Viga VIGA Drevená kĺzačka s autami
21,34 € 17,80 €

Farebná drevená autodráha so štyrmi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a pozorujte čo urobí!

Viga Drevené ozubené kolieska
16,90 € 15,50 €

Drevené ozubené kolieska. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Tieto kolieska zabavia deti na dlhé chvíle.

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 10,20 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Viga Drevená moderná kuchynka
169,57 € 98,50 €

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Viga Drevené navliekanie - safari
18,08 € 9,80 €

Drevené navliekanie safari. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

Viga Drevená sada doktorka

Viga Drevená sada doktorka

Hodnotenie: 4,6
17,69 € 12,50 €

Drevená doktorka v kufríku. Konečne poriadna sada pre poskytnutie prvej pomoci. Nájdeš tu všetko potrebné pre ošetrenie tých najrôznejších zranení a príznakov choroby. Ďalší prosím. Ľudia už sedia v čakárni. Nenechaj ich čakať na predpísanie receptu.

Viga Drevená garáž

Viga Drevená garáž

Hodnotenie: 3,5
53,93 € 26,50 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 17 €

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevené magnetické písmenká a číslice
13,80 € 13,60 €

Sada drevených magnetických písmeniek a číslic. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Táto hračka zabaví deti na dlhší čas a bude to učenie formou hry.

Viga Drevená stavebnica mesto
16,90 € 14 €

Drevená stavebnica mesto zabaví deti na dlhé chvíle. Balenie obsahuje 8 tyčiek, 4 vzory a 14 rôznych kociek. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevené počítadlo
21,82 € 10,60 €

Drevené počítadlo s farebnými guľôčkami. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Pomôžte im počítať a učte sa spoločne s tými najmenšími.

Viga Drevená ťahacia húsenica
19,14 € 10,20 €

Drevená ťahacia húsenica o rozmere cca 30×7 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevená ťahacia sliepočka
18,08 € 10,20 €

Drevená ťahacia sliepočka s kuriatkami o rozmere 36×14,5×5,5 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevený xylofón

Viga Drevený xylofón

Hodnotenie: 4,8
22,32 € 11,70 €

Pri hraní na drevený xylofón sa deti nielen zabavia na dlhú dobu, ale zároveň precvičujú svoju jemnú motoriku a rozvíjajú svoju hudobnú fantáziu.

Viga Drevená vkladačka kocka
16,68 € 13,20 €

Drevená vkladacia krabička na kocky rôznych tvarov a farieb. Daný tvar možno prestrčiť len príslušným otvorom. Po vložení všetkých tvarov sa jednoducho zdvihne veko a môže sa začať znovu.

Viga Drevená mašinka

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 3,7
28,81 € 13,60 €

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.

Viga Drevený ťahač s autami
25,35 € 12,80 €

Drevený ťahač so štyrmi autíčkami. Doplňte svoju sériu drevených áut a nákladiakov o ďalší kúsok. Pripravte si náklad na prevoz a prechádzajte sa vo svojej izbičke. Dajte pozor nech ho nevyklopíte!

Viga Drevené navliekanie - dopravné prostriedky
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené navliekanie dopravných prostriedkov. Obsahuje 12 drevených blokov a 1 navliekací povrázok. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Navliekanie drevených korálok
11,90 € 10 €

Plastová dóza obsahuje veľké drevené korálky a farebné šnúrky na ktoré možno korálky navliekať. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevená súprava korálok
13,40 € 11,10 €

Drevená sada korálok rôznych veľkostí a tvarov. Obsahuje aj farebné šnúrky na navliekanie korálok. Korálky sú balené v praktickej drevenej krabičke.

Viga Drevené magnetické divadlo
19,20 € 16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené magnetické divadlo obsahuje 2 drevené podstavce, na ktoré sa pripevní pozadie divadielka. Sú možné 4 varianty. Podlaha je vyrobená z tvrdého kartónu. Opona a 4 ks doplnkových doštičiek k pozadiu podľa príbehu.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 14,40 €

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevené domino - domáce zvieratká
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené domino s domácimi zvieratkami. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box na domino. Skúste si vytvoriť drevenú cestu z domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika sledovať, ako sa všetko postupne položí.

Viga Drevené prevliekanie

Viga Drevené prevliekanie

Hodnotenie: 4,8
19,20 € 14 €

Drevená prevliekačka, ktorá obsahuje farebné drevené tvary a farebné povrázky. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevené krájanie potraviny
26 € 23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto krájanie bude pre všetky deti bezpečné. Deti sa vďaka tejto hračke naučia rozoznávať rôzne druhy potravín a precvičia si základy motoriky. Balenie obsahuje 12 druhov potravín, doštička cca 20 × 13 cm a nôž cca 19 cm.

Viga Drevená skladačka motýlik
21,44 € 10,90 €

Drevená skladačka v tvare motýľa. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá skladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary a zostavte celého motýlika.

