Woll Induction Line indukčná soté panvica 28cm s odním. rukoväťou
115,30 € 100,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Telo panvice je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá je tvrdená oxidom titaničitým. Okrúhla soté panvica s nepriľnavým povrchom o priemere 28 cm, s odnímateľnou rukoväťou. Vďaka dômyselnej technológii nanášania nepriľnavého povrchu možno panvicu umývať aj v umývačke riadu.

Woll Panvica Nowo Titanum IND WOK 32x11 cm
126,10 € 109,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne odlievaná wok panvica má dve rukoväte, je extrémne odolná proti poškriabaniu a má mimoriadne odolný nepriľnavý povrch. Telo panvice je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny, čo zaistí rýchlu akumuláciu a distribúciu tepla po celom povrchu.

Woll Tlakový hrniec Diamond Active Lite IND 5l
170,20 € 149,60 €

Polotlakový hrniec z hliníkovej zliatiny s odolným nepriľnavým povrchom. Hrniec má patentovanú pokrievku, ktorá je prispôsobená vareniu pri mierne zvýšenom tlaku, ktorý vám ušetrí čas a energiu vďaka dosiahnutou bodu varu za kratší čas.

Woll Panvica Nowo Titanum IND 28 cm s odnímateľnou rukoväťou
111,10 € 97,60 €

Ručne odlievaná panvica o priemere 28 cm s odnímateľnou rukoväťou zaručuje jednoduché používanie a údržbu. Telo panvice je vyrobené z tvrdenej hliníkovej zliatiny, čo zaistí rýchlu akumuláciu a distribúciu tepla po celom povrchu. Panvica je extrémne odolná proti poškriabaniu, s mimoriadne odolným nepriľnavým povrchom.