Winning Moves Waddingtons Herné karty: Marvel Comics Retro-23%
7,70 € 5,90 €

Hracie karty s motívom komiksov od populárneho vydavateľstva Marvel potešia každého fanúšika superhrdinov! Spojte s nimi sily a zahrajte si napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na komiksové obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Monopoly: Priatelia CZ/SK
38,67 € 33,40 €

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: Priatelia
7,40 € 6,90 €

Hracie karty s motívom zo seriálu Priatelia poteší každého fanúšika tohto kultového seriálu! Zahrajte si s nimi napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na krásne obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: DC Superheroes Retro
7,40 € 6,90 €

Hracie karty s motívom komiksov od populárneho vydavateľstva DC Comics potešia každého fanúšika superhrdinov! Zahrajte si s nimi napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na krásne obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: Nie. 1 Gold
7,40 € 6,90 €

Hracie karty v zlatom prevedení s holografickými efektami budú žiariť pri každej hre. Ich luxusné prevedenie zaujme každého na prvý pohľad. Zahrajte si s nimi napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns.

Winning Moves Cluedo Rick And Morty Anglická verzia
29,90 €

Plány na Rickovu portálovú zbraň boli odcudzené! Je na Rickovi, Mortym, Summer, Jerrym, Beth a pánovi Poopybuttholeovi, aby ich dostali späť. Musí zistiť, kto ukradol plány, kde sú ukryté, a aká vec bola ku krádeži použitá. Akonáhle si myslíte, že ste záhadu vyriešili, vráťte sa späť na Zem a vložte plány späť do Rickovho sejfu.

Winning Moves Priatelia Apartment puzzle 1000 dielikov
11,10 €

Vďaka tomuto úžasnému puzzle sa ocitnete priamo uprostred ikonických scén z obľúbeného seriálu Priatelia. Zloženie všetkých 1000 dielikov do jedného obrázku je skutočná výzva pre každého fanúšika!

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: Rick and Morty
7,40 € 6,90 €

Hracie karty s motívom z animovaného seriálu Rick a Morty poteší každého fanúšika tohto seriálu! Zahrajte si s nimi napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na krásne obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Monopoly The Big Bang Theory Anglická verzia
33,40 € 32,90 €

Špeciálna edícia Monopoly The Big Bang Theory je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetky zaujímavé miesta, ktoré sa objavili v seriáli. Navštívte tak dom pani Wolowitzovej či byty Penny, Sheldona a Leonarda. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

Winning Moves Match Paw Patrol-24%
17 € 12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, než sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom modrom prevedení s motívom postavičiek z Tlapkové patroly.

Winning Moves Harry Potter House Crests 500 dielikov
9,30 € 8,80 €

Ponorte sa do sveta Harryho Pottera s týmto krásne ilustrovaným puzzle s motívmi Rokfortských fakultných zvierat. Každé z nich reprezentuje svoju fakultu – Chrabromil, Slizolin, Bystrohlav a Bifľomor. Zloženie všetkých 500 dielikov do jedného obrázku je potom skutočná výzva pre každého fanúšika!

Winning Moves Waddingtons Herné karty: Harry Potter
7,40 € 6,90 €

Hracie karty s motívom z filmov Harry Potter potešia každého fanúšika tejto čarodejníckej série! Zahrajte si s nimi napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na krásne obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Match Harry Potter
12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, než sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom prevedení s motívom postáv zo sveta Harryho Pottera.

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: Marvel Universe
7,90 €

Novinka

Hracie karty s motívom komiksov od populárneho vydavateľstva Marvel poteší každého fanúšika superhrdinov! Spojte s nimi sily a zahrajte sa napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na komiksové obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

Winning Moves Match Frozen 2
12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, ako sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom prevedení s motívom postáv z Ľadového kráľovstva 2.

