Vidivi TORCELLO tanier 23 cm
10,52 € 9,10 €

Sklenený tanier v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi bude modernou ozdobou každého stola. Je ideálny pre servírovanie všetkých lahodných predkrmov a pokrmov z vašej kuchyne. **Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok **

Vidivi BANQUET podnos so skl. poklopom 33 cm
58,53 € 50,40 €

Sklenený podnos so skleneným poklopom udrží vaše zákusky dlhšie čerstvé a bude ozdobou každého interiéru. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi FULL MOON etažérka, 2 poschodia 15/21 cm
22,63 € 20 €

Servírujte cukrovinky a jednohubky štýlovo! Luxusná etažérka značky Vidivi je zložená z dvoch poschodí a vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok. Viacúrovňové prevedenie navyše šetrí miesto na stole.

Vidivi PAPAYA podnos, 40 cm
21,79 € 19,40 €

Sklenený podnos tvarom definuje papayu. Dodá vášmu stolu jemný nádych exotiky. Podnos je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi TORCELLO misa, 26 x 26 cm - rozbalené-35%
19,12 € 12,30 €

Rozbalené

Sklenená misa v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi. Ideálna na servírovanie ovocných a zeleninových šalátov atď. Je vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi TORCELLO servírovací podnos 3 diely
12,86 € 11,40 €

Sklenený trojdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne s geometrickým efektom. Vyznačuje sa transparentnosťou skla, čistotou a perfektnými líniami. Pri každej príležitosti bude ozdobou vášho stola. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi TORCELLO servírovacia sada 7 dielov
50,79 € 45,20 € 6,46 €/ks

Sklenená servírovacia sada sa skladá z podnosu a 6 misiek v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi. Je ideálna na servírovanie polievok, šalátov, dezertov atď. Je vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi DOLOMITI misa, 26 x 26 cm
22,05 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená misa v jedinečnom dizajne, ktorý ohromí každého. Je to krásny darček, ktorý vo svetle slnečných lúčov urobí z tejto misy skvost každého interiéru. Je vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi DOLOMITI misa, 35 x 35 cm
26,37 € 22,70 €

Sklenená misa v jedinečnom dizajne, ktorý ohromí každého. Je to krásny darček, ktorý vo svetle slnečných lúčov urobí z tejto misy skvost každého interiéru. Je vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok s vysokým stupňom transparentnosti, lesku a pevnosti.

Vidivi DUCALE misa, 35 x 35 cm
26,50 € 22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená misa v jedinečnom dizajne s nádychom geometrickej presnosti je z čistého presného skla s efektom pevnej krásy. Je do každej domácnosti, v ktorej vynikne jej krása a čistota.

Vidivi DUCALE servírovací podnos 36 x 20 cm - rozbalené-50%
14,90 € 7,40 €

Rozbalené

Sklenený trojdielny servírovací podnos v jedinečnom dizajne s nádychom geometrickej presnosti, je ideálny pre tých, ktorí milujú eleganciu silného a čistého skla. V každej domácnosti vynikne jeho krása a čistota

Vidivi PAPAYA dip sada 2 diely, 40 cm-22%
38,94 € 30,20 € 15,10 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená sada sa skladá z podnosu a misky na dip. Vyniká nadčasovým elegantným dizajnom, asymetrický tvar definuje papayu. Sada dodá vášmu stolu jemný nádych exotiky. Je vyrobená z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Vidivi TORCELLO podnos, 40 x 30 cm
32,41 € 28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený servírovací podnos v jedinečnom štvorcovom dizajne s jemnými geometrickými tvarmi. Je ideálny pre servírovanie kávy, zákuskov, na dezerty atď. Je vyrobený z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.