Vitalvibe Írsky mach 125 g
10,50 €

Írsky mach je morská riasa, ktorá je chuťovo neutrálny a používa sa na vytvorenie krémovej konzistencie smoothie, polievok, dezertov alebo zmrzliny. Možno ju použiť aj do cesta namiesto vajcia.

Vitalvibe Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru 250 g
10,90 €

Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.

Vitalvibe Kakaové maslo BIO 250 g
9,40 €

Kakaové maslo BIO je úplne prírodný čistý tuk získaný z kakaových bôbov najvyššej kvality. Toto maslo možno použiť do koktailov, smoothie, na výrobu prírodných čokolád, dezertov alebo ciest na cukrovinky.

Vitalvibe Kokosový cukor BIO 500 g
6 €

Kokosový cukor BIO je skvelým sladidlom, ktoré má nízky glykemický index (GI 35), takže sa vstrebáva do krvi veľmi pozvoľna. To ocenia predovšetkým diabetici. Cukor sa vyrába z nektáru kvetov kokosovej palmy, jednoducho sa používa a výborne chutí.

Vitalvibe Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO 250 g
11,30 €

Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov a kešu orieškov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.

Vitalvibe Ashwagandha BIO 125 g
7,50 €

Ashwagandha BIO obsahuje antioxidanty, ktoré chránia organizmus proti predčasnému starnutiu, zvyšuje energiu a celkovú vitalitu.

Vitalvibe Fľaša s kvetom života 500 ml
15,10 €

Fľaša s kvetom života je zdravá ekologická fľaša vhodná pre všetkých, ktorí si chcú užívať pitie životadarnej vody z čistého skla a pritom byť ohľaduplní k prírode vďaka svojej znovupoužiteľnosti.

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
2,30 €

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia

Vitalvibe MSM 250 g

Vitalvibe MSM 250 g

Hodnotenie: 5
9,40 €

MSM (methylsulfonylmethan) je organická forma síry, ktorá hrá dôležitú úlohu pri vzniku kolagénu, elastínu a keratínu, a prispieva tak k normálnej regeneráciu pohybového aparátu, pokožky, zubov, vlasov a nechtov. Nachádza sa v rastlinách a je nazývaná minerálom krásy.

Vitalvibe Spirulina křupavá pikantní 125 g
16,90 €

Spirulina chrumkavá je sladkovodné mikroriasa, ktorá sa radí k zeleným potravinám. Je cenená pre svoju vysokú výživovú hodnotu, ktorú si zachováva vďaka sušenie na slnku. Obsahuje veľké množstvo železa, chlorofylu a ďalších prírodných farbív.

Vitalvibe HerBiotic 30 kapslí
22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hier Biotics je na mieru ženám a ich intímnemu zdraviu. Táto unikátna zmes je starostlivo zostavená z 6 probiotických kmeňov, D-manózy a extraktu z brusníc. Probiotiká podporujú zdravé zažívanie, dobrú imunitu a majú výrazný vplyv na celkové zdravie.

Vitalvibe prináša potraviny s maximálnymi výživovými hodnotami, ktoré sú úplne prirodzené pre každé ľudské telo.

Vitalvibe prináša potraviny s maximálnymi výživovými hodnotami, ktoré sú úplne prirodzené pre každé ľudské telo.