White Glo Zubná pasta Advantage 140 g-16%
5,04 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bieliaci zubný púder rozjasňuje vaše zuby, dôkladne leští a čistí ich povrch. White Glo zubná pasta Advantage 140 g odstraňuje usadené minerály, posilňuje sklovinu a poskytuje celkový detox ústnej dutiny.

White Glo Bělící zubní pasta 140 g
5,30 €

Bieliaca zubná pasta pomáha detoxikovať ústnu dutinu a odstraňovať zubný povlak a žlté sfarbenie zo zubov. Osviežuje dych a bezpečne bieli zuby. Prevencia zubného kazu s bieliacim účinkom. Fluoridy pomáhajú bojovať proti zubnému kazu. .

White Glo Diamond Series bieliaci systém 7 dní-36%
27,52 € 17,60 € 8,80 €/ks

Výpredaj

White Glo Diamond Series Whitening System je v súčasnej dobe najnovší a najmodernejší bieliaci systém. Je vyvinutý poprednými zubnými lekármi a to tak, aby poskytol belšie a lesklejšie zuby s čo najdlhším účinkom. Toto je naša najefektívnejšia formula pre bielenie.

White Glo Bieliaca zubná pasta Charcoal 150 g + kefka-36%
10,99 € 7 € 3,50 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Bieliaca zubná pasta s aktivovanými uhlíkovými časticami pomáha detoxikovať ústa a odstraňuje hlboké škvrny a zafarbenie. Vysoko absorpčné častice z aktívneho dreveného uhlia prenikajú a vyťahujú škvrny, zachytávajú farebné častice, bojujú so zápachom dychu a zafarbovaním zubov.

White Glo Nočné a denné bieliace zubné pasty-25%
9,84 € 7,30 € 3,65 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme revolučnú novinku. Dve nové zubné pasty, ktoré zmenia spôsob, akým sa budete starať o svoje zuby. Spoločnosť White Glo špeciálne pripravila tento produkt k riešeniu zreteľne odlišných potrieb ústnej hygieny v priebehu dňa a noci tak, aby zabezpečila 24-hodinovú ochranu.

White Glo Zubná pasta Smokers 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 7 € 2,33 €/ks

Táto vysoko kvalitná zubná pasta obohatená fluoridom s diamantovou zeminou je špeciálne navrhnutá pre odstránenie tabakových škvŕn a pomáha eliminovať dych fajčenia. Obsahuje Micro leštiace častice, ktoré odstraňujú sfarbenie a zožltnutie na zubnej sklovine spôsobené fajčením cigariet.