Vito life Muira puama, 100 kapsúl
8,60 €

Muira puama je známa tiež pod názvom marapuama, či pod veľavravné prezývkou amazonská viagra. Muira puama obsahuje rad účinných látok, ako sú steroly, triesloviny, terpény, mastné kyseliny, éterické oleje či skôr neznámy alkaloid muirapuamin. .

Vito life Ibištek jedlý, 100 kapsúl
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

V ibišteka nájdeme vitamíny skupiny B aj C, karotény, mastné kyseliny, cyanine či cyaninin, minerály, soli, flavonoidy a mnoho ďalších.

Vito life Glukomanan, 100 kapsúl
12,90 €

Glukomanánu má pôvod v dažďových pralesoch Ázie. V tejto krajine sa dokonca vyrába sušienky či rezance s podielom glukomananu.

Vito life L-Arginín, 100 kapsúl
8,20 €

L-Arginín je jednou z dôležitých zložiek podporujúcich produkciu rastového hormónu. Prispieva k svalovej energiu, podporuje aj mužskú plodnosť a pohyblivosť spermií, ale v obľube ho majú hlavne športovci, milovníci fitness či kulturisti. Podporuje rast svalov a zároveň pomáha s ich regeneráciou.

Vito life Laktáza 6.000 FCC, 100 tobolek
12,90 €

Laktáza 6. 000 FCC – obsahuje laktázu, enzým potrebný k rozkladanie mliečneho cukru. Je to práve ten enzým, ktorý ľuďom trpiacim laktózovou intoleranciou chýba alebo ho nie je dostatočné množstvo. LACTALIN vám toto množstvo doplní a umožní organizmu, aby mliečny cukor správne strávil.

Vito life Eleuterokok, 100 kapsúl
9,80 €

Eleuterokok sú využívané jednak ako okrasné záhradné rastliny, jednak v bylinkárstvo. Jedná sa potom najmä o eleuterokok ostnatý, ktorému sa hovorí sibírsky ženšen či ženšen nepravý.

Vito life Kyselina chlorogenová, 100 tobolek
9 €

Novinka

Kyselina chlorogenová je prírodný polyfenol a organická kyselina, ešte presnejšie povedané je to ester chinovej a kávové kyseliny. Prirodzene by sme ju našli napríklad v určitých druhoch ovocia a predovšetkým v zelenej káve, ďalej tiež vo výhonkoch vresu obyčajného, v bambusu a v iných rastlinách.

Vito life Maqui berry 1440 mg, 100 tobolek
11,70 €

Novinka

Tieto tmavé čierne bobuľky sú plodom tropické palmy, ktorú by sme hľadali až v ďalekých miernych dažďových pralesoch v Čile či Južnej Argentíne.

Vito life Karnitín 100 kapsúl
10,60 €

Karnitín je kvartetní amóniová zlúčenina, ktorá má veľmi dôležitú úlohu v transporte mastných kyselín do mitochondrií.

Vito life L-Karnosin 230 mg, 100 tobolek
31,30 €

L-karnozín je telu vlastná látka – dipeptid, ktorý sa skladá z beta alanínu a hisidinu. V našom organizme sa najviac vyskytuje v kostrových svaloch, srdci, pečeni a niektorých častiach mozgu.

Vito life Maca, 100 tobolek
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Žerucha peruánska čiže maca je rastlina z rodu žerucha, ktorá tak trochu vybočuje z radu tohto rodu tým, že má miesto koreňa buľvu.

Vito life Africké mango, 100 kapsúl
8,20 €

Africké mango sa pestuje sa v strednej a západnej Afrike a tam sa tiež hojne konzumuje. Semienko sa ďalej spracováva do formy prášku, nápoje či kapsúl. V jadre afrického manga nájdeme stopové prvky, ako je železo alebo vápnik, ale aj B vitamíny – tiamín, niacín a riboflavín.

Vito life Hlíva ústřičná 4160 mg, 100 tobolek
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je jedlá a veľmi chutná huba, ktorej kulinárske využitie je naozaj mnohostranné. Okrem faktu, že má vynikajúcu chuť, ktorú mnohokrát ocenia aj takí jedinci, ktorí zvyčajne huby neje, obsahuje veľa účinných látok, ktoré sú pre náš organizmus veľmi prospešné.

