Walplus Nástenná závesná dekorácia, čierny nosorožec
97,45 €

59,41 €
+ doprava zadarmo

Zaveste na stenu hlavu nosorožca! Nie toho skutočného, ale jeho modernú polyresinovú napodobeninu v geometrickom poňatí. Čiernu hlavu s kontrastnými zlatými rohmi ľahko zavesíte na stenu pomocou skrutky rovnako ako obraz.


Walplus Nástenná závesná dekorácia, slon
113,70 €

63,37 €
+ doprava zadarmo

Luxusná závesná dekorácia na stenu Walplus skvele doplní každý moderný interiér a neunikne žiadnemu pohľadu. Geometrická hlava slona v čiernej farbe je doplnená o zlaté kly a na stenu ju ľahko pripevníte pomocou skrutky rovnako ako obyčajný obraz.


Walplus Happy Tree Friends 25 cm
38,02 €

16,95 €

Bielo-ružové hodiny s veselým detským motívom majú priemer 25 cm a skvele doplnia každú dievčenskú izbičku. Ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, vďaka plynulému posunu však jej tikot neruší.


Walplus Summer Dream 25 cm
38,02 €

16,95 €

Nástenné hodiny s motívom motýľov sa iste zapáčia nejednej malej slečne. Majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Butterfly Dream 25 cm
38,02 €

16,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebné hodiny s motívom motýľov skrášlia izbičku i vašich detí. Majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Curious Owls 25 cm
38,02 €

16,95 €

Veselé hodiny s motívom sovičiek skrášlia izbičku vašich detí. Majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Fosforeskující víly WSG3324
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásná samolepka Fosforeskující víly WSG3324 značky Walplus. Ve tmě svítící víly dodají pokoji pohádkovou atmosféru. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch.


Walplus Happy Animals 25 cm
38,02 €

16,95 €

Nástenné hodiny do detskej izbičky majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Happy Galaxy 25 cm
38,02 €

16,95 €

Nástenné hodiny do detskej izbičky majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Magic Fairies 25 cm
38,02 €

16,95 €

Nástenné hodiny s motívom víl sa iste zapáčia nejednej malej slečne. Majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Motýľové 3D WS1008
16,06 €

Nástenné samolepky s motýľmi značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo detskú izbu krásnymi letiacimi motýlmi s 3D efektom. V balení nájdete motýle rôznych veľkostí. Ako ich nalepíte je len na vás.


Walplus Owls 25 cm-81%
38,02 €

7,03 €

Akcia

Nástenné hodiny s detským motívom sovičiek majú priemer 25 cm a skvele doplnia každú izbičku. Ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, vďaka plynulému posunu však jej tikot neruší.


Walplus Pestrobarevná mandala WT1509
33 €

Posledný kus za túto cenu!

Dejte zdi nový život, díky samolepce v podobě obkladu Pestrobarevná mandala WT1509 15 × 15 cm od Walplus. V balení naleznete 24 ks samolepek, které rozzáří nudné holé plochy. A je jen na vás, jak to všechno dopadne.


Walplus Retro cedule WF10001
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná ozdoba pokoje se samolepkami Retro cedule WF10001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. V balení najdete 30 kusů, které můžete libovolně kombinovat.


Walplus Rozkvetlá třešeň WS6052
29 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová tvář pokoje s krásnou samolepkou Rozkvetlá třešeň WS6052 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.


Walplus Rozkvetlá třešeň WS9046
38 €

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Rozkvetlá třešeň WS9046 značky Walplus. Díky této samolepce se budete cítit jako v Japonsku. Balení obsahuje 167 dílů a záleží jen na vás, jaký bude konečný obraz.


Walplus Sleepy Owls 25 cm
38,02 €

16,95 €

Veselé hodiny s detským motívom sovičiek majú priemer 25 cm a skvele doplnia dievčenskú i chlapčenskú izbičku. Ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, vďaka plynulému posunu však jej tikot neruší.


Walplus Šťastná zvířatka se stromem C3WAD00001
82 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Šťastná zvířátka se stromem C3WAD00001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.


Walplus Summer Day 25 cm
38,02 €

16,95 €

Pestrofarebné hodiny s motívom motýľov skrášlia izbičku vašich detí. Majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Time With Friends 25 cm-64%
38,02 €

13,36 €

Akcia

Nástenné hodiny s veselým detským motívom majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka plynulému posunu netiká.


Walplus Vintage Butterflies 25 cm
38,02 €

16,95 €

Nástenné hodiny s motívom motýľov majú priemer 25 cm a sú vyrobené z plastu. Okrúhly ciferník je opatrený sekundovou ručičkou, tá však vďaka tichému chodu netiká.


