VOCOlinc Smart Color LightStrip Extension LS2
29,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírenie chytrého LED pásku s dĺžkou 2 m. Vocolinc Smart Color LightStrip LS2 Extension umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a zvoliť si jas ľubovolne. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom a môžete ho rozšíriť až do maximálnej dĺžky 10 m.

VOCOlinc Smart Color LightStrip LS2
39,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný stmievateľný LED pásik s nastaviteľnou farbou svetla. Vocolinc Smart Color LightStrip LS2 umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a ľubovolne si zvoliť jas. Je dlhý 2 m a môžete ho predĺžiť až na 10 m. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.

VOCOlinc Smart žiarovka L2 DayLight
25,90 €

Chytrá stmievateľná žiarovka s nastaviteľnou teplotou svetla. Vocolinc L2 DayLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a jas podľa ľubovôle. Ovláda sa v aplikácii alebo hlasom, má svetelný tok 650 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart žiarovka L3 ColorLight
34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrá stmievateľná žiarovka s nastaviteľnou teplotou i farbou svetla. Vocolinc L3 ColorLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a vybrať ľubovoľnú z 16 miliónov farieb. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom, má svetelný tok 850 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart žiarovka L3 ColorLight set 2 ks
59,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

2 chytré stmievateľné žiarovky s nastaviteľnou teplotou aj farbou svetla. Vocolinc L3 ColorLight vám umožňuje nastaviť si teplotu svetla v rozmedzí 2200–7000 K a vybrať ľubovoľnú z 16 miliónov farieb. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom, má svetelný tok 850 lúmenov a päticu E27. Poteší vás tiež nízkou spotrebou a dlhou životnosťou.

VOCOlinc Smart adapter PM5, 2× USB + Night Light
39,99 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. Vocolinc Smart adapter PM5 monitoruje vašu spotrebu prúdu a vypína a zapína sa na diaľku, prípadne pomocou časovača. Má 2 USB porty, nočné podsvietenie a dvojitú ochranu proti preťaženiu. Ovláda sa pomocou aplikácie alebo hlasom (Alexa, Google Assistant).

VOCOlinc Smart Aroma Diffuser Flowerbud
59,99 €
+ doprava zadarmo

Chytrý difuzér a zvlhčovač vzduchu s elegantným kvetinovým dizajnom. Vocolinc Smart Aróma Diffuser Flowerbud vypúšťa príjemne chladivú vodnú hmlu, prevonia a osvieži celú miestnosť a zariadi vám atmosférické LED osvetlenie ľubovoľnej farby. Vydrží v prevádzke až 10 hodín v kuse, vypne sa automaticky a ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.

VOCOlinc Smart Color LightStrip Extension LS1
35,99 €

Rozšírenie chytrého LED pásku s dĺžkou 2 m. Vocolinc Smart Color LightStrip LS1 Extension umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a zvoliť si jas ľubovolne. Je vodeodolný, ovláda sa aplikáciou alebo hlasom a môžete ho rozšíriť až do maximálnej dĺžky 10 m.

VOCOlinc Smart Color LightStrip LS1
54,99 €
+ doprava zadarmo

Šikovný stmievateľný LED pásik s nastaviteľnou farbou svetla. Vocolinc Smart Color LightStrip LS1 umožňuje vybrať si ľubovoľnú z dostupných 16 miliónov farieb svetla, rozbehnúť to so svetelnými efektmi a ľubovolne si zvoliť jas. Je vodeodolný, dlhý 2 metre a môžete ho predĺžiť až na 10 m. Ovláda sa aplikáciou alebo hlasom.