Vilac Traktor so zvieratkami - nasadzovanie
27,41 € 23,50 €

Traktor so zvieratkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu so zvieratkami a traktorom hrať, ale tiež ich môžu skladať na náves a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.

Vilac Gitara Anne-Marie

Vilac Gitara Anne-Marie

Hodnotenie: 3,6
23,10 € 19,70 €

Drevená gitara v romantickom štýle s postavou víly Anne-Marie pre malé hudobníčky. Táto krásne spracovaná šesťstrunová gitara je ako ozajstná. Vyrobená je z kvalitného dreva.

Vilac Drevené motorické auto - nasadzovanie
28,59 € 23,50 €

Kamión s autíčkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu s autíčkami hrať, ale tiež ich môžu skladať na ťahač a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.

Vilac Zahrádka

Vilac Zahrádka

Hodnotenie: 5
30,94 € 24,60 €

Drevená multifunkčná didaktická hračka záhradka obsahuje veľa zábavných prvkov. Deti môžu rozvíjať tieto činnosti – nasadzovanie, krájanie, počítanie, rozlišovanie farieb a otáčanie herných prvkov na strome.

Vilac Zdravotnícky set v kufríku
23,80 €

Krásny drevený set pre všetky malé doktorky a doktorov. Sada obsahuje všetko čo malý lekár k záchrane životov a ošetrenie zranenia potrebuje. Všetky potrebné nástroje sú uložené v elegantnom kufríku, ľahko sa tak prenášajú.

Vilac Farma so zvieratkami pre najmenších
33,69 € 28,80 €

Prenosný drevený domček farma pre najmenších obsahuje veľa zvieratiek. Deti ich môžu vkladať do domčeka príslušnými otvormi a pritom sa hrať na zvieraciu farmu nekonečnou detskou fantáziou.

Vilac Drevený ťahací psík
20,75 € 18,90 €

Drevená hračka značky Vilac ťahacie psík sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Psík má pohyblivé telo aj ušká a chvostík na pružine. Na kolieskach je gumový prúžok proti hluku.

Vilac Drevený tangram

Vilac Drevený tangram

Hodnotenie: 5
23,10 € 19,20 €

Drevený hlavolam tangram značky Vilac. Vyskúšajte si v rodine, kto má najlepšie priestorové vnímanie s týmto skvelým hlavolamom. Deti môžu skladať samy podľa predlohy alebo vyzvať kamaráta na súboj.

Vilac Drevený hojdací kôň biely
75,65 € 65,10 €

Drevený hojdací kôň značky Vilaça vo svojej najklasickejšej podobe. Deti sa na koníkovi môžu bezpečne hojdať vďaka ohrádke okolo sedátka. Pekný koník v bielom prevedení s hnedými škvrnami.

Vilac Pirátská loď

Vilac Pirátská loď

Hodnotenie: 5
69,76 € 52,90 €

Drevený hrací set piráti značky Vilac. Pirátska loď má všetko potrebné k plavbe za dobrodružstvom. Piráti naložia náklad sklopnou zadnou časťou lode a môže sa vyraziť. Nechýba ani čierna plachta so skríženými hnátmi.