Viga Drevená moderná kuchynka-56%
169,57 € 73,80 €

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Viga Drevená kuchynka - červená-55%
119,46 € 53,30 €

Drevená kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje kuchynku so sporákom a drezom a nenahraditeľné náčinie.

Viga Drevený obchod a divadlo-20%
84,30 € 67 €

Táto vysoko kvalitná hračka je kombináciou divadla a obchodu s potravinami. Keď si dieťa hrá divadlo, možno oponu zložiť a tému príbehu možno napísať na čiernu tabuľu. Keď sa dieťa hrá na obchod s potravinami, môže na čiernu tabuľu napísať tiež názov a ceny potravín.

Viga Hra hádzania krúžkov-46%
24,58 € 13,20 €

Drevená hra hádzania krúžkov. Zabavte sa pri krásnych letných dňoch a precvičujte svoju mušku. Cieľom tejto hry je trafiť maximálny možný počet krúžkov na terč, ktorý si môžete nastaviť ako ďaleko len chcete! Začnite blízko a posúvajte ďalej.

Viga Drevená vkladačka zvieratká - zvuková-27%
25,40 € 18,50 €

Drevená vkladačka so zvieratkami zvuková, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj. Po vložení správneho zvieratka sa ozve zvuk, ktorý zvieratko vydáva.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 11,30 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Viga Drevená sada doktorka-29%

Viga Drevená sada doktorka

Hodnotenie: 4,4
17,69 € 12,50 €

Drevená doktorka v kufríku. Konečne poriadna sada pre poskytnutie prvej pomoci. Nájdeš tu všetko potrebné pre ošetrenie tých najrôznejších zranení a príznakov choroby. Ďalší prosím. Ľudia už sedia v čakárni. Nenechaj ich čakať na predpísanie receptu.

Viga Drevená vkladačka doprava - zvuková-46%
25,40 € 13,60 €

Drevená vkladačka s dopravnými prostriedkami, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetko od áut až po lode. Po vložení správneho tvaru sa ozve zvuk daného dopravného prostriedku.

Viga Drevené chodítko

Viga Drevené chodítko

Hodnotenie: 4,7
49,90 € 42,40 €

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevené domino - autá
12,80 €

Drevené domino s autami. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box na domino. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box na domino. Skúste si vytvoriť drevenú cestu z domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika sledovať, ako sa všetko postupne položí.

Viga Drevená stavebnica 60 kociek
12,80 € 11,70 €

Drevená stavebnica vo vedierku obsahuje 60 dielikov a obrázkovú brožúru s návodmi na stavanie. Vedierko slúži na uskladnenie kociek a je opatrený uchom pre jednoduché prenášanie. Deti si pri stavaní s kockami cvičia fantáziu a trpezlivosť.

Viga Drevená ťahacia sliepočka-35%
18,08 € 11,70 €

Drevená ťahacia sliepočka s kuriatkami o rozmere 36×14,5×5,5 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevená súprava korálok-17%
13,40 € 11,10 €

Drevená sada korálok rôznych veľkostí a tvarov. Obsahuje aj farebné šnúrky na navliekanie korálok. Korálky sú balené v praktickej drevenej krabičke.

Viga Drevená magnetická tabuľa.-21%
39,70 € 31,30 €

Táto drevená magnetická tabuľa má 2 strany. Jedna strana tabule je čierna, na ktorú možno písať pomocou kried a druhá strana je biela, na ktorú možno písať špeciálnou fixkou a potom text zmazať. Magnetická tabuľa s príslušenstvom je ideálny doplnok do detskej izby.

Viga Drevená vkladačka valec-40%
21,06 € 12,50 €

Drevená vkladačka v tvare valca. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá vkladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary do správneho otvoru a zbavte sa všetkých kociek.

Viga Drevená vkladačka kocka
16,68 € 14,40 €

Drevená vkladacia krabička na kocky rôznych tvarov a farieb. Daný tvar možno prestrčiť len príslušným otvorom. Po vložení všetkých tvarov sa jednoducho zdvihne veko a môže sa začať znovu.