Walplus Vintage obklad 15m x 15cm, 24 kusů WT1512
33 €

Posledný kus za túto cenu!

Dejte zdi nový život, díky samolepce ve tvaru obkladu Vintage 15 × 15 cm od Walplus. V balení naleznete 24 ks samolepek, které oživí nudné holé plochy. A je jen na vás, jak to všechno dopadne.


Walplus Žij své sny WS3038
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Žij své sny WS3038 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.


Walplus Zvířatka u stromu FL69WS001
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte váš pokoj krásnou samolepkou Zvířatka u stromu FL69WS001 značky Walplus. Samolepka se rychle nalepí, lze ji také bez poškození odlepit a přemístit na jiný rovný povrch. Můžete ji použít nejen na stěny, ale i nábytek, dveře a další.


Walplus Samolepiaca tapeta Colourful Butterflies
48,71 €

17,79 €

Krásna tapeta s motívom motýľov z dielne značky Walplus skrášli nielen steny u vás doma, ale vhodná je aj pre ozdobu nábytku, napríklad v detskej izbe. Po odstránení nezanecháva stopy. Balenie obsahuje 4 hárky, ktoré môžete rozstrihať podľa potreby alebo nalepiť vedľa seba a vytvoriť tak veľkú jednokusovú tapetu.


Walplus Samolepky s motýľmi WS4014
22,58 €

Nástenné samolepky s motýľmi značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo detskú izbu krásnymi farebnými motýľmi. V balení nájdete najrôznejšie druhy aj farebné prevedenia. Ako ich nalepíte je len na vás.


Walplus Strom s metrom so zvieratkami AY221
48,72 €
+ doprava zadarmo

Nástenná samolepka strom s metrom značky Walplus. Ozdobte deťom izbičku touto originálnou samolepkou. Krásne kreslený strom s metrom a zvieratkami, ktoré môžu deti poznať z lesa. Strom je vysoký 190 cm.


Walplus Lastovičky WS5032
26,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenná samolepka lastovičky značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu krásnou tapetou s ružovými kvetmi opadajúcimi z vetvy a okolo poletujúcimi lastovičkami. Samolepku môžete nalepiť ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu.


Walplus Samolepiaca tapeta Stone Wall
48,71 €

17,79 €

Walplus samolepiaca tapeta s dekorom kamenného múru ponúka jednoduchý spôsob ako oživiť steny interiéru, starý nábytok alebo napríklad dvere. Po odstránení nezanecháva stopy. Balenie obsahuje 4 hárky, ktoré môžete rozstrihať podľa potreby alebo nalepiť vedľa seba a vytvoriť tak veľkú jednokusovú tapetu.


Walplus Nalepovacia tabuľa na stenu WS11
29,48 €

Nástenná nalepovacie tabuľa značky Walplus. Premeňte svoj pokoj vďaka tejto originálnej samolepke na stenu. Môžete ju použiť do pracovne, detskej izby alebo na chodbu. Na tabuli možno písať kriedou. Ľahko sa prilepí a skvele drží.


Walplus Transparentná púpava WS5022
26,45 €

Nástenná samolepka transparentná púpava značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu rozfúkanými púpavami. Samolepku môžete nalepiť Ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu. Fantázii sa medze nekladú.


Walplus Květiny WS9022 + Swarovski WSSS10001
48,65 €
+ doprava zadarmo

Nástenné samolepky čierne kvety a Swarovski kamienky značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu popínavými kvetmi, ktoré môžete dozdobiť podľa vlastnej fantázie kamienkami Swarovski.


Walplus Samolepiaca tapeta Diamonds Pattern
48,71 €

17,79 €

Elegantná samolepiaca čierno-biela tapeta predstavuje jednoduchý spôsob, ako oživiť steny interiéru, nábytku, dvier alebo iné hladké miesta. Po odstránení nezanecháva stopy. Balenie obsahuje 4 hárky, ktoré môžete rozstrihať podľa potreby alebo nalepiť vedľa seba a vytvoriť tak veľkú jednokusovú tapetu.


Walplus Vintage modré dlaždice WM5108X4
48,65 €
+ doprava zadarmo

Nástenné samolepky vintage dlaždice značky Walplus. Dlaždice ladené do modrých farieb sú krásnym doplnkom do vášho bytu. Možno ich umiestniť na stenu alebo nábytok. Ako, a kam ich nalepíte je len na vás.


Walplus Veľká čierna púpava WS6016
29,14 €

Nástenná samolepka veľká čierna púpava značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu rozfúkanými púpavami. Samolepku môžete nalepiť ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu. Fantázii sa medze nekladú.


