White Glo Zubná pasta Advantage 140 g
5,04 € 3,60 €

Bieliaci zubný púder rozjasňuje vaše zuby, dôkladne leští a čistí ich povrch. White Glo zubná pasta Advantage 140 g odstraňuje usadené minerály, posilňuje sklovinu a poskytuje celkový detox ústnej dutiny.

White Glo Diamond Series bieliaci systém 7 dní-36%
27,52 € 17,60 € 8,80 €/ks

Akcia

White Glo Diamond Series Whitening System je v súčasnej dobe najnovší a najmodernejší bieliaci systém. Je vyvinutý poprednými zubnými lekármi a to tak, aby poskytol belšie a lesklejšie zuby s čo najdlhším účinkom. Toto je naša najefektívnejšia formula pre bielenie.

White Glo Bieliaca zubná pasta Charcoal 150 g + kefka
10,99 € 8,20 € 4,10 €/ks

Bieliaca zubná pasta s aktivovanými uhlíkovými časticami pomáha detoxikovať ústa a odstraňuje hlboké škvrny a zafarbenie. Vysoko absorpčné častice z aktívneho dreveného uhlia prenikajú a vyťahujú škvrny, zachytávajú farebné častice, bojujú so zápachom dychu a zafarbovaním zubov.

White Glo Nočné a denné bieliace zubné pasty
9,84 € 7,20 € 3,60 €/ks

Predstavujeme revolučnú novinku. Dve nové zubné pasty, ktoré zmenia spôsob, akým sa budete starať o svoje zuby. Spoločnosť White Glo špeciálne pripravila tento produkt k riešeniu zreteľne odlišných potrieb ústnej hygieny v priebehu dňa a noci tak, aby zabezpečila 24-hodinovú ochranu.

White Glo Zubná pasta 2 v 1 150 g + kefka + medzizubná kefka
11,74 € 5,80 € 1,93 €/ks

Tento produkt na bielenie zubov sa skladá z vnútornej ústne vody, ktorá preniká do oblastí, ktoré zubná kefka nemôže vyčistiť. Táto zubná pasta pomáha bojovať s baktériami, ktoré spôsobujú povlaky a zlý dych a ponúka ochranu po dobu niekoľkých hodín. Veľkosť balenia 150 g.

White Glo Zubná pasta Coffee and Tea Drinkers 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 6,50 € 2,17 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Nemôžete žiť bez vašej každodennej kávy alebo čaju, ale obávate sa, ako to časom sfarbia vaše zuby? Táto revolučná zubná pasta s mikroskopickými časticami sa zameriava na zmenu farby a žltnutie zubnej skloviny spôsobenú konzumáciou kávy a čaju. Veľkosť 150 g.

White Glo Zubná pasta Powerbrush
9,61 € 6,80 €

Jedná sa o prvú zubnú pastu na svete svojho druhu. Táto zubná pasta obsahuje veľmi nízky obsah abrazívneho mikro-vosku pre bezpečné leštenie a za účelom odstránenie sfarbenia na povrchu vašich zubov. Produkt obnovuje lesk a belosť.

White Glo Zubná pasta Profesional 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 6,50 € 2,17 €/ks

Špičková zubná pasta obohatená fluoridom ponúka maximum pre ústnu hygienu. Zvláštna formula extra zabraňuje zmene farby a žltnutiu zubnej skloviny, čo je často spôsobené potravinami a nápojmi so silným zafarbením. Tento výnimočný produkt bol pôvodne vyvinutý pre ľudí vo filmovom priemysle, ktorí vyžadujú maximálne skrášlenie tváre. Veľkosť balenia 150 g.

White Glo Zubná pasta Smokers 150 g + kefka + medzizubná kefka
8,23 € 6,50 € 2,17 €/ks

Táto vysoko kvalitná zubná pasta obohatená fluoridom s diamantovou zeminou je špeciálne navrhnutá pre odstránenie tabakových škvŕn a pomáha eliminovať dych fajčenia. Obsahuje Micro leštiace častice, ktoré odstraňujú sfarbenie a zožltnutie na zubnej sklovine spôsobené fajčením cigariet.

White Glo Diamond Series bělící pero + 7 bělících pásků
22,05 € 14,50 € 7,25 €/ks

White Glo Diamond Series Whitening System je v súčasnej dobe najnovší a najmodernejší bieliaci systém. Tento bieliaci systém používa rovnako pokročilú aktívnu zložku a metódu, akú používajú lekári z celého sveta. O 100% silnejší bieliace gélový prípravok znižuje dobu ošetrenia na iba 5 minút!