Winni's Lavatrice hypoalergenny prací gél 5 l, 100 praní
20,60 €

Hypoalergénny prací gél je vhodný na biele i farebné prádlo pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov. Jeho zloženie je prírodné bez farbív a fosfátov, takže je šetrné k životnému prostrediu i vašej bielizni.

Winni's Multiuso hypoalergénny univerzálny čistič 5 l-40%
12,90 € 7,70 €

Ekologický čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy vďaka svojmu prírodnému zloženiu nevyvoláva alergické reakcie. Jedná sa o univerzálny prostriedok pre všestranné použitie, ktorý je plne biodegradabilný.

Winni's Piatti hypoalergénny umývací prostriedok 5 l
12,30 €

Veľké balenie umývacieho prostriedku na riad s vôňou limetky a jabloňových kvetov neobsahuje fosfor a je šetrný k pokožke aj životnému prostrediu. Účinne umýva riad a zbavuje ho mastnoty.

Winni's Sgrassatore univerzálny prostriedok 5 l
12,90 € 10,90 €

Univerzálny odmasťovací prostriedok na umývateľné povrchy je vhodný na čistenie rúr, grilov, digestorov či hrncov. Možno ho ale použiť aj na predpranie škvŕn od tuku a mazív. Je hypoalergénny a s prírodným zložením.

Winni's Ammorbidente hypoalergénna aviváž 5 l
10,30 €

Hypoalergénna koncentrovaná aviváž s kvetinovou vôňou, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky, takže je vhodná pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. Bielizeň krásne zjemní a uľahčí žehlenie.

Winni's Winni 's odvápňovač pre kávovary s rastlinnými tenzidy-55%
10 € 4,43 €

Akcia

Winn'S Decalcificante per macchine da caffé je ekologický a hypoalergénny odvápňovač pre pravidelnú údržbu kávovarov. Vhodný pre všetky typy kávovarov. Možno ho používať pravidelne, alebo keď sa stroj stáva pomalším a hlučným. Odstraňuje vápenec vytvorený v nádobke vody a vo filtroch

Winni's WINNI'S Doccia - hypoalergénne čistič sprchovacích kútov
3,41 €

Winni's Doccia – Čistič sprchových kútov – čistá sprcha bez námahy – zabraňuje vytváraniu vápenatých a mydlových usadenín pri pravidelnom, každodennom použitia, pretože priľne k stene a zaistí rýchle stečeniu vody – obal je ľahko recyklovateľný – prípravok je plne biodegradabilný…

Winni's Nápoje Winni's Lime Eco Refill na nádobí-49%
6 € 3,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Winni's Piatti Lime Ecoricarica je koncentrovaný hypoalergénne umývací prostriedok na riad s vôňou limetky a jabloňových kvetov. Obal je ľahko recyklovateľný.
Účinne umyje a zbaví mastnoty Váš riad a pritom je citlivý na Vašu pokožku vďaka svojmu špecifickému zloženiu rastlinného pôvodu

Winni's WINNI'S Deolavastoviglie osviežovač do umývačky riadu 70 dávok
4,07 €

Novinka

Hypoalergénne osviežovač do umývačky riadu s parfumom z biologicky rozložiteľných surovín efektívne odstraňuje nepríjemné pachy v umývačke riadu. Zanecháva dlhotrvajúcu príjemnú sviežu vôňu limetky a jabloňových kvetov po dobu 70 umývacích cyklov. Certifikácia vegan OK.

Winni's Winni 's Naturel šampón so zeleným čajom a gaštanom-49%
8 € 4,02 €

Akcia

Bio šampón na všetky typy vlasov obohatený organickými extrakty zo zeleného čaju, gaštanu s prírodnými proteínmi. Obsahuje iba prírodné organické suroviny. Nedráždi pokožku hlavy a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. V súlade s prírodou zaisťuje hygienu a vitalitu pre Vašu pokožku i vlasy

Winni's WINNI'S Ammorbidente Ecoformato Fiori - hypoalergénne aviváž
4,74 €

Hypoalergénne aviváž Winn 's Ammorbidente Ecoformato Fiori s vôňou kvetín. Vďaka prírodnému zloženiu je vhodná aj pre alergikov. Zanecháva bielizeň hebké a voňavé. Produkt je plne rozložiteľný v prírode, obal ľahko recyklovateľný. Netestované na zvieratách.
Obsah: 1470 ml

Winni's WINNI'S Naturel Sapone Mani hypoalergénne tekuté mydlo
19,52 €

Tekuté hypoalergénne ekologické mydlo rastlinného pôvodu Winni's Sapone s veľmi jemnou parfumáciou.
Vďaka vysokému obsahu mastných kyselín rastlinného pôvodu je toto ekologické mydlo zvlášť vhodné pre veľmi citlivú pokožku. Obsiahnuté deriváty kyseliny mliečnej majú hydratačný účinok

Winni's Winni's Brillantante leštidlo do myčky nádobí 250 ml-40%
4 € 2,39 €

Akcia

odrážky •Pravidelné používání pomáhá snižovat výskyt alergií •Obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu •Vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou •Je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě) •Snadno recyklovatelný obal…

Winni's Pavimenti prípravok na podlahy 5 l-16%
12 € 10 €

Hypoalergénny čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné povrchy dokonale vyčistí, dezinfikuje a prevonia čistený povrch. Jeho rastlinné zloženie nedráždi pokožku a je šetrné k životnému prostrediu.