WALLMURALIA Foto obraz tlačený na plátne Tráva 70x100 cm
27 €

Obraz na plátne Tráva s rozmermi 70×100 cm môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na nábytok. Bude dobre vyzerať na príborníku, ale aj na prázdnej stene nad pohovkou. Fotoobraz Tráva môžete tiež umiestniť na viditeľné miesto pri stene. Tieto dekorácie vyzerajú dobre vo veľkých miestnostiach.

WALLMURALIA Fotoobraz na skle Farebné mesto 50x125 cm
51 €

Sklenený fotoobraz Farebné mesto, to je ponuka pre tých, ktorí majú radi moderné a minimalistické dekorácie. Tenké sklo s potlačou a bez rámu sa bude hodiť k modernému usporiadaniu. Tam, kde sa klasické obrazy na plátne s rámami nehodia, môžete využiť práve sklenený fotoobraz Farebné mesto.

WALLMURALIA Foto obraz sklenený horizontálne Abstrakcie 3D 140x70 cm
75 €

Hľadáte zaujímavý moderný sklenený obraz? Odporúčame fotoobraz Abstrakcie 3D. Tento nádherný motív určite zmení interiér vašej izby. Sklenený obraz Abstrakcie 3D môžete použiť na dekoráciu miestností zariadených v rôznych štýloch. Takáto dekorácia sa bude hodiť takmer všade.

WALLMURALIA Foto obraz akryl do obývačky Farebná fľaky 70x100 cm
73 €

Obrazy tlačené na akryl – to je nápad na jedinečnú a modernú výzdobu akejkoľvek miestnosti. Akrylový fotoobraz Farebná fľaky je trvácny a odolný voči poškodeniu a súčasne si uchováva lesk klasického skla. Akrylový fotoobraz s motívom Farebná fľaky je taktiež odolný voči vlhkosti a vysokým teplotám.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Žlté tulipány 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Žlté tulipány. Fotoobraz na plátne Žlté tulipány sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje. Obraz canvas Žlté tulipány sa bude hodiť do malej, ale aj do väčšej miestnosti.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Abstraktné pozadia 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Abstraktné pozadia. Fotoobraz na plátne Abstraktné pozadia sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Abstrakcie vlny 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Abstrakcie vlny. Fotoobraz na plátne Abstrakcie vlny sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje.

WALLMURALIA Foto-obraz canvas do obývačky Farebné pásky 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Farebné pásky. Fotoobraz na plátne Farebné pásky sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje. Obraz canvas Farebné pásky sa bude hodiť do malej, ale aj do väčšej miestnosti.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Geometrické pozadie 140x70 cm
39 €

Odporúčame vám krásny obraz na plátne canvas Geometrické pozadie. Fotoobraz na plátne Geometrické pozadie sa bude určite páčiť každému, kto si chce vkusne vyzdobiť dom alebo byt, alebo napríklad aj miesto, kde každý deň pracuje.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne do obývačky Orol 120x60 cm
29 €

Fotoobrazy canvas Orol, to je návrhom pre osoby, ktoré rady kombinujú tradíciu s moderným rázom. Motív Orol na fotoobraze môžete použiť ako dekoráciu do obývacej izby, spálne alebo kancelárie. Tradičné plátno canvas a moderná potlač prepožičia vašu miestnosti nový a jedinečný charakter.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Ľanové biele plátno 70x100 cm
27 €

Obraz na plátne Ľanové biele plátno s rozmermi 70×100 cm môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na nábytok. Bude dobre vyzerať na príborníku, ale aj na prázdnej stene nad pohovkou. Fotoobraz Ľanové biele plátno môžete tiež umiestniť na viditeľné miesto pri stene.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Stromy v parku 120x60 cm
29 €

Fotoobrazy canvas Stromy v parku, to je návrhom pre osoby, ktoré rady kombinujú tradíciu s moderným rázom. Motív Stromy v parku na fotoobraze môžete použiť ako dekoráciu do obývacej izby, spálne alebo kancelárie.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Farebné ovocie 125x50 cm
25 €

Obraz vytlačený na plátne canvas Farebné ovocie s rozmermi 125×50 cm je neobyčajne pôsobivou dekoráciou každej steny. Týmto zaujímavým motívom Farebné ovocie fotoobrazu canvas môžete vyzdobiť interiér každej miestnosti. Zmeňte si stenu pomocou fotoobrazu Farebné ovocie.

