Winni's Lavatrice hypoalergenny prací gél 5 l, 100 praní
17,74 €

15,88 €

Hypoalergénny prací gél je vhodný na biele i farebné prádlo pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov. Jeho zloženie je prírodné bez farbív a fosfátov, takže je šetrné k životnému prostrediu i vašej bielizni.


Winni's Multiuso hypoalergénny univerzálny čistič 5 l
12,90 €

8,90 €

Ekologický čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy vďaka svojmu prírodnému zloženiu nevyvoláva alergické reakcie. Jedná sa o univerzálny prostriedok pre všestranné použitie, ktorý je plne biodegradabilný.


Winni's Pavimenti prípravok na podlahy 5 l
12 €
10,90 €

Hypoalergénny čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné povrchy dokonale vyčistí, dezinfikuje a prevonia čistený povrch. Jeho rastlinné zloženie nedráždi pokožku a je šetrné k životnému prostrediu.


Winni's Piatti hypoalergénny umývací prostriedok 5 l
11,90 €

Veľké balenie umývacieho prostriedku na riad s vôňou limetky a jabloňových kvetov neobsahuje fosfor a je šetrný k pokožke aj životnému prostrediu. Účinne umýva riad a zbavuje ho mastnoty.


Winni's Sgrassatore univerzálny prostriedok 5 l
12,90 €

Univerzálny odmasťovací prostriedok na umývateľné povrchy je vhodný na čistenie rúr, grilov, digestorov či hrncov. Možno ho ale použiť aj na predpranie škvŕn od tuku a mazív. Je hypoalergénny a s prírodným zložením.


Winni's Gel Lavastoviglie gél do umývačky 5 l
37 €

Plne rozpustný gél do umývačky s citrusovou vôňou zbaví váš riad nečistôt a mastnoty aj pri nízkych teplotách umývania vďaka obsahu enzýmov. Nezanecháva stopy na riadoch a je hypoalergénny.


Winni's Brillantné leštidlo 5 l
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ekonomické balenie leštidla do umývačky riadu zaisťuje rýchle sušenie, žiarivý lesk a riad bez zaschnutých kvapiek. Má prírodné zloženie s obsahom octu, takže nevyvoláva alergické reakcie.