Winning Moves Riverdale Monopoly Anglická verzia
34,50 €

Novinka

Vráťte sa do klamlivej idyly Riverdale s touto pútavou novou edíciou Monopoly. Pripojte sa k Veronike, Archiemu, Jugheadovi, Betty, Cheryl a Popovi. Nakupujte a vymieňajte všetky známe miesta, ktoré sa objavili v seriáli. Vyjednávajte o úplnom vlastníctve tohto zdanlivo nevinného mesta, hrajte inteligentne a možno zostanete aj nažive…

Winning Moves Match Super Mario
12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, než sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom prevedení s motívom postáv z hry Super Mario.

Winning Moves Monopoly DC Comics Retro Anglická verzia
33,40 € 32,90 €

Špeciálna edícia Monopoly DC Comics Retro je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetkých komiksových hrdinov a zbabelcov, ktorí sa objavili v tomto komiksovom svete. Vytvorte si tím so Supermanom, Batmanam alebo aj s legendárnym Jokerom. Navštívte v hre aj LexCorp alebo Wayne Industries. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

Winning Moves Trivial Pursuit Friends Anglická verzia
12,90 €

Zábavná kvízová hra, ktorá otestuje vaše vedomosti kultového seriálu Priatelia, obsahuje 600 otázok. Tie sú založené na všetkých 10 sériách a niektoré z nich zamotajú hlavu aj tomu najlepšiemu fanúšikovi tohto seriálu! Karty sú uložené v šikovnom puzdre a je možné si hru brať aj na dlhé cesty.

Winning Moves Cluedo The Big Bang Theory Anglická verzia
34,50 €

Novinka

Staňte sa skutočným detektívom v tomto špeciálnom vydaní hry Cluedo s motívom už kultového seriálu The Big Bang Theory. Sheldon bol zradený! Po objavení neuváženého a ohavného činu Sheldon zhromaždí šesť podozrivých a požaduje spravodlivosť. Nájdite stopy a vyriešte záhadu, ktorá na vás už čaká!

Winning Moves Puzzle Harry Potter: Kámen mudrců 500 dílků
7,60 €

Novinka

Ponořte se do světa Harryho Pottera s tímto krásně ilustrovaným puzzlem. Díky těmto úžasným puzzlím se ocitnete přímo uprostřed ikonických scén z filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Složení všech 500 dílků do jednoho obrázku je skutečná výzva pro každého fanouška!

Winning Moves Match Paw Patrol Dino Rescue
17 €

Novinka

Pokud máte rádi rychlé a vzrušující hry, Match je právě pro vás! Je to vynikající hra, ve které záleží nejen na logickém myšlení a chytrosti, ale také na štěstí! Základním principem hry je zkombinovat na jeden řádek 5 stejných obrázků dříve, než se to podaří soupeři. Celá hra je navíc v úžasném provedení s motivem postaviček z Tlapkové patroly Dino Rescue.

Winning Moves Puzzle Batman 1 000 dielikov
11,40 €

Novinka

Vďaka týmto úžasným puzzle sa ocitnete v miestnosti priamo oproti obľúbenému záporákovi Jokerovi, ktorého poznáte zo sveta Batmana od DC Comics. Zloženie všetkých 1000 dielikov do jedného obrázku je skutočná výzva pre každého fanúšika!

Winning Moves Match Star Wars
12,90 €

Pokiaľ máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej záleží nielen na logickom myslení a chytrosti, ale aj na šťastí! Základným princípom hry je skombinovať na jeden riadok 5 rovnakých obrázkov skôr, než sa to podarí súperovi. Celá hra je navyše v úžasnom prevedení s motívom postáv zo sveta Star Wars.

Winning Moves Monopoly Warhammer 40000 Anglická verzia
37,80 €

Novinka

Táto špeciálna edícia hry Monopoly vás zavedie do ponurého sveta hry Warhammer 40000! Pripravte sa na ponurú temnotu ďalekej budúcnosti, dobu bez pohodlia a nádeje. Večnosť krviprelievania, zabíjania a prenikavého smiechu od krutých bohov leží pred vami a tí s darom predvídavosti hovoria, že sa to len zhorší. Prijmite cyklus smrti a zrodenia pri cestovaní vesmírom, podrobte si miesta a staňte sa najmocnejším bojovníkom v tejto dystopickej nočnej more.