Vito life Africké mango, 100 kapsúl
8,50 €

Novinka

Africké mango sa pestuje sa v strednej a západnej Afrike a tam sa tiež hojne konzumuje. Semienko sa ďalej spracováva do formy prášku, nápoje či kapsúl. V jadre afrického manga nájdeme stopové prvky, ako je železo alebo vápnik, ale aj B vitamíny – tiamín, niacín a riboflavín.

Vito life Eleuterokok, 100 kapsúl
10,10 €

Novinka

Eleuterokok sú využívané jednak ako okrasné záhradné rastliny, jednak v bylinkárstvo. Jedná sa potom najmä o eleuterokok ostnatý, ktorému sa hovorí sibírsky ženšen či ženšen nepravý.

Vito life Glukomanánu, 100 kapsúl
13,30 €

Novinka

Glukomanánu má pôvod v dažďových pralesoch Ázie. V tejto krajine sa dokonca vyrába sušienky či rezance s podielom glukomananu. .

Vito life Ibištek jedlý, 100 kapsúl
8,50 €

Novinka

V ibišteka nájdeme vitamíny skupiny B aj C, karotény, mastné kyseliny, cyanine či cyaninin, minerály, soli, flavonoidy a mnoho ďalších.

Vito life Icariin, 100 kapsúl
24,20 €

Novinka

Icariin stimuluje produkciu mužského hormónu testosterónu, a tým podporuje rast svalovej hmoty, má priaznivý vplyv aj na pohlavný život – podporuje erekciu u mužov.

Vito life Kofeín, 100 kapsúl
5,70 €

Novinka

Kofeín je stimulant centrálnej nervovej sústavy a „dobíjač“ energie. Ak potrebujeme trochu zvýšiť energie, môžeme siahnuť po veľmi praktickom doplnku stravy. Stačí jedna tableta, a razom máme v organizme koncentrovanú dávku kofeínu, ktorá nás poriadne nabudí.

Vito life L-Arginín, 100 kapsúl
8,50 €

Novinka

L-Arginín je jednou z dôležitých zložiek podporujúcich produkciu rastového hormónu. Prispieva k svalovej energiu, podporuje aj mužskú plodnosť a pohyblivosť spermií, ale v obľube ho majú hlavne športovci, milovníci fitness či kulturisti. Podporuje rast svalov a zároveň pomáha s ich regeneráciou.

Vito life Muira puama, 100 kapsúl
8,90 €

Novinka

Muira puama je známa tiež pod názvom marapuama, či pod veľavravné prezývkou amazonská viagra. Muira puama obsahuje rad účinných látok, ako sú steroly, triesloviny, terpény, mastné kyseliny, éterické oleje či skôr neznámy alkaloid muirapuamin. .

Vito life Saw palmetto, 100 kapsúl
10,50 €

Novinka

Saw palmetto je nízko rastúce palma s plazivým kmeňom a vejárovitými listy. Rastie v juhovýchodných oblastiach Spojených štátov amerických, našli by sme ju najmä na Floride, kde tvorí často veľmi rozsiahle porasty. .

Vito life Vitamín B5, 100 kapsúl
5,30 €

Novinka

Vitamín B5 poznáme tiež pod menom kyselina panthothenová a jedná sa o vitamín rozpustný vo vode, ktorý sa zúčastňuje metabolizmu všetkých živín v tele. Prispieva k udržiavaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov.