199,99 €
Doprava zadarmo

Duálny dobíjací vibrátor v modernom dizajne pre vnútornú i vonkajšiu stimuláciu, ktorý premení partnerský sex aj masturbáciu v nevšedný zážitok. Vibrátor je hladký s výraznou špičkou a je veľmi príjemný na dotyk.

119,99 €
Doprava zadarmo

Dobíjací minivibrátor pre cielenú stimuláciu tých najcitlivejších miest. Tento malý pomocník môže byť vašim spoločníkom v spálni i na cestách, pohodlne sa vojde do každej batožiny.

119,99 €
Doprava zadarmo

Vďaka vibračným guličkám Bloom bude posilňovanie svalov panvového dna ešte zábavnejšie. Kombinácia cvičenia a vzrušujúcich vibrácií je skvelá a vy si užijete nielen dobrý pocit z cvičenia, ale aj uspokojivé orgazmy.

119,99 €
Doprava zadarmo

Krásne tvarovaný vibrátor pre stimuláciu bodu G si zamilujete a hneď na prvý pohľad. A čo potom pri použití. Vibrátor Rave poláska každé citlivé miesto vo vnútri a dopraje vám silné orgazmy a čisté potešenie.

-20%
99,99 € 79,99 €
Doprava zadarmo

We-Vibe Unite patrí k tým najlepším vibrátorom na svete. ktorý spája pary a zvyšuje vášeň vo vzťahu. Objavte nový spôsob ako si spoločne hrať! Unite je navrhnutý tak. aby priniesol potešenie obom partnerom počas pohlavného styku.

119,99 € 109,99 €
Doprava zadarmo

Hodvábne jemný, a predsa tak silný! To je nový masážny strojček We-Vibe Touch X. Je špeciálne tvarovaný, aby svojimi kontúrami pohladil na všetkých správnych miestach a aby vibrácie prenikli hlboko pod kožu.

-29%
279,99 € 197,99 €
Doprava zadarmo

Chorus je ďalší level sexu. Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý.

4 999 €
Doprava zadarmo

We-Vibe Sync je nejlepší párový vibrátor na světě. Je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům během pohlavního styku. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorise a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu a společně si užijí nádhernou atmosféru společného vzrušení.

109,99 €
Doprava zadarmo

Krúžky na penis sú navrhnuté pre plnšiu a dlhšiu erekciu a silnejšie orgazmy. Verge má ešte ďalšiu výhodu, dá sa použiť na stimuláciu perinea – hrádze.

149,99 € 139,99 €
Doprava zadarmo

Novinka

Diskrétny a zmyselný vibrátor na klitoris, ktorý bude dráždiť vaše sladké miesto kedykoľvek a kdekoľvek. Nikto sa nič nedozvie, ak sama nebudete chcieť. We-Vibe Moxie je stimulátor klitorisu, ktorý ukryjete v spodnom prádle.

159,99 €
Doprava zadarmo

Skúmajte, hrajte sa, objavujte! Set We-Vibe pre Vaše potešenie Vám to umožní. Základom We-Vibe Pleasure Mate Collection je vibrátor Tango, ktorý má silné, ale tiché vibrácie a prenesie ich pomocou nástavcov presne tam, kde ich potrebujete mať.

174,99 €
Doprava zadarmo

Najpokročilejšia a najvýkonnejšia masážna hlavica všetkých čias – s hravými nástavcami, citlivými technológiami a ergonomickým dizajnom, ktorý ide ďaleko za hranice obyčajných masážnych strojčekov a hlavíc.

114,99 € 109,99 €
Doprava zadarmo

Hodvábne jemný a predsa tak silný! To je nový masážny strojček We-Vibe Touch je špeciálne tvarovaný. aby svojimi kontúrami pohladil na všetkých správnych miestach a aby vibrácie prenikli hlboko pod kožu.

119,99 €
Doprava zadarmo

Úžasný masážny strojček, ktorý sa môže pochváliť novou technológiou PowerPulse. Je to nový ultra silný pocit vibrácií, ktorý pôsobí ako vlny rozkoše.

134,99 €
Doprava zadarmo

Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Match je úžasný vibrátor pre páry, ktorý prináša intenzívnu stimuláciu klitorisu a bodu G súčasne.

119,99 €
Doprava zadarmo

Dvojmotorový stimulátor klitorisu, ktorý Vám dopraje intenzívnu cielenú stimuláciu vášho citlivého miesta. Gala je váš tichý spoločník, ktorý Vám dopraje zmyselné potešenie.

119,99 € 114,99 €
Doprava zadarmo

We-Vibe Jive je skvelý vibrátor pre ženy. ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek. bez toho by to niekto tušil.