Viga Drevené magnetické obliekanie - dievča
19,14 € 14,20 €

Drevené magnetické obliekanie s dievčaťom. Obsahuje dievča so stojanom a 36 dielikov oblečenia a doplnkov. Učí deti rozoznávať tvary a rozvíjať svoju fantáziu. Obleč si svojho panáčika tak, ako uznáš za vhodné.

Viga Drevené puzzle vkladačka - doprava
18,08 € 9,80 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.

Viga Drevený xylofón

Viga Drevený xylofón

Hodnotenie: 4,5
22,32 € 12,60 €

Pri hraní na drevený xylofón sa deti nielen zabavia na dlhú dobu, ale zároveň precvičujú svoju jemnú motoriku a rozvíjajú svoju hudobnú fantáziu.

Viga Drevená moderná kuchynka
169,57 € 102,50 €
+ doprava zadarmo

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Viga Krájanie ovocia s táckou-48%
28,04 € 14,40 €

Výpredaj

Drevené krájanie ovocia s táckou. Ovocie je spojené suchým zipsom, ktoré možno krájať nožom a potom opäť spájať. Deti sa vďaka tejto hračke naučia rozoznávať rôzne druhy ovocia a základy motoriky.

Viga Drevená mašinka

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 3
28,81 € 15 €

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.

Viga Drevená prevliekačka - divoké zvieratká
20,67 € 9,20 €

Drevená prevliekačka s divokými zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.

Viga Drevená prevliekačka - zvieratká
20,67 € 10,20 €

Drevená prevliekačka so zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevená sada náradia
25,35 € 16,10 €

Sada dreveného náradia v prepravke. Prebuď v sebe opravára a zoskrutkuj dieliky, ktoré sú potrebné. Skrutky a matice to všetko nájdeš v tejto originálnej drevenej sade! Perfektná pre rozvoj motoriky, vnímanie tvarov a farieb.

Viga Drevená ťahacia sliepočka
18,08 € 8,60 €

Drevená ťahacia sliepočka s kuriatkami o rozmere 36×14,5×5,5 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 10,60 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Viga Drevené magnetické obliekanie - chlapec
19,14 € 11 €

Drevené magnetické obliekanie s chlapcom. Obsahuje chlapca so stojanom a 36 dielikov oblečenia a doplnkov. Učí deti rozoznávať tvary a rozvíjať svoju fantáziu. Obleč si svojho panáčika tak, ako uznáš za vhodné.

Viga Drevený labyrint - farmár
13,19 € 11 €

Drevený labyrint má veselé farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po dvoch farebných dráhach. Súčasťou labyrintu je magnetická figúrka farmára. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená nástenná hra krokodíl 91 cm
54,80 €
+ doprava zadarmo

Drevená nástenná hra s motívom krokodíla. Hračka obsahuje kocky a rôzne druhy bludiska. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevená nástenná hra medveď
55,30 € 46,10 €
+ doprava zadarmo

Drevená nástenná hra s motívom medveďa. Hračka obsahuje skrutkovacie matice, zrkadielko, drevený labyrint a ozubené kolieska. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevená nástenná hra slon
71 €
+ doprava zadarmo

Drevená nástenná hra s motívom slona. Môžeš si zahrať na xylofón, paličkou ťukať na drevenú dosku alebo otáčať kolieskom, v ktorom sú korálky. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevený ťahací xylofón krokodíl
15,70 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený ťahací xylofón s motívom krokodíla. Hudba pomáha k správnemu vývoju už od útleho veku. Je prirodzeným spôsobom vyjadrovania pocitov a emócií. Napomáhá správnemu rozvoju reči.

Viga Drevená farma

Viga Drevená farma

Hodnotenie: 4
26,12 € 14,20 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Viga Drevená skladačka motýlik
21,44 € 11,40 €

Drevená skladačka v tvare motýľa. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá skladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary a zostavte celého motýlika.

Viga Drevená stavebnica 50 kociek - zoo
20,29 € 11 €

Drevená stavebnica vo vedierku. Vybuduj si svoju originálnu ZOO a postaraj sa o zvieratká. Z 50-tich dielikov máš veľa možností alebo sa môžeš riadiť pridaným návodom! Uži si zábavu pri stavaní.

Viga Drevená ťahacia húsenica
19,14 € 10,20 €

Drevená ťahacia húsenica o rozmere cca 30×7 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevené navliekanie - farma
18,08 € 10,80 €

Drevené navliekanie farma. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

Viga Hádzanie vreciek na terč
26,94 € 13,80 €

Zábavná hádzacia hra poteší všetky deti, ktoré majú súťaživého ducha a rady vyzvú na súboj svojich kamarátov alebo rodičov! Princípom hry je nahádzať farebné vrecúška s pieskom do jednotlivých obrúčok. Každé z nich má iné bodové ohodnotenie.

Viga Prírodná drevená kuchynka
327,62 € 98,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Pozvi svojich priateľov na obed či hostinu a ukáž, že aj ty môžeš byť ten pravý master chef.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 16,90 €

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevená stavebnica mesto
16,90 € 14,60 €

Drevená stavebnica mesto zabaví deti na dlhé chvíle. Balenie obsahuje 8 tyčiek, 4 vzory a 14 rôznych kociek. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Viga Drevená stavebnica konštruktér
26,12 € 13,80 €

Drevená stavebnica konštruktér vo vedierku. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich predstáv vďaka veľkému množstvu dielikov. Spájajte a skrutkujte. Každý kus je originál.