WALLMURALIA Nálepka fototapeta na dvere Ulička Verona 75x205
23 €

Fototapeta na dvere Ulička Verona účinne zakryje všetky nedokonalosti na vašich dverách. Samolepiaca nálepka s motívom môže Ulička Verona dodať vašej domácnosti novú atmosféru a vaše dvere budú vyzerať ako krásny obrázok na stene. Fototapeta Ulička Verona môže ozdobiť dvere každej miestnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne do obývačky Šach 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Šach. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Šach trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Diera 3D fototapeta na stenu Slon 90x70 cm
16 €

Fototapeta diery v stene Slon je dekoráciou, ktorá sa bude skvelo hodiť do miestnosti v extravagantnom štýle. Samolepiaca tapeta na stene vo forme 3D diery s motívom Slon je vhodnou výzdobou pre tých, ktorí výnimočné dekorácie na stenu.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Palmy na Bora Bora 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Palmy na Bora Bora. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Palmy na Bora Bora trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Loď mólo 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Loď mólo. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Loď mólo trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Moderný obraz canvas na ráme Kvety višne 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Kvety višne. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Kvety višne trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Samolepiaca nálepka na stenu Polená dreva 90x70 cm
16 €

Polep diery v stene Polená dreva je dekoráciou, ktorá sa bude dokonale hodiť do bytu v extravagantnom štýle. Polep na stene vo forme 3D diery s motívom Polená dreva je vhodnou dekoráciou pre chcú nájsť výnimočné dekorácie do svojej izby .

WALLMURALIA Nálepka diera na stenu betón Raňajky 90x70 cm
16 €

Tapeta diery v stene Raňajky je dekoráciou, ktorá sa bude dokonale hodiť do bytu v modernom štýle. Samolepiaca tapeta na stene vo forme 3D diery s motívom Raňajky je vhodnou výzdobou pre majú radi jedinečné dekorácie na stenu.

WALLMURALIA Nálepka fototapeta na dvere Rímska ulička ráno 75x205
23 €

Fototapeta na dvere Rímska ulička ráno účinne zakryje všetky nedokonalosti na vašich dverách. Samolepiaca nálepka s motívom môže Rímska ulička ráno dodať vašej domácnosti novú atmosféru a vaše dvere budú vyzerať ako krásny obrázok na stene.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Kôň V Pokluse 50x125 cm
25 €

Nádherný obraz na plátne canvas Kôň V Pokluse s rozmermi 50 × 125 cm. Môžete ho použiť ako výzdobu doslova každej miestnosti domácnosti alebo v komerčných priestoroch. Obraz canvas Kôň V Pokluse sa perfektne hodí do malej, ale aj do väčšej miestnosti, kde sú steny široké a je tu veľký priestor.

WALLMURALIA Moderný obraz canvas na ráme Most New York 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Most New York. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Most New York trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Nálepka tapeta na chladničku Drevené pozadie 60x180 cm
22 €

Fototapeta na dvere Drevené pozadie účinne zakryje všetky nedokonalosti na vašich dverách. Samolepiaca nálepka s motívom môže Drevené pozadie dodať vašej domácnosti novú atmosféru a vaše dvere budú vyzerať ako krásny obrázok na stene. Fototapeta Drevené pozadie môže ozdobiť dvere každej miestnosti

WALLMURALIA Foto obraz akrylové sklo Horský potok 120x60 cm
76 €

Náš moderný akrylový fotoobraz Horský potok sa osvedčí v každom interiéri bytu, dokonca aj na balkóne. Akryl je odolný nielen voči vlhkosti, ale aj slnku. Predstavte si tento jedinečný motív Horský potok ako ozdobu steny vašej domácnosti. Môže to byť tá najkrajšia dekorácia na vašej stene.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Červené ruže 100x70 cm
27 €

Obraz vytlačený na plátne canvas Červené ruže s rozmermi 100×70 cm je perfektnou dekoráciou každej steny. Vytlačené fotoobrazy sa ničím nelíšia od klasických obrazov na plátne. Plátno má rovnakú záruku životnosti a potlač umožňuje reprodukovať farby motívu a jeho najmenšie detaily.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Červené ruže 100x70 cm
27 €

Obraz vytlačený na plátne canvas Červené ruže s rozmermi 100×70 cm je perfektnou dekoráciou každej steny. Vytlačené fotoobrazy sa ničím nelíšia od klasických obrazov na plátne. Plátno má rovnakú záruku životnosti a potlač umožňuje reprodukovať farby motívu a jeho najmenšie detaily.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Červené ruže 120x60 cm
29 €

Fotoobrazy canvas Červené ruže, to je návrhom pre osoby, ktoré rady kombinujú tradíciu s moderným rázom. Motív Červené ruže na fotoobraze môžete použiť ako dekoráciu do obývacej izby, spálne alebo kancelárie.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne do obývačky Hnedý kôň 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Hnedý kôň. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Hnedý kôň trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Svadobné kvety 70x100 cm
27 €

