Vitalvibe Ashwagandha BIO 125 g
7,80 €

Ashwagandha BIO obsahuje antioxidanty, ktoré chránia organizmus proti predčasnému starnutiu, zvyšuje energiu a celkovú vitalitu.


Vitalvibe Guarana prášok BIO 125 g
11,60 €

Guarana prášok BIO je získavaný z plodov brazílskej rastliny Paullinia cupana, ktorá sa tradične používa pre povzbudenie energie a pozornosti.


Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
2,30 €

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia


Vitalvibe Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru 250 g
11,20 €

Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.


Vitalvibe Kakaové maslo BIO 250 g
9,70 €

Kakaové maslo BIO je úplne prírodný čistý tuk získaný z kakaových bôbov najvyššej kvality. Toto maslo možno použiť do koktailov, smoothie, na výrobu prírodných čokolád, dezertov alebo ciest na cukrovinky.


Vitalvibe Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO 250 g
11,60 €

Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov a kešu orieškov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.


Vitalvibe Láhev s květem života 500 ml
15,50 €

Novinka

Fľaša s kvetom života je zdravá ekologická Fľaša s kvetom života je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú užívať pitie životodarnej vody z čistého skla a pritom byť ohľaduplný k prírode vďaka svojej znovupoužitelnosti.


Vitalvibe Maca BIO prášek 250 g
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Maca BIO prášok podporuje normálny psychický aj fyzický výkon a pomáha udržať optimálnu výdrž a vitalitu. .


Vitalvibe MSM 250 g
9,70 €

MSM (methylsulfonylmethan) je organická forma síry, ktorá hrá dôležitú úlohu pri vzniku kolagénu, elastínu a keratínu, a prispieva tak k normálnej regeneráciu pohybového aparátu, pokožky, zubov, vlasov a nechtov. Nachádza sa v rastlinách a je nazývaná minerálom krásy.


Vitalvibe Čokoláda 100% BIO 250 g
10,50 €
10,10 €

Akcia

Čokoláda 100% BIO obsahuje prírodné stimulanty, ktoré navodzujú stav príjemné uvoľnenosti a bdelosti. .


Vitalvibe Čokoláda 100% BIO 500 g
20,20 €
19,40 €

Akcia

Čokoláda 100% BIO obsahuje prírodné stimulanty, ktoré navodzujú stav príjemné uvoľnenosti a bdelosti. .


Vitalvibe Pytlík na výrobu ořechového mléka bavlna
3,10 €

Vrecúško na výrobu orechového mlieka bavlna je vhodný pre prípravu mlieka z orechov, semienok alebo obilnín a na výrobu syrov. Ponúka tiež dokonalé oddelenie vlákniny z ovocných a zeleninových štiav.


Vitalvibe Írsky mach 125 g
9,30 €

Írsky mach je morská riasa, ktorá je chuťovo neutrálny a používa sa na vytvorenie krémovej konzistencie smoothie, polievok, dezertov alebo zmrzliny. Možno ju použiť aj do cesta namiesto vajcia.


Vitalvibe Spirulina křupavá 125 g
17,50 €
16,70 €

Akcia

Spirulina chrumkavá je sladkovodné mikroriasa, ktorá sa radí k zeleným potravinám. Je cenená pre svoju vysokú výživovú hodnotu, ktorú si zachováva vďaka sušenia na slnku. Obsahuje veľké množstvo železa, chlorofylu a ďalších prírodných farbív.


Vitalvibe Spirulina křupavá pikantní 125 g
17,50 €
16,70 €

Akcia

Spirulina chrumkavá je sladkovodné mikroriasa, ktorá sa radí k zeleným potravinám. Je cenená pre svoju vysokú výživovú hodnotu, ktorú si zachováva vďaka sušenie na slnku. Obsahuje veľké množstvo železa, chlorofylu a ďalších prírodných farbív.


Vitalvibe prináša potraviny s maximálnymi výživovými hodnotami, ktoré sú úplne prirodzené pre každé ľudské telo.

Vitalvibe prináša potraviny s maximálnymi výživovými hodnotami, ktoré sú úplne prirodzené pre každé ľudské telo.