Wolbar Dámske boxerky Gama black
17,96 €

Luxusné krajkové sexy boxerky Wolbar Gama. Dámske boxerky sú vyrobené z veľmi kvalitného mikrovlákna a sú zdobené na spodnom kraji nádhernou jemnou výšivkou. Boxerky sú takmer bezšvíkové a vďaka tomu sú veľmi príjemné na tele i pri celodennom nosení.


Wolbar Dámske boxerky Holy white
19,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske krajkové boxerky Wolbar Holy. Dámske boxerky z nádhernej čipky nižšieho strihu vpredu zdobené jemnou mašličkou a sú vyrobené z veľmi kvalitnej elastickej čipky a sú príjemné a priedušné na tele aj pri bežnom nosení. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky Kate black
14,36 €

Dámske boxerky Wolbar Kate. Nohavičky boxerky sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu microfibra. Dámske boxerky sú hladké a na spodnom kraji zakončené nádhernou elastickou čipkou a sú takmer bezšvíkové, takže veľmi príjemné na tele i pri celodennom nosení.


Wolbar Dámske boxerky Mila black
14,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Mila Wolbar sú vyrobené z jemného tylu a pružnej čipky v šortkovom strihu s nevykrojenou nohavičkou okraje nohavičiek zdobené čipkou klin nohavičiek je bavlnený.


Wolbar Dámske boxerky Moly black
11,56 €

Elegantné dámske boxerky Wolbar Moly sú vyrobené zo zdobeného, veľmi príjemného materiálu microfibra. Dámske boxerky sú takmer bezšvíkové, čo oceníte obzvlášť pri dennom nosení (nezanechávajú na tele vyrezané gumičky). Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky Neva white
14,36 €

Romantické dámske bokové boxerky Wolbar Neva sú hladké, vyrobené z príjemného materiálu microsatén. Dámske nohavičky majú spodnú časť nohavičiek romanticky zdobenou jemným volánikom.


Wolbar Dámske boxerky Roxi white
18,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske krajkové boxerky Wolbar Roxi sú vyrobené z nádhernej a veľmi kvalitné elastické čipky. Dámske boxerky sú veľmi príjemné na tele i pri celodennom nosení. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky Saha white
19,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné boxerky Wolbar Saha zdobené čipkou. Kolekcia pre ženy, ktoré si cenia prádlo prírodné, ľahké a pohodlné, jemne upravujúce nedokonalosti postavy. Žena sa v ňom cíti milo a pohodlne. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky Siva white
14,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné dámske boxerky Wolbar Siva, sú vyrobené z nádhernej elastickej zdobené čipky. Nohavičky sú nižšieho strihu, takže vhodné aj do bokového oblečenia, navyše vzadu zaujímavý efekt trojuholníka. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky TAHOO - Shorts black
8,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Hladké dámske nohavičkové boxerky Wolbar Tahoo shorts. Dámske boxerky majú vyšší strih do pása a majú čiastočný efekt sťahujúceho prádla. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske boxerky Ziva white
13,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické dámske boxerky Ziva Wolbar vyrobené z elastickej čipky. Strih nohavičiek sa dokonale prispôsobí telu a podčiarkne jeho krásu. Príjemná látka na dotyk a spodný obšitý lem nohavičiek je zárukou vysokej komfortu nosenia.


Wolbar Dámske nohavičky Abra black
14,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné čipkované maxi nohavičky Abra Wolbar sú vyrobené z kvalitného elastického mikrovlákna predná strana je zošikmená pre opticky štíhlejšiu siluetu horná časť a nohavičky sú lemované elastickou krajkou.


Wolbar Dámske nohavičky Cantata black
13,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičkyCantata Wolbar sú vyrobené z mikrovlákna a krásnej elastickej čipky v páse pruh z elastickej mikrofibry pas je zakončený mäkkou gumičkou vnútorná časť klinu zosilnená bavlnenou látkou vďaka čipke sú nohavičky priedušné a príjemné na nosenie.


Wolbar Dámske nohavičky Cara black
13,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske šortkové nohavičky Cara Wolbar bedrové nohavičky nízkeho strihu sú ušité z hladkej látky a čipky s kvetinovým motívom predná strana nohavičiek a pas sú strihané laserom.