Obraz na plátne Svadobné kvety s rozmermi 70×100 cm môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na nábytok. Bude dobre vyzerať na príborníku, ale aj na prázdnej stene nad pohovkou. Fotoobraz Svadobné kvety môžete tiež umiestniť na viditeľné miesto pri stene.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Viadukt 100x50 cm
20 €

Chcete zmeniť usporiadanie miestnosti. Pozrite si jedinečný obraz vytlačený na plátne Viadukt. Táto dekorácia zmení vaše steny. Vďaka potlači na plátne canvas je fotoobraz Viadukt trvácnejší ako jeho papierový ekvivalent. A navyše je oveľa lacnejší ako ručne namaľovaný obraz na plátne.

WALLMURALIA Foto obraz na plátne Žlté tulipány 70x100 cm
27 €

Obraz na plátne Žlté tulipány s rozmermi 70×100 cm môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na nábytok. Bude dobre vyzerať na príborníku, ale aj na prázdnej stene nad pohovkou. Fotoobraz Žlté tulipány môžete tiež umiestniť na viditeľné miesto pri stene.

WALLMURALIA Foto obraz tlačený na plátne Politická mapa 125x50 cm
25 €

Obraz vytlačený na plátne canvas Politická mapa s rozmermi 125×50 cm je neobyčajne pôsobivou dekoráciou každej steny. Týmto zaujímavým motívom Politická mapa fotoobrazu canvas môžete vyzdobiť interiér každej miestnosti. Zmeňte si stenu pomocou fotoobrazu Politická mapa.

WALLMURALIA Foto tapeta na chladničku Abstrakcie žena 60x180 cm
22 €

Fototapeta na dvere Abstrakcie žena účinne zakryje všetky nedokonalosti na vašich dverách. Samolepiaca nálepka s motívom môže Abstrakcie žena dodať vašej domácnosti novú atmosféru a vaše dvere budú vyzerať ako krásny obrázok na stene. Fototapeta Abstrakcie žena môže ozdobiť dvere každej miestnosti

WALLMURALIA Foto tapeta na chladničku Svetlá 60x180 cm
22 €

Fototapeta na dvere Svetlá účinne zakryje všetky nedokonalosti na vašich dverách. Samolepiaca nálepka s motívom môže Svetlá dodať vašej domácnosti novú atmosféru a vaše dvere budú vyzerať ako krásny obrázok na stene. Fototapeta Svetlá môže ozdobiť dvere každej miestnosti

WALLMURALIA Diera 3D fototapeta na stenu nálepka Sane jazda 95x73 cm
18 €

Odporúčame modernú dekoráciu vo forme 3D diery s motívom Sane jazda. Táto výzdoba môže zmeniť charakter celej izby . Táto návrh je vhodná pre pre tých, ktorí hľadajú zaujímavú výzdobu na svoju stenu. Samolepiaca tapeta Sane jazda je novou a jedinečnou formou dekorácie izby .

WALLMURALIA Diera 3D fototapety Slony Kilimandžáro 75x75 cm
15 €

Tapety na chladničku s motívom Slony Kilimandžáro sú jedinečnou formou usporiadania interiéru kuchyne. Na polepe vidíme Slony Kilimandžáro – motív, ktorý sa bude dokonale hodiť do každej kuchyne. Bez ohľadu na jej dekoráciu a farebné prevedenie, v ktorom je usporiadaná .

WALLMURALIA Diera 3D v stene nálepka Thajsko vodopád 90x70 cm
16 €

Polep diery v stene Thajsko vodopád je dekoráciou, ktorá sa bude dokonale hodiť do domácnosti v avantgardnom štýle. Fototapeta na stene vo forme 3D diery s motívom Thajsko vodopád je vhodnou dekoráciou pre tých, ktorí jedinečné dekorácie do svojej izby .

WALLMURALIA Foto fotografie diera na stenu Plachetnica 90x70 cm
16 €

Fototapeta diery v stene Plachetnica je dekoráciou, ktorá sa bude dokonale hodiť do bytu v modernom štýle. Fototapeta na stene vo forme 3D diery s motívom Plachetnica je vhodnou dekoráciou pre tých, ktorí moderné dekorácie do svojej izby .

WALLMURALIA Foto obraz akrylové sklo Horská krajina 120x60 cm
76 €

Náš moderný akrylový fotoobraz Horská krajina sa osvedčí v každom interiéri bytu, dokonca aj na balkóne. Akryl je odolný nielen voči vlhkosti, ale aj slnku. Predstavte si tento jedinečný motív Horská krajina ako ozdobu steny vašej domácnosti. Môže to byť tá najkrajšia dekorácia na vašej stene.