Viga Drevený labyrint

Viga Drevený labyrint

Hodnotenie: 4,8
13,18 € 12,50 €

Drevený labyrint má rôzne farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po troch farebných dráhach. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená garáž-20%

Viga Drevená garáž

Hodnotenie: 4,1
53,93 € 43,10 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.

Viga Drevená skladačka motýlik-41%
21,44 € 12,50 €

Drevená skladačka v tvare motýľa. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá skladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary a zostavte celého motýlika.

Viga Drevené krájanie narodeninovej torty
16,30 € 14 €

Usporiadaj narodeninovú oslavu s touto krásnou tortou. Narodeniny môžu byť pokojne každý deň. Tento doplnok sa bude hodiť do každej kuchynky malé kuchárky.

Viga Drevený nábytok - spálne
13,90 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje posteľ, skriňu, nočné stolíky, lampičky a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevený labyrint veľký-19%
29,70 € 23,80 €

Farebný drevený labyrint má rôzne farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po troch farebných dráhach. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevený žeriav-40%

Viga Drevený žeriav

Hodnotenie: 4,1
32,27 € 19,30 €

Drevený žeriav s navíjaním je ideálnym pomocníkom pre presun hračiek v tvojej izbe. Nalož, zdvihni do správnej výšky a polož náklad tam, kam potrebuješ! Doplň svoju izbičku o ďalšiu skvelú hračku.

Viga Hádzanie vreciek na terč-45%
26,94 € 14,70 €

Zábavná hádzacia hra poteší všetky deti, ktoré majú súťaživého ducha a rady vyzvú na súboj svojich kamarátov alebo rodičov! Princípom hry je nahádzať farebné vrecúška s pieskom do jednotlivých obrúčok. Každé z nich má iné bodové ohodnotenie.

Viga Drevená mini kuchynka-24%
50,20 € 37,80 €

Tieto drevené mini kuchynka obsahuje sporák, rúru, drez a hodiny. Hodiny majú pohyblivé ručičky. Súčasťou balenia je vareška, naberačka, hrniec s pokrievkou, panvica s pokrievkou a 2 koreničky. -Krásny doplnok do detskej izbičky.

Viga Drevená šperkovnica s doplnkami
10,70 € 10,20 €

Každá malá parádnica by mala mať svoju šperkovnicu. Táto šperkovnica s doplnkami má veľkosť cca 13 × 14 cm. Šperkovnica je v ružovom prevedení a bude krásnym doplnkom v dievčenskej detskej izbičke.

Viga Drevená abeceda a hodiny
15,20 € 13,20 €

Táto drevené abeceda a hodiny naučia deti rozoznávať farby, písmená a čísla. Dieťa tak získa všeobecnú predstavu o hodinách. Každé písmeno má na druhej strane slovo pre lepšie zapamätanie.

Viga Dřevěné domino
31,55 €

Dřevěné domino v kyblíku. Balení obsahuje 116 dílů a návod k použití. Rozměry balení cca 18 × 20 cm. Věk 3+

Viga Drevená váha-47%

Viga Drevená váha

Hodnotenie: 5
22,21 € 11,70 €

Drevená váha, ktorá nesmie chýbať v žiadnej kuchynke či obchode. Ovocie, zelenina, korenie alebo čaje, všetky ingrediencie si teraz môžeš zvážiť a vedieť tak presnú cenu tovaru, aby si mohol správne predávať. Alebo si len prečítaj recept a var so správnym množstvom.

Viga Drevené prevliekanie

Viga Drevené prevliekanie

Hodnotenie: 4,6
19,20 € 16,30 €

Drevená prevliekačka, ktorá obsahuje farebné drevené tvary a farebné povrázky. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevené navliekanie - pirát
10,40 € 9,80 €

Drevené navliekanie pirát. Obsahuje 12 drevených blokov a 1 navliekací povrázok. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevená farma-42%

Viga Drevená farma

Hodnotenie: 4,3
26,12 € 15,10 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Viga Drevené domino - domáce zvieratká
11,50 € 10,90 €

Drevené domino s domácimi zvieratkami. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box na domino. Skúste si vytvoriť drevenú cestu z domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika sledovať, ako sa všetko postupne položí.

