Wood Partner Veľký textilný sedák ku stoličke LUCA
21,20 €

Veľký textilný sedák k rastúcej stoličke LUCA je vhodným doplnkom na spríjemnenie posedenia vášho dieťatka. Veľký textilný sedák je dodávaný s textilnými popruhmi z dôvodu pripevnenie k sedáku stoličky. Veľký textilný sedák k rastúcej stoličke LUCA neznižuje účinnosť ergonómie sedenie na našom jedinečnom, ergonomicky tvarovanom sedáku.

Wood Partner Detská stolička ROBI natur
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná detská drevená stolička ROBI je vyrobená z bukového masívu v kombinácii s brezovou preglejkou. Sedadlo z brezovej preglejky a teda aj stoličku je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Detská stolička ROBI je dodávaná v rozloženom stave (tzv. systém IKEA). Top jedna na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti aj dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Detská stolička Univ 3v1 lak
52,50 €

Kvalitná detská drevená stolička Univ 3v1 je vyrobená z brezovej preglejky a stoličku je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Top jedna na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti i dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Detský set stôl + stoličky ROBI lak
111,20 €

Kvalitný detský drevený set ROBI je vyrobený z bukového masívu v kombinácii s brezovou preglejkou. Doska stola z brezovej preglejky a teda aj stôl je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Top jedna dispozícii na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti i dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Detská stolička WENDY 3v1 natur
43,60 €

Zaručene praktickým nábytkom do Vašej detskej izby sú originálne stoličky WENDY 3 v 1. Chce si Vaše dieťatko maľovať alebo písať? Nie je problém – vykúzlime stolček! Príde za ním kamarát? Výborne! Zrušíme stolček a vytvoríme ďalšiu stoličku. Top jedna na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába okrem ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti aj dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy? Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Detský rastúci stôl MAXÍK lak
123 €

Kvalitný detský drevený rastúci stôl MAXÍK je vyrobený z bukového masívu v kombinácii s brezovou preglejkou. Doska z brezovej preglejky a teda aj stôl je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Top jedna dispozícii na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti i dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.

Wood Partner Detský stôl ROBI natur
70,30 €

Kvalitný detský drevený stôl ROBI je vyrobený z bukového masívu v kombinácii s brezovou preglejkou. Doska z brezovej preglejky a teda aj stôl je možné objednať v niekoľkých farebných kombináciách. Top jedna dispozícii na trhu s detským nábytkom. Wood Partner dopraje deťom len to najlepšie a to tým, že ako jediný, nie len na tuzemskom trhu, ale aj v Európe vyrába mimo ergonomicky tvarovaných operadielergonomicky tvarované sedadlo. Sedia na nich deti i dospelí snáď vo všetkých európskych krajinách. Tak prečo by ste na nich nemohli sedieť aj vy. Vyberajte z veľkého množstva farieb a typov.