Wolbar Dámske nohavičky Ciri black
10,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné sexy maxi nohavičky Ciri Wolbar predná časť je vyrobená z pletenej pruhované tkaniny, nohavičky lemované tenkou čipkou zadná časť je hladká.


Wolbar Dámske nohavičky Cler black
11,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Cler Wolbar s príjemného mikrovlákna zdobené výšivkou na jemnom tylu zadný diel z hladkého mikrovlákna, v hornej časti šnurovanie vnútorná časť rozkroku zosilnená bavlnenou látkou.


Wolbar Dámske nohavičky Cushy soft white
10,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne dámske nohavičky Cushy Wolbar nohavičky klasického strihu z príjemnej mäkkej bavlny po bokoch je dekoratívny kvetinová čipka nohavičky sú veľmi pohodlné zadná časť je hladká.


Wolbar Dámske nohavičky eco-DI white
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Wolbar eco-DI s čipkou a výšivkou s prúžkovaním. Nohavičky sú vyrobené z príjemného materiálu v kombinácii s výraznou čipkou okolo stehien. Vyššia v páse. V zadnej časti hladké, bez ozdobných prvkov. S perfektnou prispôsobivosťou Vašej postave.


Wolbar Dámske nohavičky eco-DO black
12,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Wolbar eco-DO s výšivkou a čipkou. Nohavičky sú v zadnej časti bez ozdobných motívov. Ich prednosťou je nielen ich jedinečný dizajn, ale predovšetkým materiál, z ktorého sú vyrobené. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske nohavičky eco-EL white
10,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické a zároveň veľmi príťažlivé hladké dámske nohavičky Wol-Bar Eco-El s širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny.


Wolbar Dámske nohavičky Eco-Fa white
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoké nohavičky Eco-Fa Wolbar so širokou bočnou časťou z kvalitnej ekologickej bavlny s prímesou lycry spredu dekoratívne čipkové všivky zadná časť hladká.


Wolbar Dámske nohavičky eco-FI black
11,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavlnené dámske nohavičky Wolbar eco-FI s čipkovým zdobením a motívom drobných prúžkov. Nohavičky sú v zadnej časti hladké, bez ozdobných prvkov. Vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené, sa perfektne prispôsobí Vašej postave. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske nohavičky Eco-Ga white
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne dámske nohavičky Eco-Ga Wolbar sú vyrobené z tkaniny s jemným rebrovaným vzorom po bokoch je dekoratívna kvetinová čipka nohavičky sú veľmi pohodlné.


Wolbar Dámske nohavičky eco-GI black
10,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné, klasické nohavičky Wolbar Eco-GI kombinujúci komfort bavlny s eleganciou čipky. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny.


Wolbar Dámske nohavičky eco-LA black
13,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky eco-LA Wolbar na prednej strane z priehľadného tylu ozdobeného čipkou. Nohavičky sú vyrobené z veľmi príjemného, prispôsobivého materiálu z väčšej časti z bavlny. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske nohavičky eco-LO white
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Príjemné dámske nohavičky eco-LO Wolbar. Dámske nohavičky klasického strihu z príjemnej mäkkej bavlny. V prednej časti je čipkovaná aplikácia.


Wolbar Dámske nohavičky eco-LU
11,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky Eco-LU Wolbar s dlhšou nohavičkou. Nohavičky sú vyrobené z kvalitnej bavlny. Na prednej strane sú vodorovné prúžky, na bokoch majú zdobenie.


Wolbar Dámske nohavičky eco-MO black
8,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske nohavičky Wolbar eco-MO z príjemnej bavlnenej látky. Nohavičky sú strihané s vyšším pásom, doplnené krajkovými priehľady opticky zoštíhľujúce siluetu. Farba: biela, čierna.


Wolbar Dámske nohavičky eco-NA white
11,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolekcia vytvorená pre ženy, ktoré ocenia komfort pre pohodlné spodné prádlo. Nohavičky Wolbar Eco-NA sú hladké, okrem vrchnej lemu, ktorý je lemovaný čipkou.


Wolbar Dámske nohavičky eco-PA black
10,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne dámske nohavičky eco-PA Wolbar sú vyrobené z tkaniny s jemným rebrovaným vzorom. Po bokoch je dekoratívna kvetinová čipka. Nohavičky sú veľmi pohodlné.