Vitalmax 100% Whey Protein 2350 g
34,98 €

100% Whey Protein - moderný proteínový koktail pre všetkých športovcov, ktorí chcú získať svalovú hmotu a udržať si ju. Obsahuje výhradne srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový izolát.

Vitalmax Whey Gainer 4000 g
26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Whey gainer sa radí medzi špičkové gainery s perfektným vyvážením živín. Je vhodný na podporu naberania svalovej hmoty a jej udržania i na ochranu jej devastácie.

Vitalmax Tribulus Terrestris 90 % 90 tabliet
8,42 €

Extrakt z rastliny Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) – rastlina, ktorá je vďaka vysokému obsahu steroidných Saponínov prírodným stimulantom hladiny Testosterónu.

Vitalmax Synephrine 10 mg 90 kapsúl
6,44 €

Synefrín je účinná látka vyskytujúca sa v perikarpu rastliny Citrus aurantium. Synefrín zrýchľuje metabolizmus, čo súvisí so zvýšeným spaľovaním kalórií.

Vitalmax 100% WPC Protein 2200 g
30,19 €

100% WPC Protein je moderný proteínový koktail pre všetkých športovcov, ktorí chcú získať svalovú hmotu a udržať si ju. Je vhodný aj na redukčnú diétu.

Vitalmax Creatine Ethyl Ester 120 kapsúl
7,61 €

Creatine Ethyl Ester (CEE) je pokročilá verzia Kreatínu – esterifikovaný Kreatín, ktorý sa vyznačuje lepšou stabilitou, výbornou využiteľnosťou a vstrebateľnosťou.

Vitalmax 100% Arginine 500 g
14,74 €

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Je vhodný na nárast svalovej hmoty, zvýšenie prekrvenia, podporu imunitného systému, zvýšenie tvorby spermií.

Vitalmax 100% L-Glutamín 500 g
12,32 €

L-Glutamín tvorí viac ako 60 % obsahu aminokyselín svalových buniek. Reguluje rovnováhu bielkovín a zabraňuje tak stratám svalovej hmoty.

Vitalmax A-AKG 100 tabliet
7,49 €

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Je vhodný na nárast svalovej hmoty, zvýšenie prekrvenia, podporu imunitného systému, zvýšenie tvorby spermií.

Vitalmax Animal Triple Flex - C 330 g
19,54 €

Novinka

Animal Triple Flex – C obsahuje kombináciu látok glukosamín sulfátu, chondroitín sulfátu a MSM. Je vhodný pre regeneráciu pohybového aparátu, najmä pre preventívne podávanie nielen pri vysokej pracovnej, ale aj športovej záťaži.

Vitalmax Artro - C Maxx 120 kapsúl
8,89 €

Aktívna zmes Kyseliny hyalurónovej, kuracieho hydrolyzátu kolagénu, Glukosamín sulfátu 2KCL, Chondroitín sulfátu, MSM, extraktu z kadidlovníka a vitamínu C.

Vitalmax BCAA + Glutamine Caps 300 kapsúl
11,31 €

Unikátna, silne antikatabolická zmes, vďaka ktorej sa zásadným spôsobom urýchli regenerácia namáhaných svalov. Ochraňuje svalovú hmotu, zvyšuje svalovú silu a pevnosť svalovej tkaniva.

Vitalmax BCAA + L-Glutamine 500 g
19,03 €

Vitalmax BCAA + L-Glutamine sú fermentované vetvené aminokyseliny BCAA v kombinácii s mikronizovaným L-Glutamínom, ktoré sa podieľajú na ochrane svalov a na podpore regenerácie.

Vitalmax EAA 330 g
12,95 €

Novinka

EAA je komplex obsahujúci instantná esenciálne aminokyseliny, Magnesium, Zinok a vitamín B6.

Vitalmax Fat Burner Extreme Strong 120 kapsúl
10,65 €

Novinka

Napomáha dosiahnuť cieľ v redukčných diétach a preto je jedným zo základných doplnkov stravy, ktorý môžu užívať k dosiahnutiu cieľa nielen športujúcich jedinci, ale aj tí, ktorí nešportujú.

