White Glo Zubná pasta Advantage 140 g
5,04 € 3,70 €

Bieliaci zubný púder rozjasňuje vaše zuby, dôkladne leští a čistí ich povrch. White Glo zubná pasta Advantage 140 g odstraňuje usadené minerály, posilňuje sklovinu a poskytuje celkový detox ústnej dutiny.

White Glo Bieliaca zubná pasta Charcoal 150 g + kefka
10,99 € 7,40 € 3,70 €/ks

Bieliaca zubná pasta s aktivovanými uhlíkovými časticami pomáha detoxikovať ústa a odstraňuje hlboké škvrny a zafarbenie. Vysoko absorpčné častice z aktívneho dreveného uhlia prenikajú a vyťahujú škvrny, zachytávajú farebné častice, bojujú so zápachom dychu a zafarbovaním zubov.

White Glo Bright Nights rozpúšťacie zubné pásky
12,95 € 8,30 €

Pre okamžitý biely úsmev použite tento revolučný produkt. White Glo Bright Nights. Pracuje na princípe, kedy rozpúšťa bieliace filmy, čo je najľahší spôsob, akým sa zlepší vzhľad vašich zubov. Bright Nights predstavuje profesionálne zubné bielenie zubov.

White Glo Diamond Series bělící pero + 7 bělících pásků
22,05 € 14,50 € 7,25 €/ks

White Glo Diamond Series Whitening System je v súčasnej dobe najnovší a najmodernejší bieliaci systém. Tento bieliaci systém používa rovnako pokročilú aktívnu zložku a metódu, akú používajú lekári z celého sveta. O 100% silnejší bieliace gélový prípravok znižuje dobu ošetrenia na iba 5 minút!

White Glo Diamond Series bieliaci systém 7 dní
27,52 € 18,90 € 9,45 €/ks

White Glo Diamond Series Whitening System je v súčasnej dobe najnovší a najmodernejší bieliaci systém. Je vyvinutý poprednými zubnými lekármi a to tak, aby poskytol belšie a lesklejšie zuby s čo najdlhším účinkom. Toto je naša najefektívnejšia formula pre bielenie.

White Glo Nočné a denné bieliace zubné pasty
9,84 € 6,50 € 3,25 €/ks

Predstavujeme revolučnú novinku. Dve nové zubné pasty, ktoré zmenia spôsob, akým sa budete starať o svoje zuby. Spoločnosť White Glo špeciálne pripravila tento produkt k riešeniu zreteľne odlišných potrieb ústnej hygieny v priebehu dňa a noci tak, aby zabezpečila 24-hodinovú ochranu.

White Glo Zubná pasta 2 v 1 150 g + kefka + medzizubná kefka
11,74 € 5,80 € 1,93 €/ks

Tento produkt na bielenie zubov sa skladá z vnútornej ústne vody, ktorá preniká do oblastí, ktoré zubná kefka nemôže vyčistiť. Táto zubná pasta pomáha bojovať s baktériami, ktoré spôsobujú povlaky a zlý dych a ponúka ochranu po dobu niekoľkých hodín. Veľkosť balenia 150 g.

White Glo Zubná pasta Profesional 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 5,90 € 1,97 €/ks

Špičková zubná pasta obohatená fluoridom ponúka maximum pre ústnu hygienu. Zvláštna formula extra zabraňuje zmene farby a žltnutiu zubnej skloviny, čo je často spôsobené potravinami a nápojmi so silným zafarbením. Tento výnimočný produkt bol pôvodne vyvinutý pre ľudí vo filmovom priemysle, ktorí vyžadujú maximálne skrášlenie tváre. Veľkosť balenia 150 g.

White Glo Zubná pasta Smokers 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 6,50 € 2,17 €/ks

Táto vysoko kvalitná zubná pasta obohatená fluoridom s diamantovou zeminou je špeciálne navrhnutá pre odstránenie tabakových škvŕn a pomáha eliminovať dych fajčenia. Obsahuje Micro leštiace častice, ktoré odstraňujú sfarbenie a zožltnutie na zubnej sklovine spôsobené fajčením cigariet.

White Glo Zubná pasta Powerbrush
9,61 € 6,30 €

Jedná sa o prvú zubnú pastu na svete svojho druhu. Táto zubná pasta obsahuje veľmi nízky obsah abrazívneho mikro-vosku pre bezpečné leštenie a za účelom odstránenie sfarbenia na povrchu vašich zubov. Produkt obnovuje lesk a belosť.