Viga Drevená vkladačka doprava - zvuková
25,40 € 15,10 €

Drevená vkladačka s dopravnými prostriedkami, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetko od áut až po lode. Po vložení správneho tvaru sa ozve zvuk daného dopravného prostriedku.

Viga Drevené puzzle pre najmenších
18,08 € 9,80 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.

Viga Drevený labyrint

Viga Drevený labyrint

Hodnotenie: 4,9
13,18 € 9,40 €

Drevený labyrint má rôzne farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po troch farebných dráhach. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Krájanie ovocia s táckou
28,04 € 15,50 €

Drevené krájanie ovocia s táckou. Ovocie je spojené suchým zipsom, ktoré možno krájať nožom a potom opäť spájať. Deti sa vďaka tejto hračke naučia rozoznávať rôzne druhy ovocia a základy motoriky.

Viga Hádzanie vreciek na terč
26,94 € 14 €

Zábavná hádzacia hra poteší všetky deti, ktoré majú súťaživého ducha a rady vyzvú na súboj svojich kamarátov alebo rodičov! Princípom hry je nahádzať farebné vrecúška s pieskom do jednotlivých obrúčok. Každé z nich má iné bodové ohodnotenie.

Viga Drevené navliekanie - farma
18,08 € 10,20 €

Drevené navliekanie farma. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

Viga Drevená farma

Viga Drevená farma

Hodnotenie: 4,3
26,12 € 12,80 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Viga Drevený autožeriav

Viga Drevený autožeriav

Hodnotenie: 4,8
26,89 € 12,80 €

Drevený žeriav s nákladom a magnetickým zdvíhacím ramenom. Doplňte svoju sériu drevených bagrov a žeriavov o ďalší kúsok. Vybavte sa strojmi nech vám ide presúvanie lepšie od ruky.

Viga Drevená vkladačka tvary
21,82 € 11,30 €

Drevená vkladačka s farebnými tvarmi. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Pomôžte im vkladať tie správne tvary a učte sa spoločne s tými najmenšími.

Viga Drevená nástenná hra medveď
55,30 € 44,30 €

Drevená nástenná hra s motívom medveďa. Hračka obsahuje skrutkovacie matice, zrkadielko, drevený labyrint a ozubené kolieska. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevené hodiny

Viga Drevené hodiny

Hodnotenie: 5
17,20 € 14 €

Hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť vďaka vysúvacím dielikom. Balenie obsahuje 12 rôznych tvarov rôznych farieb s číslami, ktoré možno do hodín vkladať.

Viga Drevená vkladačka valec
21,06 € 10,60 €

Drevená vkladačka v tvare valca. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá vkladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary do správneho otvoru a zbavte sa všetkých kociek.

Viga Drevené zatĺkanie - farma
19,24 € 11,30 €

Drevené zatĺkanie obsahuje 24 rôznych dielikov, korkovú dosku a kladivko s pripináčikmi. Vďaka tejto krásnej hracej sade sa deťom rozvíja motorika a množstvo ďalších zmyslov. Zatĺkačka vhodná pre chlapcov aj dievčatá, tá skrátka neomrzí.

Viga Drevená sada náradia
25,35 € 12,50 €

Sada dreveného náradia v prepravke. Prebuď v sebe opravára a zoskrutkuj dieliky, ktoré sú potrebné. Skrutky a matice to všetko nájdeš v tejto originálnej drevenej sade! Perfektná pre rozvoj motoriky, vnímanie tvarov a farieb.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 10,20 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Viga Drevený ťaháčik pes
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený ťaháčik pes s ozubenými kolieskami, ktoré sa točia, keď pes ide. Dĺžka popruhu je 65 cm. Hračka zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevená vkladačka zvieratká - zvuková
25,40 € 16,30 €

Drevená vkladačka so zvieratkami zvuková, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj. Po vložení správneho zvieratka sa ozve zvuk, ktorý zvieratko vydáva.

Viga Drevená stavebnica konštruktér
26,12 € 13,20 €

Drevená stavebnica konštruktér vo vedierku. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich predstáv vďaka veľkému množstvu dielikov. Spájajte a skrutkujte. Každý kus je originál.

Viga Dřevěná hra - tangramy
18,83 €

Dřevěné tangramy v praktickém dřevěném balení. Balení obsahuje celkem 120 tvarů a 10 destiček se vzory (dle kterých lze skládat obrázky). Rozměry balení cca 33 × 22,5 × 4,5 cm. Věk 3+

Viga Drevené magnety 20 ks dinosaury
11,30 €

Novinka

Drevené magnety s dinosaurami. Ozdob si chladničku alebo si zvieratká vyskladaj na magnetickú tabuľu a napíš si k nim ako sa volajú. Je len na tebe, ako sa s magnetky budeš hrať. Na výber máš veľa možností.

Viga Drevený labyrint - farmár
13,19 € 10,20 €

Drevený labyrint má veselé farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po dvoch farebných dráhach. Súčasťou labyrintu je magnetická figúrka farmára. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená stavacia veža
27,66 € 15,90 €

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.