VOCOlinc Smart Aroma Diffuser Flowerbud
59,99 €

Chytrý difuzér a zvlhčovač vzduchu s elegantným kvetinovým dizajnom. Vocolinc Smart Aróma Diffuser Flowerbud vypúšťa príjemne chladivú vodnú hmlu, prevonia a osvieži celú miestnosť a zariadi vám atmosférické LED osvetlenie ľubovoľnej farby. Vydrží v prevádzke až 10 hodín v kuse, vypne sa automaticky a ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.

VOCOlinc Smart PowerStrip VP2
59,90 €

Múdra predlžovačka so 4 zásuvkami a 1,8m káblom. Vocolinc Smart PowerStrip VP2 umožňuje ovládať pripojenie spotrebiča na diaľku pomocou aplikácie alebo hlasom, nastaviť časový plán spínania pod. Každá zo zásuviek má vypínacie tlačidlo a LED indikátor. Predlžovačka k svojej funkčnosti nepotrebuje žiadnu ovládaciu jednotku – stačí Wi-Fi a telefón.

VOCOlinc Smart adapter PM5, 2× USB + Night Light
39,99 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. Vocolinc Smart adapter PM5 monitoruje vašu spotrebu prúdu a vypína a zapína sa na diaľku, prípadne pomocou časovača. Má 2 USB porty, nočné podsvietenie a dvojitú ochranu proti preťaženiu. Ovláda sa pomocou aplikácie alebo hlasom (Alexa, Google Assistant).

VOCOlinc Smart Sensor VS1
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný senzor na okná a dvere. Vocolinc Smart Sensor VS1 vďaka magnetu spoľahlivo deteguje každé otvorenie okna či dverí a informuje vás o ňom. Komunikuje s vami pomocou Bluetooth a môžete ho vďaka Apple HomeKit začleniť do svojej chytrej domácnosti. Má malé rozmery a jeho batéria vydrží dlhšie ako pol roka.

VOCOlinc Smart Adapter VP3, súprava 2 ks
48,90 € 24,45 €/ks

Súprava 2 kusov chytrých Wi-Fi zásuviek. Vocolinc Smart Adapter VP3 umožňuje ovládať pripojené spotrebiče na diaľku pomocou aplikácie alebo hlasom, nastaviť časový plán spínania a monitorovať spotrebu elektriny. Je kompatibilný s Alexou, Google Asistentom a Apple HomeKit a k svojej funkčnosti nepotrebuje žiadnu ovládaciu jednotku – stačí Wi-Fi a telefón.

VOCOlinc Smart Color LightStrip Extension LS2
29,95 €

Rozšírenie chytrého LED pásku s dĺžkou 2 m. Vocolinc Smart Color LightStrip LS2 Extension umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a zvoliť si jas ľubovolne. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom a môžete ho rozšíriť až do maximálnej dĺžky 10 m.

VOCOlinc Smart Color LightStrip LS2
39,95 €

Šikovný stmievateľný LED pásik s nastaviteľnou farbou svetla. Vocolinc Smart Color LightStrip LS2 umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a ľubovolne si zvoliť jas. Je dlhý 2 m a môžete ho predĺžiť až na 10 m. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.

VOCOlinc Smart žiarovka L2 DayLight
25,90 €

Chytrá stmievateľná žiarovka s nastaviteľnou teplotou svetla. Vocolinc L2 DayLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a jas podľa ľubovôle. Ovláda sa v aplikácii alebo hlasom, má svetelný tok 650 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart žiarovka L3 ColorLight
34,99 €

Chytrá stmievateľná žiarovka s nastaviteľnou teplotou i farbou svetla. Vocolinc L3 ColorLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a vybrať ľubovoľnú z 16 miliónov farieb. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom, má svetelný tok 850 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart žiarovka L3 ColorLight set 2 ks
59,99 €

2 chytré stmievateľné žiarovky s nastaviteľnou teplotou aj farbou svetla. Vocolinc L3 ColorLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a vybrať ľubovoľnú z 16 miliónov farieb. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom, má svetelný tok 850 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart Adapter VP3
25,90 €

Inteligentná Wi-Fi zásuvka Vocolinc Smart Adapter VP3 umožňuje ovládať pripojené spotrebiče na diaľku pomocou aplikácie alebo hlasom, nastaviť časový plán spínanie a monitorovať spotrebu elektriny. Je kompatibilný s Alexou, Google Asistentom a Apple HomeKit a k svojej funkčnosti nepotrebuje žiadnu ovládaciu jednotku – stačí Wi-Fi a telefón.