Vito life Vilcacora 300 mg, 100 tobolek
7,40 €

Novinka

Vilcacora čiže ředmihák plstnatý – pod týmto krásne znejúcim menom sa skrýva drevnatá liana z čeľade marenovitých, ktorá rastie v dažďových pralesoch Amazónie, a to až do výšky 800 metrov nad morom.

Vito life Vitamín B5, 100 kapsúl
5,10 €

Vitamín B5 poznáme tiež pod menom kyselina panthothenová a jedná sa o vitamín rozpustný vo vode, ktorý sa zúčastňuje metabolizmu všetkých živín v tele. Prispieva k udržiavaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov.

Vito life Zázvor, 100 tobolek
9 €

Novinka

Zázvor je rastlina z čeľade zázvorníkovitých, jej pôvod je v Číne alebo Indii, kde už stáročia pôsobí ako liečivá bylina. Podzemok tejto rastliny sa však používa nielen v prírodnej medicíne, ale aj v potravinárskom priemysle, a to na výrobu slaných i sladkých pochutín.

Vito life Acai Berry 100 kapsúl
10,60 €

Acai berry je bobulovitá plodina a superpotravina, ktorej krajina pôvodu je Južná Amerika. Tmavé bobuľky podobné čučoriedkam obsahujú vitamíny a stopové prvky, ale aj vlákninu, ktorá podporuje normálnu funkciu nášho zažívania.

Vito life Acerola 500 mg, 100 tobolek
10,20 €

Acerola je slovenský názov pre malpígii, obsahuje podľa dostupných štúdií oveľa viac vitamínu C než väčšina iného ovocia. Kým nám dobre známa čerešňa obsahuje približne 10 mg vitamínu C v 100 g ovocia, u čerešní aceroly je to mnohokrát cez 1500 mg.

Vito life BCAA 2:1:1 100 tobolek
7,10 €

Doplnok stravy BCAA 2: 1: 1 má svojich priaznivcov najmä medzi športovcami, pretože sa jedná o vyhlásenú a veľmi efektívna športovú výživu. BCAA, to je skratka pre Brain Chain Amino Acid, a sú to esenciálne kyseliny L-leucín, L-izoleucín a L-valín.

Vito life Beta alanin 560 mg, 100 tobolek
11,40 €

Beta alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá prešla mnohými štúdiami na významných univerzitách a inštitútoch. Dôležité je vedieť, že ide o telu vlastné látku, ktorá sa tvorí v pečeni a vyskytuje sa v potravinách, ako je mäso alebo hydina.

Vito life Beta glukan 360 mg, 100 tobolek
14,10 €

Betaglukan znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Prirodzene nájdeme betaglukány predovšetkým v jačmeni a ovse, ale napríklad aj v obilí, pekárenských kvasinkách, morských riasach či bunkových stenách húb.

Vito life Biotín 300 mikrogramov, 100 kapsúl
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Biotín je dôležitou látkou pre metabolizmus aminokyselín a mastných kyselín. Podľa dostupných štúdií je dôležitý ako pre vznik energie, tak pre transformácie metabolitov. Najväčšej obľube sa však tešia, keď potrebujeme riešiť ťažkosti s pokožkou alebo vlasmi.

Vito life Brusnice 100 kapsúl
6,70 €

Brusnice sú naozaj bohatým zdrojom prírodných látok s fyziologickým účinkom, napríklad vitamínov a minerálov, proantokyanidinov a organických kyselín. Ďalej v nich nájdeme vitamín B5, C, K, kyselinu listovú, betakarotén a stopové prvky ako železo, vápnik, fosfor, mangán a selén.

Vito life Chlorella 360 mg, 100 tobolek
7,80 €

Novinka

Chlorella je jednobunková sladkovodná riasa, ktorá v porovnaní s inými rastlinami obsahuje naozaj veľké množstvo chlorofylu. Spoznáme to na prvý pohľad, pretože tento doplnok stravy sa vyznačuje svojou výraznou zelenou farbou.

Vito life Chondroitin sulfát 430 mg, 100 tobolek
24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Chondroitín je dôležitou štrukturálnou zložkou chrupavky a jedna z kľúčových látok pre naše kĺby. Vyniká bezpečnosťou, účinnosťou pri pravidelnom užívaní a veľmi ho odporúčame užívať spoločne s glukózamínom a MSM.

