Victoria´s Secret

-23%
Victoria´s Secret Aqua Kiss - telový závoj 250 ml
3x

Victoria´s Secret Aqua Kiss - telový závoj

16,20 €
12,40 € 0,05 €/ml

Vôňa Aqua Kiss od značky Victroria´s Secret predstavuje zmyselnú kvetinovú vôňu pre ženy. Tvorí ju kombinácia sladkých a morských tónov spoločne so sedmokráskou, harmančekom, frézií, slivkovým kvetom a aloe vera. Zahaľte sa do tajomného závoja plného zmyselnosti.

Partner: Vivantis
Victoria´s Secret Pure Seduction - telový závoj 250 ml
3x

Victoria´s Secret Pure Seduction - telový závoj

12,10 €
10,90 € 0,04 €/ml

Čistá, svieža vôňa Pure Seduction od značky Victoria´s Secret vyžaruje zvodnosť a neodolateľnosť. Buďte výnimočná a zahaľte sa do ľahkého závoja vône Pure Seduciton.

Partner: Vivantis
Victoria´s Secret Such A Flirt - tělový sprej 250 ml

Victoria´s Secret Such A Flirt - tělový sprej

14,50 €
12,50 € 0,05 €/ml

Květionvě-ovocná vôňa pre dievčatá a ženy Such A Flirt od značky Victoria´s Secret v sebe majstrovsky kombinuje dve zložky – bielu orchidea a exotickú karambolu. Ochutnajte tento nevšedný mix, ktorý si celkom iste zamilujete!.

Partner: Vivantis
Victoria´s Secret Amber Romance - telový závoj 250 ml
2x

Victoria´s Secret Amber Romance - telový závoj

14,60 € 0,06 €/ml

Telový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvoria tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very. Zahaľte sa do hodvábneho plášťa s telovým sprejom Amber Romance od Victoria Secret.

Partner: Vivantis
Victoria´s Secret Amber Romance - telové mlieko 236 ml
1x

Victoria´s Secret Amber Romance - telové mlieko

14,20 € 0,06 €/MP_VOLUME_ML

Telový sprej Amber Romance je príjemná a lákavá zmes čiernych čerešní, santalového dreva, vanilky a mix sladkých tónov. Srdce tvorí tóny mlieka, cukru a ambry. Celok dotvára rozmanitosť aloe very.   Zahaľte sa do hodvábneho plášťa s telovým sprejom Amber Romance od Victoria Secret.

Partner: Vivantis

V roku 1977 sa prvýkrát objavila v San Franciscu v Californii značka Victoria´s Secret. Zakladateľ spoločnosti Roy Raymond sa od začiatku sústredil na spodnú bielizeň a kozmetiku. U tejto značky je kladený maximálny dôraz na kvalitu materiálov a dokonalý strih a vďaka zameraniu na kvalitu a eleganciu si túto značku obľúbila široká verejnosť. V roku 1982 túto značku Roy Raymond predal spoločnosti The Limited, ktorá pokračovala v tradícii a rozšírila výrobu na obuv, šaty, slnečné okuliare, módne doplnky, plavky a parfumy. Všetky produkty vyrábané pod značkou Victoria´s Secret sú stále veľmi obľúbené a oslavujú ženskú krásu a sexualitu.