Živica stimuluje myseľ svojou nenapodobiteľne hrejivou sladkou a korenistou vôňou. Dizajnovo prepracovaná sviečka v keramickej dekoratívnej váhe. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Seaside Mimosa 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Seaside Mimosa sviečka loď prináša bohatú vôňu prímorského letného kokteilu zo šťavnatých citrusov a šumivého šampanského. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Soft Chambray 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Soft Chambray sviečka loď vám prináša upokojujúce a čistú vôňu bavlny, ktorá zahalí vaše zmysly do jemnej látky s nežným dotykom jazmínu a ruže. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Sweet Lime Gelato 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Sweet Lime Gelato sviečka loď prináša sviežu vôňu citróna s limetkou, vanilkou a sladkou smotanou. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu. Jemný zvuk praskanie a dlhý tancujúce plameň vytvára neopakovateľnú atmosféru.


Woodwick Vonná sviečka loď White Tea & Jasmine 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď White Tea & Jasmine v sebe ukrýva čistý biely čaj a štipku jazmínu s vôňou červeného cédru a ruže. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď White Willow Moss 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď White Willow Moss v sebe ukrýva čerstvú vôňu lesa, vŕbového dreva a neroli s nádychom pačuli a citrónovej kôry. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Willow 453 g-19%
27,60 €

22,10 €

Akcia

Vonná sviečka loď Willow je zelená vôňa, ktorá v sebe spája tóny vŕbových kvetov a osviežujúcej chladnej vody. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy Fruits Of Summer 275 g-19%
22,20 €

17,80 €

Akcia

Sviečka Trilogy Plody leta s vôňou šťavnatého ananásu, sviežeho citrónu a sladkého kokosu. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy Summer Sweets 275 g-19%
22,20 €

17,80 €

Akcia

Sviečka Trilogy Letné sladkosti s vôňou citróna s limetkou, vanilkou a sladkou smotanou sa snúbi s príjemne osviežujúcou vôňou zelených listov rebarbory, vôňou sladkých malín a yuzu a nakoniec osviežujúcou vôňou pomaranča s nuansami goji bobúľ, makových kvetov, zlatého pižma a tiež vanilky.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy Warm Woods 275 g-19%
22,20 €

17,80 €

Akcia

Sviečka Trilogy SantalWood váza prináša Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň. Knôt je vyrobený z prírodného dreva.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy Woodland Shade 275 g-19%
22,20 €

17,80 €

Akcia

Sviečka Trilogy Lesný tieň vás prevedie čerstvou vôňou lesa, vŕbového dreva a neroli s nádychom pačuli a citrónovej kôry. Vnútorná vôňa jazmínu, čiernej orchidey a santalového dreva je tajomným pôžitkom pre všetky zmysly. Svieža vôňa citrónovej trávy obohatená tónmi citrónovej kôry.


Woodwick Vonná sviečka Trilogy Woodland Shade 609 g-19%
29,60 €

23,70 €

Akcia

Sviečka Trilogy Lesný tieň vás prevedie čerstvou vôňou lesa, vŕbového dreva a neroli s nádychom pačuli a citrónovej kôry. Vnútorná vôňa jazmínu, čiernej orchidei a santalového dreva je tajomným pôžitkom pre všetky zmysly. Svieža vôňa citrónovej trávy obohatená tónmi citrónovej kôry.


Woodwick Vonná sviečka váza Apple Basket 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Sviečka Apple Basket váza v sebe skrýva vôňu jablká, hrušky a broskyne, ktoré sa miešajú s kvetinovými odtieňmi fialiek a jazmínu. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti.


Woodwick Vonná sviečka váza Apple Harvest 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Sviečka Apple Harvest váza prináša bohatú vôňu jablčného muštu koreneného vôňou opadaného lístia s krapet vanilkového cukru. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti.


Woodwick Vonná sviečka váza Cinnamon Chai 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Vonná sviečka váza Cinnamon Chai v sebe ukrýva ukľudňujúcu vôňu pikantnej škorice a bohatých vanilkových tónov. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útuľnosti.


Woodwick Vonná sviečka váza Fresh Flowers 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Sviečka Fresh Flowers váza prináša do vášho domova vôňu rozkvitnutých kvetín s iskrivým grapefruitom a lesnými stromami. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti.


Woodwick Vonná sviečka váza Fresh Flowers 609 g-20%
28,40 €

22,70 €

Akcia

Sviečka Fresh Flowers váza prináša do vášho domova vôňu rozkvitnutých kvetín s iskrivým grapefruitom a lesnými stromami. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti.


Woodwick Vonná sviečka váza Jasmin 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Jasmine sviečka váza v sebe ukrýva opojný jazmín obohatený o jemné biele okvetné lístky jarného rána. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


Woodwick Vonná sviečka váza Lemon 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Lemon sviečka váza prevonia váš domov svieži citrónovou vôňou, ktorá vás nadchne a nepustí! Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným vrchnákom, ktoré poslúžia ako podstavec pod sviečku pri jej horenia a chráni tak povrch nábytk


Woodwick Vonná sviečka váza Mint Truffle 275 g-19%
21,10 €

16,90 €

Akcia

Sviečka Mint Truffle váza predstavuje zmes vôní tmavej čokolády, cmar a osviežujúci mäty. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


Woodwick Vonná sviečka váza Oudwood 609 g-20%
28,40 €

22,70 €

Akcia

Živica stimuluje myseľ svojou nenapodobiteľne hrejivou sladkou a korenistou vôňou. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


Woodwick Vonná sviečka váza Oudwood 85 g-19%
11,60 €

9,30 €

Akcia

Živica stimuluje myseľ svoju nenapodobiteľne hrejivú sladkú a pepřový-korenistou vôňou. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


Woodwick Vonná sviečka váza Pure Comfort 609 g-20%
28,40 €

22,70 €

Akcia

Sviečka s vôňou usušeného bielizne s tónmi ovocia as nádychom pižma. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň. Knôt je vyrobený z prírodného dreva.