Vito life Chróm pikolinát 200 mikrogramov, 100 kapsúl
5,10 €

Chróm je dôležitým stopovým prvkom. Potvrdené a schválené účinky sú stimulácia účinkov inzulínu – priaznivý vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi alebo prispievaní k normálnemu metabolizmu makroživín.

Vito life Cola acuminata, 100 tobolek
14,10 €

Cola acuminata obsahuje množstvo dôležitých živín. Pôvod kolovník zašpicateného by sme hľadali v dažďových pralesoch strednej a západnej Afriky. Pre moslimov sú potom tieto semienka dokonca posvätná.

Vito life Creatine monohydrate 100 kapsúl
5,50 €

Creatine monohydrát je „svalový energizér“ a zároveň prírodná látka, ktorá sa vo svaloch vyskytuje prirodzene v určitom množstve – je vyrábaná z aminokyselín glycínu a arginínu.

Vito life Cystein 530 mg, 100 tobolek
16,80 €

Cysteín je významná neesenciálna aminokyselina, stavebný blok niekoľkých dôležitých látok a prekurzor aminokyseliny cystínu a antioxidantu glutatiónu.

Vito life Echinacea 400 mg 100 kapsúl
8,60 €

Echinacea obsahuje také účinné látky, ako sú napríklad alkamidy, flavonoidy, esenciálne oleje, polysacharidy alebo glykoproteíny, podľa výskumov je potom najúčinnejší časťou rastliny koreň.

Vito life Ginkgo biloba, 100 tobolek
5,50 €

Ginkgo biloba, je známa pod českým menom ginko dvojlaločné, je to statný strom s výškou až tridsať či štyridsať metrov. Využíva sa už dlhé stáročia a jedná sa o jednu z najstarších rastlín na našej Zemi. Ginko dvojlaločné obsahuje až cez 60 biologicky aktívnych látok.

Vito life Glukosamin 560 mg, 100 tobolek
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Glukosamín patrí do známej trojky pre starostlivosť o pohybový aparát, v zložení kolagén, chondroitín a práve taktiež glukosamín. Podľa štúdií nám však môže pomôcť s mnohými ďalšími ťažkosťami. Užívanie glukosamínu odporúča mnoho odborníkov.

Vito life Graviola 100 kapsúl
11 €

Graviola (Anona) je zaujímavý zelený bodlinatý plod ovocného stromu s úsmevným názvom láhevník ostnatý, patriaceho do čeľade láhevníkovitých. Graviola obsahuje rad minerálov či stopových prvkov, ktoré sú pre naše telo veľmi dôležité.

Vito life Guarana 400 mg (12 % kofeinu), 100 tobolek
7,40 €

Guarana sú v skutočnosti semená plazivého kríky paulínia nápojová, ktorý rastie v tropických častiach Afriky a Ameriky – napríklad v Brazílii, Venezuele, Ekvádore či Kolumbii. .

Vito life HMB 300 mg, 100 tobolek
9,80 €

Každý z nás, kto maká na svojom tele, túžia po čo najsilnejších a zároveň bezpečných prírodných stimulantoch. Medzi riešenia, nachádzajúce sa na najvyšších priečkach je bezpochyby HMB, látka s kostrbatým názvom beta hydroxybeta methylbutytrát.

Vito life Inositol 400 mg, 100 tobolek
10,20 €

Inozitol je látka zaraďovaná do skupiny vitamínov B. Hoci ho obsahujú potrebné grapefruity, hrozno, mäso a celozrnné potraviny, býva ho v tele často nedostatok. Podanie býva doporučované najčastejšie osobám oslabeným častými stresovými situáciami.

Vito life Inulin 430 mg, 100 tobolek
5,50 €

Inulín nesmie prehliadnuť nikto, kto sa zaujímavá o zdravie svojho zažívacieho traktu. Ide o druh vlákniny, ktorá je spájaná s celým radom zdravotných výhod.

Vito life Kofeín, 100 kapsúl
5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kofeín je stimulant centrálnej nervovej sústavy a „dobíjač“ energie. Ak potrebujeme trochu zvýšiť energie, môžeme siahnuť po veľmi praktickom doplnku stravy. Stačí jedna tableta, a razom máme v organizme koncentrovanú dávku kofeínu, ktorá nás poriadne nabudí.