Vilac Farma so zvieratkami pre najmenších
31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný drevený domček farma pre najmenších obsahuje veľa zvieratiek. Deti ich môžu vkladať do domčeka príslušnými otvormi a pritom sa hrať na zvieraciu farmu nekonečnou detskou fantáziou.


Vilac Zdravotnícky set v kufríku
24,60 €

Krásny drevený set pre všetky malé doktorky a doktorov. Sada obsahuje všetko čo malý lekár k záchrane životov a ošetrenie zranenia potrebuje. Všetky potrebné nástroje sú uložené v elegantnom kufríku, ľahko sa tak prenášajú.


Vilac Detský drevený ponk
97,60 €
+ doprava zadarmo

Detský pracovný ponk značky Vilac v drevenom prevedení. Súčasťou balenia je 87 dielov, ktoré bude váš malý kutil potrebovať na opravy alebo zostavovanie stavebnice podľa predlohy.


Vilac Drevené motorické auto - nasadzovanie
24 €

Kamión s autíčkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu s autíčkami hrať, ale tiež ich môžu skladať na ťahač a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.


Vilac Drevený hojdací kôň biely
59,80 €
+ doprava zadarmo

Drevený hojdací kôň značky Vilaça vo svojej najklasickejšej podobe. Deti sa na koníkovi môžu bezpečne hojdať vďaka ohrádke okolo sedátka. Pekný koník v bielom prevedení s hnedými škvrnami.


Vilac Gitara Anne-Marie

Vilac Gitara Anne-Marie

Hodnotenie: 4,5
20,30 €

Drevená gitara v romantickom štýle s postavou víly Anne-Marie pre malé hudobníčky. Táto krásne spracovaná šesťstrunová gitara je ako ozajstná. Vyrobená je z kvalitného dreva.


Vilac Pirátská loď
59 €

52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevený hrací set piráti značky Vilac. Pirátska loď má všetko potrebné k plavbe za dobrodružstvom. Piráti naložia náklad sklopnou zadnou časťou lode a môže sa vyraziť. Nechýba ani čierna plachta so skríženými hnátmi.


Vilac Traktor so zvieratkami - nasadzovanie
23,30 €

Traktor so zvieratkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu so zvieratkami a traktorom hrať, ale tiež ich môžu skladať na náves a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.


Vilac Zahrádka

Vilac Zahrádka

Hodnotenie: 5
24,78 €
24 €

Drevená multifunkčná didaktická hračka záhradka obsahuje veľa zábavných prvkov. Deti môžu rozvíjať tieto činnosti – nasadzovanie, krájanie, počítanie, rozlišovanie farieb a otáčanie herných prvkov na strome.


Vilac Drevený ťahací psík
19,30 €

Drevená hračka značky Vilac ťahacie psík sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Psík má pohyblivé telo aj ušká a chvostík na pružine. Na kolieskach je gumový prúžok proti hluku.


Vilac Drevený tangram
20,50 €

Drevený hlavolam tangram značky Vilac. Vyskúšajte si v rodine, kto má najlepšie priestorové vnímanie s týmto skvelým hlavolamom. Deti môžu skladať samy podľa predlohy alebo vyzvať kamaráta na súboj.