Wansou Wansou 3 x 1 liter aviváž Moutain Sky
6,17 €

5,01 €

Avivážny prostriedok Wansou Mountain Sky obsahuje špeciálnu látku, ktorá chráni vlákna tkanín a uľahčuje tak následné žehlenie. Zmäkčuje bielizeň a dodáva mu sviežu príjemnú vôňu. V balení 3 kusy.


Wansou Wansou 3 x 1 liter aviváž Lotos Extract
6,17 €

5,01 €

Avivážny prostriedok Wansou Lotos Extract obsahuje špeciálnu látku, ktorá chráni vlákna tkanín a uľahčuje tak následné žehlenie. Zmäkčuje bielizeň a dodáva mu sviežu príjemnú vôňu. V balení 3 kusy.


Wansou Wansou 3 x 1 liter aviváž Sensitive
6,17 €

5,01 €

Avivážny prostriedok Wansou Sensitive obsahuje špeciálnu látku, ktorá chráni vlákna tkanín a uľahčuje tak následné žehlenie. Zmäkčuje bielizeň a dodáva mu sviežu príjemnú vôňu. V balení 3 kusy.


Wansou Wansou 3 x 1 liter aviváž Felicity Feel
6,17 €

5,01 €

Avivážny prostriedok Wansou Felicity Feel obsahuje špeciálnu látku, ktorá chráni vlákna tkanín a uľahčuje tak následné žehlenie. Zmäkčuje bielizeň a dodáva mu sviežu príjemnú vôňu. V balení 3 kusy.


Wansou Wansou 2 x 15 ks kapsule Mountain sky
8,89 €

6,95 €

Dvojkomorové pracie kapsule Wansou Mountain sky obsahujú špeciálnu zložku, ktorá zosilňuje účinnosť vlastného pracieho prostriedku. Svieža vôňa vašu bielizeň príjemne prevonia. V balení 2 × 15 ks kapsúl.


Wansou Wansou 2 x 15 ks kapsule Color
8,89 €

6,95 €

Dvojkomorové pracie kapsule Wansou Color určené na farebné prádlo obsahujú špeciálnu zložku, ktorá zosilňuje účinnosť vlastného pracieho prostriedku. Svieža vôňa vašu bielizeň príjemne prevonia. V balení 2 × 15 ks kapsúl.