Winni's Lavatrice hypoalergenny prací gél 5 l, 100 praní
17,74 € 15,88 €

Hypoalergénny prací gél je vhodný na biele i farebné prádlo pre osoby s citlivou pokožkou a alergikov. Jeho zloženie je prírodné bez farbív a fosfátov, takže je šetrné k životnému prostrediu i vašej bielizni.

Winni's Piatti hypoalergénny umývací prostriedok 5 l
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľké balenie umývacieho prostriedku na riad s vôňou limetky a jabloňových kvetov neobsahuje fosfor a je šetrný k pokožke aj životnému prostrediu. Účinne umýva riad a zbavuje ho mastnoty.

Winni's Sgrassatore univerzálny prostriedok 5 l
12,90 € 11,50 €

Univerzálny odmasťovací prostriedok na umývateľné povrchy je vhodný na čistenie rúr, grilov, digestorov či hrncov. Možno ho ale použiť aj na predpranie škvŕn od tuku a mazív. Je hypoalergénny a s prírodným zložením.

Winni's Ammorbidente hypoalergénna aviváž 5 l-13%
10,33 € 8,90 €

Výpredaj

Hypoalergénna koncentrovaná aviváž s kvetinovou vôňou, neobsahuje farbivá ani konzervačné látky, takže je vhodná pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. Bielizeň krásne zjemní a uľahčí žehlenie.

Winni's Pavimenti prípravok na podlahy 5 l
12 € 10,90 €

Hypoalergénny čistiaci prostriedok na podlahy a všetky umývateľné povrchy dokonale vyčistí, dezinfikuje a prevonia čistený povrch. Jeho rastlinné zloženie nedráždi pokožku a je šetrné k životnému prostrediu.