Woll Induction Line indukčná soté panvica 28cm s odním. rukoväťou
112,26 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Telo panvice je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá je tvrdená oxidom titaničitým. Okrúhla soté panvica s nepriľnavým povrchom o priemere 28 cm, s odnímateľnou rukoväťou. Vďaka dômyselnej technológii nanášania nepriľnavého povrchu možno panvicu umývať aj v umývačke riadu.


Woll Tlakový hrniec Diamond Active Lite IND 5l
171,88 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Polotlakový hrniec z hliníkovej zliatiny s odolným nepriľnavým povrchom. Hrniec má patentovanú pokrievku, ktorá je prispôsobená vareniu pri mierne zvýšenom tlaku, ktorý vám ušetrí čas a energiu vďaka dosiahnutou bodu varu za kratší čas.


Woll Panvica Nowo Titanum IND 28 cm s odnímateľnou rukoväťou
112,62 €

84,60 €
+ doprava zadarmo

Ručne odlievaná panvica o priemere 28 cm s odnímateľnou rukoväťou zaručuje jednoduché používanie a údržbu. Telo panvice je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny, čo zaistí rýchlu akumuláciu a distribúciu tepla po celom povrchu. Panvica je extrémne odolná proti poškriabaniu, s mimoriadne odolným nepriľnavým povrchom.


Woll Panvica Nowo Titanum IND WOK 32x11 cm
127,83 €

116,14 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ručne odlievaná wok panvica má dve rukoväte, je extrémne odolná proti poškriabaniu a má mimoriadne odolný nepriľnavý povrch. Telo panvice je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny, čo zaistí rýchlu akumuláciu a distribúciu tepla po celom povrchu.


Woll Induction Line indukčná panvica 24 cm s odním. rukoväťou
93,50 €
88,95 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Telo panvice je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny čo zaistí rýchlu akumuláciu a distribúciu tepla po celom povrchu. Patentovaná technológia odnímateľnej rukoväte zaručuje ľahké používanie i údržbu.