Walplus Biela tabuľa na stenu WS1110
29,48 €

Nástenná nalepovacia tabuľa značky Walplus. Premeňte svoj pokoj vďaka tejto originálnej samolepke na stenu. Môžete ju použiť do pracovne, detskej izby alebo na chodbu. Na tabuľu možno písať fixkou.


Walplus Magnolie WS5017
26,45 €

Nástenná samolepka magnólia značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu krásnou tapetou s ružovými kvetmi obľúbeného kríku magnólie. Samolepku môžete nalepiť ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu.


Walplus Foto strom WS9021
37,59 €

Nástenné samolepky foto strom značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu originálnym stromom, do ktorého môžete zasadiť vlastné fotografie v rámčekoch o troch veľkostiach. Strom je vysoký 90 cm.


Walplus Malá zrkadlová víla WSM2024
22,23 €

Nástenná samolepka malá zrkadlová víla značky Walplus. Ozdobte svojmu dievčatku izbu touto originálnou samolepkou. Jednotlivé zrkadlové diely dajú dohromady vílu a okolo nej poletujúce hviezdičky.


Walplus Stredomorské dlaždice WM10008
48,65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nástenné samolepky stredomorskej dlaždice značky Walplus. Mozaika ladená do modrých farieb je krásnym doplnkom napríklad do bytu vyzdobeného v stredomorskom štýle. Ako ich nalepíte je len na vás.


Walplus Čierne motýle WS5036
26,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenné samolepky s motýľmi značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku krásnymi poletujúcimi motýľmi pod rozkvitnutým konárom. Ako ich nalepíte je len na vás. Čierne prevedenie podčiarkuje eleganciu týchto nežných tvorov.


Walplus Víla Zvonilka so zrkadlom WSM2038
22,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenná samolepka Víla Zvonilka so zrkadlom značky Walplus. Ozdobte svojmu dievčatku izbu touto originálnou samolepkou. Jednotlivé zrkadlové diely dajú dohromady vílu a okolo nej poletujúce hviezdičky a kruhové zrkadlo.


Walplus Nástenná závesná dekorácia, vtáci-43%
48,71 €

27,70 €

Výpredaj

Originálna dekorácia na stenu v podobe bielych, modro malovanýh vtáčikov, vám pomôže doladiť váš interiér k dokonalosti. Balenie obsahuje 4 kusy, ktoré môžete rozmiestniť pospolu či každý zvlášť, fantázii sa medze nekladú.


Walplus Fototapeta Leví kráľ 254x184cm-88%
140,31 €

15,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná tapeta Walplus s motívom Levieho kráľa je rozdelená na niekoľko samolepiacich dielov, vďaka čomu je aplikácia veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pre umiestnenie dekorácie budete potrebovať hladkú plochu o rozmeroch 254 × 148 cm.


Walplus Fototapeta Star Wars 254x184 cm-90%
140,31 €

13,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Fototapeta značky Walplus poteší všetkých priaznivcov kultových filmov Star Wars. Je rozdelená na niekoľko samolepiacich dielov, vďaka čomu je aplikácia veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pre umiestnenie dekorácie budete potrebovať hladkú plochu o rozmeroch 254 × 148 cm.


Walplus Čierna púpava WS6016 + Nápisy WS4011
48,65 €
+ doprava zadarmo

Nástenné samolepky čiernej púpavy a nápisy značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu rozfúkanými púpavami a pozitívnymi sloganmi. Každý deň potom bude veselší.


Walplus Červené maky WS5018
26,45 €

Nástenná samolepka červené maky značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu týmito veľkými červenými makmi. Samolepku môžete nalepiť ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu.


Walplus Fialové kvety WS4013
33,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenná samolepka fialové kvety značky Walplus. Ozdobte svoju obývačku alebo spálňu kvetmi a okolo nich poletujúcimi motýľmi. Samolepku môžete nalepiť ako na stenu, tak napríklad na šatníkovú skriňu.


Značka Walplus je odborníkom na nástenné dekorácie, ktoré váš domov premení v útulné miesto plné kreativity a inšpirácie. Ponúka skvelú možnosť, ako vyzdobiť interiér s minimálnym úsilím a nákladmi. Aplikácia samolepiek je veľmi jednoduchá a výsledok stojí za to.

Značka Walplus je odborníkom na nástenné dekorácie, ktoré váš domov premení v útulné miesto plné kreativity a inšpirácie. Ponúka skvelú možnosť, ako vyzdobiť interiér s minimálnym úsilím a nákladmi. Aplikácia samolepiek je veľmi jednoduchá a výsledok stojí za to.