Viga Drevená váha
22,21 € 12,40 €

Drevená váha, ktorá nesmie chýbať v žiadnej kuchynke či obchode. Ovocie, zelenina, korenie alebo čaje, všetky ingrediencie si teraz môžeš zvážiť a vedieť tak presnú cenu tovaru, aby si mohol správne predávať. Alebo si len prečítaj recept a var so správnym množstvom.

Viga Drevená vkladačka doprava - zvuková
25,40 € 13,40 €

Drevená vkladačka s dopravnými prostriedkami, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetko od áut až po lode. Po vložení správneho tvaru sa ozve zvuk daného dopravného prostriedku.

Viga Drevená vkladačka valec
21,06 € 10,60 €

Drevená vkladačka v tvare valca. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá vkladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary do správneho otvoru a zbavte sa všetkých kociek.

Viga Drevené magnetky 20ks - dopravné prostriedky
16,92 € 13,80 €

Drevené magnety s dopravnými prostriedkami. Ozdob si chladničku alebo si autá, motorky, apod. vyskladaj na magnetickú tabuľu a hoci aj si k ním dopíš, ako sa čo volá. Je len na Tebe, ako sa s magnetkami budeš hrať. Možností je veľa.

Viga Drevený gril s jedlom
61,64 € 28,40 €

Drevený gril s doplnkami a jedlom. Obsahuje drevené kliešte a špízy na ktoré možno navliekať potraviny, dózy s dochucovadlami a mnoho ďalšieho. Gril má tiež otáčacie gombíky ktoré pri otočení cvakajú. Ideálny pomocník pre každú detskú kuchynku.

Viga VIGA Drevená sada jedlo
8,90 € 8,20 €

Imitácia jedla, ktoré vyzerá ako naozajstné! Naservírujte si, na čo máš chuť. Drevená sada jedla obsahuje džús, hranolky v krabičke, zrnká v mištičke a kečup.

Viga Drevené magnetické písmenká a číslice
14,20 €

Sada drevených magnetických písmeniek a číslic. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Táto hračka zabaví deti na dlhší čas a bude to učenie formou hry.

Viga Drevená stavacia veža-49%
27,66 € 14,10 €

Akcia

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

Viga Drevený autožeriav

Viga Drevený autožeriav

Hodnotenie: 4,5
26,89 € 14,20 €

Drevený žeriav s nákladom a magnetickým zdvíhacím ramenom. Doplňte svoju sériu drevených bagrov a žeriavov o ďalší kúsok. Vybavte sa strojmi nech vám ide presúvanie lepšie od ruky.

Viga Drevený ťahač s autami
25,35 € 13,80 €

Drevený ťahač so štyrmi autíčkami. Doplňte svoju sériu drevených áut a nákladiakov o ďalší kúsok. Pripravte si náklad na prevoz a prechádzajte sa vo svojej izbičke. Dajte pozor nech ho nevyklopíte!

Viga Drevené magnetické divadlo
19,20 € 16,10 €

Drevené magnetické divadlo obsahuje 2 drevené podstavce, na ktoré sa pripevní pozadie divadielka. Sú možné 4 varianty. Podlaha je vyrobená z tvrdého kartónu. Opona a 4 ks doplnkových doštičiek k pozadiu podľa príbehu.

Viga Drevená nástenná hra lietadlo
146,70 € 128,20 €
+ doprava zadarmo

Drevená nástenná hra s motívom lietadla. Hračka je vyrobená z piatich kusov. Obsahuje drôtenú korálku, valčekový disk so zvukom, labyrintovú skladačku, magnetickú stopu a traťovú hru, hodiny s pohyblivými rukami a otáčkami.

Viga Drevená pokladňa

Viga Drevená pokladňa

Hodnotenie: 4
30,73 € 15,70 €

Drevená pokladňa, ktorá nesmie chýbať v tvojej izbe. Vyber tovar, choď ku kase a zaplať v hotovosti alebo kartou! Precvič si ľahké počítanie a nezabudni vydať účtenku každému zákazníkovi.

Viga Drevený labyrint

Viga Drevený labyrint

Hodnotenie: 5
13,18 € 11 €

Drevený labyrint má rôzne farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po troch farebných dráhach. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená kuchynka s rúrou
137,96 € 59,20 €
+ doprava zadarmo

Drevená kuchynka s rúrou, drezom a sporákom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 10,60 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Viga Drevené navliekanie - safari
18,08 € 9 €

Drevené navliekanie safari. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

Viga Drevené zatĺkanie - farma
19,24 € 11,80 €

Drevené zatĺkanie obsahuje 24 rôznych dielikov, korkovú dosku a kladivko s pripináčikmi. Vďaka tejto krásnej hracej sade sa deťom rozvíja motorika a množstvo ďalších zmyslov. Zatĺkačka vhodná pre chlapcov aj dievčatá, tá skrátka neomrzí.

Viga Drevené hodiny

Viga Drevené hodiny

Hodnotenie: 5
17,20 € 15,70 €

Hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť vďaka vysúvacím dielikom. Balenie obsahuje 12 rôznych tvarov rôznych farieb s číslami, ktoré možno do hodín vkladať.

Viga Drevené prevliekanie

Viga Drevené prevliekanie

Hodnotenie: 4,5
19,20 € 14,50 €

Drevená prevliekačka, ktorá obsahuje farebné drevené tvary a farebné povrázky. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.