Viga Dřevěná mozaika a Človeče, nezlob se!
27,11 €

Dřevěná mozaika a hra Člověče, nezlob se.

Balení obsahuje 12 karet (24 vzorů), 410 dřevěných korálků a hru Člověče, nezlob se. 

Rozměry balení cca 40,5 × 27,5 × 3,5 cm
Rozměry cca 40 × 27 × 3 cm
Věk 3+

 

Viga Drevená garáž a čerpacia stanica-26%
59 € 43,50 €

Všetky autíčka teraz môžeš zaparkovať do tejto krásnej garáže s čerpacou stanicou. Súčasťou balenia sú 3 drevené autíčka a drevený vrtuľník. Ku garáži patrí aj výťah.

Viga VIGA Drevená sada jedlo
10,60 €

Imitácia jedla, ktoré vyzerá ako naozajstné! Naservírujte si, na čo máš chuť. Drevená sada jedla obsahuje džús, hranolky v krabičke, zrnká v mištičke a kečup.

Viga Drevená stavacia veža-46%
27,66 € 14,70 €

Výpredaj

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

Viga Drevený ťaháčik kôň
13 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený ťaháčik kôň s ozubenými kolieskami, ktoré sa točia, keď koník ide. Dĺžka popruhu je 65 cm. Hračka zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevené magnetické divadlo-16%
19,20 € 16,10 €

Drevené magnetické divadlo obsahuje 2 drevené podstavce, na ktoré sa pripevní pozadie divadielka. Sú možné 4 varianty. Podlaha je vyrobená z tvrdého kartónu. Opona a 4 ks doplnkových doštičiek k pozadiu podľa príbehu.

Viga Drevená sada náradia-46%

Viga Drevená sada náradia

Hodnotenie: 4,9
25,35 € 13,60 €

Sada dreveného náradia v prepravke. Prebuď v sebe opravára a zoskrutkuj dieliky, ktoré sú potrebné. Skrutky a matice to všetko nájdeš v tejto originálnej drevenej sade! Perfektná pre rozvoj motoriky, vnímanie tvarov a farieb.

Viga Drevený nábytok - kúpeľňa
12,40 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje vaňu, sprchovací kút, umývadlo, záchod a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevená vkladačka tvary-39%
21,82 € 13,20 €

Drevená vkladačka s farebnými tvarmi. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Pomôžte im vkladať tie správne tvary a učte sa spoločne s tými najmenšími.

Viga Drevené tortičky so stojanom
21,90 € 18,50 €

Je čas na veľkú a farebnú oslavu. Tento dvojposchodový stojan má veľa zákuskov a tort. Usporiadaj popoludňajšiu čajovú párty a pozvi všetkých svojich kamarátov a rodičov.

Viga Drevená kuchynka s rúrou-53%
137,96 € 64,30 €

Drevená kuchynka s rúrou, drezom a sporákom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Viga Drevená mašinka-31%

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 4,3
28,81 € 19,60 €

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.

Viga Viga Drevená vkladačka kocka 14,5cm
17,22 €

Triedenie tvarov je vždy zaujímavou aktivitou pre malé deti a táto kocka je na to ako stvorená. Kocka má na každej strane tri otvory v geometrickom tvare do ktorých treba vložiť správnu drevenú kocku. Hračka rozvíja predstavivosť, motoriku. Učí rozoznávať tvary a farby.

Viga Viga Drevené Mini autíčka 6ks/balenie
14,11 €

Sada mini drevených autíčok je určená špeciálne pre najmenších. Vozidlá zobrazujú všetky hlavné typy mestskej dopravy – sanitku, políciu, hasičské auto, taxík, báger.

Viga Drevená prevliekačka - divoké zvieratká-43%
20,67 € 11,70 €

Drevená prevliekačka s divokými zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.