Vito life Icariin, 100 kapsúl
22,60 €

Icariin stimuluje produkciu mužského hormónu testosterónu, a tým podporuje rast svalovej hmoty, má priaznivý vplyv aj na pohlavný život – podporuje erekciu u mužov.

Vito life Muira puama, 100 kapsúl
8,30 €

Muira puama je známa tiež pod názvom marapuama, či pod veľavravné prezývkou amazonská viagra. Muira puama obsahuje rad účinných látok, ako sú steroly, triesloviny, terpény, mastné kyseliny, éterické oleje či skôr neznámy alkaloid muirapuamin. .

Vito life Saw palmetto, 100 kapsúl
9,80 €

Saw palmetto je nízko rastúce palma s plazivým kmeňom a vejárovitými listy. Rastie v juhovýchodných oblastiach Spojených štátov amerických, našli by sme ju najmä na Floride, kde tvorí často veľmi rozsiahle porasty.

Vito life Glukomanánu, 100 kapsúl
12,40 €

Glukomanánu má pôvod v dažďových pralesoch Ázie. V tejto krajine sa dokonca vyrába sušienky či rezance s podielom glukomananu. .

Vito life Ibištek jedlý, 100 kapsúl
7,90 €

V ibišteka nájdeme vitamíny skupiny B aj C, karotény, mastné kyseliny, cyanine či cyaninin, minerály, soli, flavonoidy a mnoho ďalších.

Vito life Africké mango, 100 kapsúl
7,90 €

Africké mango sa pestuje sa v strednej a západnej Afrike a tam sa tiež hojne konzumuje. Semienko sa ďalej spracováva do formy prášku, nápoje či kapsúl. V jadre afrického manga nájdeme stopové prvky, ako je železo alebo vápnik, ale aj B vitamíny – tiamín, niacín a riboflavín.

Vito life BCAA 2:1:1 100 tobolek
6,80 €

Doplnok stravy BCAA 2: 1: 1 má svojich priaznivcov najmä medzi športovcami, pretože sa jedná o vyhlásenú a veľmi efektívna športovú výživu. BCAA, to je skratka pre Brain Chain Amino Acid, a sú to esenciálne kyseliny L-leucín, L-izoleucín a L-valín.

Vito life Beta glukan 360 mg, 100 tobolek
13,60 €

Betaglukan znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Prirodzene nájdeme betaglukány predovšetkým v jačmeni a ovse, ale napríklad aj v obilí, pekárenských kvasinkách, morských riasach či bunkových stenách húb.

Vito life Eleuterokok, 100 kapsúl
9,40 €

Eleuterokok sú využívané jednak ako okrasné záhradné rastliny, jednak v bylinkárstvo. Jedná sa potom najmä o eleuterokok ostnatý, ktorému sa hovorí sibírsky ženšen či ženšen nepravý.

Vito life Guarana 400 mg (12 % kofeinu), 100 tobolek
7,20 €

Guarana sú v skutočnosti semená plazivého kríky paulínia nápojová, ktorý rastie v tropických častiach Afriky a Ameriky – napríklad v Brazílii, Venezuele, Ekvádore či Kolumbii. .

Vito life Kofeín, 100 kapsúl
5,30 €

Kofeín je stimulant centrálnej nervovej sústavy a „dobíjač“ energie. Ak potrebujeme trochu zvýšiť energie, môžeme siahnuť po veľmi praktickom doplnku stravy. Stačí jedna tableta, a razom máme v organizme koncentrovanú dávku kofeínu, ktorá nás poriadne nabudí.

Vito life L-Arginín, 100 kapsúl
7,90 €

L-Arginín je jednou z dôležitých zložiek podporujúcich produkciu rastového hormónu. Prispieva k svalovej energiu, podporuje aj mužskú plodnosť a pohyblivosť spermií, ale v obľube ho majú hlavne športovci, milovníci fitness či kulturisti. Podporuje rast svalov a zároveň pomáha s ich regeneráciou.

Vito life L-Theanin 200 mg, 100 tobolek
13,20 €

L-theanín by sme prirodzene našli napríklad v zelenom či čiernom čaji – rastline Camellia sinensis. Blokuje glutamátovej receptory v mozgu, proces, ktorý podľa štúdií spôsobuje pocit upokojenia vďaka zvýšenej aktivite alfa vĺn. .

Vito life Vitamín B5, 100 kapsúl
4,90 €

Vitamín B5 poznáme tiež pod menom kyselina panthothenová a jedná sa o vitamín rozpustný vo vode, ktorý sa zúčastňuje metabolizmu všetkých živín v tele. Prispieva k udržiavaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov.