Wood Partner Detská rastúca stolička LUCA natur
134,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Na rastúcej stoličke LUCA môžete výšku a hĺbku ergonomického sedátka i podnožky ľahko a pohodlne regulovať tak, aby zdravie Vášho dieťaťa nebolo ohrozované. Je určená deťom od cca 9 mesiacov.

Wood Partner Detská rastúca stolička LUCA biela
138,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Na rastúcej stoličke LUCA môžete výšku a hĺbku sedátka i podnožky ľahko a pohodlne regulovať tak, aby zdravie Vášho dieťaťa nebolo ohrozované. Je určená deťom od cca 9 mesiacov.

Wood Partner Detská stolička ROBI natur
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná detská drevená stolička ROBI je vyrobená z bukového masívu v kombinácii s brezovou preglejkou. Sedadlo z brezovej preglejky a teda aj stoličku je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Detská stolička ROBI je dodávaná v rozloženom stave (tzv. systém IKEA). Top jedna na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti aj dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Velký textilní sedák k židli LUCA
21,20 €

Velký textilní sedák k rostoucí židli LUCA je vhodným doplňkem ke zpříjemnění posezení vašeho dítka. Velký textilní sedák je dodáván s textilními popruhy z důvodu připevnění k sedáku židličky. Velký textilní sedák k rostoucí židli LUCA nesnižuje účinnost ergonomie sezení na našem jedinečném, ergonomicky tvarovaném sedáku.

Wood Partner Detská stolička WENDY 3v1 natur
43,60 €

Zaručene praktickým nábytkom do Vašej detskej izby sú originálne stoličky WENDY 3 v 1. Chce si Vaše dieťatko maľovať alebo písať? Nie je problém – vykúzlime stolček! Príde za ním kamarát? Výborne! Zrušíme stolček a vytvoríme ďalšiu stoličku. Top jedna na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába okrem ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti aj dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy? Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Dětský rostoucí stůl MAXÍK lak
123 €

Kvalitní dětský dřevěný rostoucí stůl MAXÍK je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích.Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Wood Partner Dětský set stůl + židle ROBI lak
111,20 €

Kvalitní dětský dřevěný set ROBI je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska stolu z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích. Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Wood Partner Dětský stůl ROBI natur
70,30 €

Kvalitní dětský dřevěný stůl ROBI je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích. Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.