Vitalmax Flex-C Max 180 kapsúl
4,72 €

Vitalmax FLEX-C MAX je aktívna zmes Hydrolyzátu Kolagénu a Vitamínu C, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe Kolagénu na normálnu funkciu kostí, chrupaviek, ďasien a imunitného systému.

Vitalmax Flex-C Max 360 kapsúl
8,07 €

Vitalmax FLEX-C MAX je aktívna zmes Hydrolyzátu Kolagénu a Vitamínu C, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe Kolagénu na normálnu funkciu kostí, chrupaviek, ďasien a imunitného systému.

Vitalmax Green Tea 90 kapsúl
6,44 €

Zelený čaj má pozitívny vplyv na celkový zdravotný stav (prírodný antioxidant) a stimulačný účinok na zrýchlenie celkového metabolizmu (podpora odbúravania tukov).

Vitalmax HCA 100 kapsúl
8 €

Jednou z najúčinnejších látok na spaľovanie tukov, nazývanou „magnetom na tuky“, je HCA = Kyselina hydroxycitrónová, bohato zastúpená v citruse Garcinia Cambogia – Garcínia kambodžská.

Vitalmax HMB 90 tabliet
7,96 €

HMB je jedným z najsilnejších legálnych suplementov na znateľný nárast čistej svalovej hmoty. HMB je telu vlastná látka so silným antikatabolickým a následným anabolickým účinkom!

Vitalmax L-Carnitine 150 000 Liquid 1000 ml
16,11 €

L-Karnitín je aminokyselina, ktorá sa nachádza predovšetkým v kostrovom a srdcovom svalstve. Základnou funkciou Karnitínu je podpora metabolických procesov pri premene tukov na en

Vitalmax Magnesium Chelated 60 kapsúl
7,25 €

Magnesium Chelated je určený športovcom a jedincom s vysokou fyzickou záťažou – pomáha uvoľňovať svalové kŕče, nervosvalové napätie, urýchľuje regeneráciu a relaxáciu.

Vitalmax Mega BCAA 2:1:1 + B6 300 kapsúl
11,86 €

Esenciálne aminokyseliny BCAA (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín) sa podieľajú na tvorbe svalového tkaniva. Vitamín B6 umožňuje vyrábať energiu z proteínov a cukrov, znižuje únavu a vyčerpanie a posilňuje imunitný systém.

Vitalmax NO BCAA Fuel 600 g
20,94 €

Novinka

Hľadáte nadupaný nápoj, ktorý je schopný zásobovať vaše svaly v priebehu tréningu? Práve ste ho našli !

Vitalmax NO Excuse 400 g
17,39 €

Novinka

Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou, zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy.

Vitalmax NO Power 300 g
10,61 €

Vitalmax NO Powder patrí medzi najextrémnejšie predtréningové suplementy na trhu.

Vitalmax Omega 3 90 kapsúl
6,94 €

Novinka

Tento doplnok obsahuje rybí olej v kapsulách s obsahom EPA a DHA. Ide o látky nevyhnutné pre fungovanie ľudského tela, ktoré by mali byť súčasťou suplementácia nielen športovcov, ale aj každého, kto dbá na vyvážený príjem dôležitých mikronutrientov.

Vitalmax Protein 90 3000 g
34,98 €

Vitalmax Protein 90 je vysokopercentný instantný proteínový koncentrát viaczložkového izolátu pre silové a vytrvalostné športy, ktorý dodáva celé spektrum aminokyselín potrebných k rastu svalov a

Vitalmax Ripped Burner 90 kapsúl
8,15 €

Ripped Burner je špeciálne zostavená zmes z aktívnej termogenickej látky Synefrínu (prírodná analógia Efedrínu) a účinných spaľovačov tuku.

Vitalmax Zinc + Magnesium 60 kapsúl
5,07 €

Kombinácia minerálnych látok Zinku a Horčíka zvyšuje odolnosť organizmu, udržiava normálnu funkciu nervového systému, pomáha pri rekonvalescencii a pri zvýšenej telesnej námahe.