Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
20,75 € 16,90 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 2,3 kg
13,36 € 8,70 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Gerbil - pre pieskomily 700 g
5,91 € 5,70 €

Prémiové krmivo pre pieskomily ** podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje **extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pre pieskomily 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 2,3 kg
14,15 € 11,20 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 2,3 kg je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Crispy Muesli - Guinea Pigs 20 kg
32,04 € 24,50 €

Kompletné krmivo pre morčatá s vysokým obsahom vlákniny. Obsahuje všetky živiny, ktoré vaše zviera potrebuje k zdravému a aktívnemu životu.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
8,60 € 8,20 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 2,3 kg
16,33 € 11,90 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 2,3 kg je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 9 kg
39,98 € 32,50 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 9 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
8,60 € 7,50 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 2,3 kg
15,31 € 13,70 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 2,3 kg je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Cuni - pre králiky 700 g
4,48 € 2,90 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 700 g
5,23 € 4,60 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 700 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Chip - pre burunduky 700 g
7,02 € 5,70 €

Prémiové krmivo pre burunduky a zimné veveričky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pre burunduky 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kg
12,51 € 11 €

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kg využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 2,3 kg
14,09 € 10,10 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 700 g
4,76 € 2,90 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g
2,72 € 2,50 €

Prémiová zmes orieškov iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 700 g
4,49 € 3,50 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 700 g neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g
3,75 € 2,50 €

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 700 g
5,46 € 4,10 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg
4,87 € 3,80 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s paprikou a paštrnákom je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg
4,87 € 3,80 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s repou a paradajkou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Mini Hamster - pre škrečky 400 g
3,67 € 2,80 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k lesklej a zdravej srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pre škrečkov 400 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
2,72 € 1,90 €

Prémiová zmes s kúskami bobuľovín iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
4,44 € 4 €

Prémiová zmes s červenou repou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g
2,72 € 2,50 €

Prémiová zmes s vysokým obsahom bielkovín iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g
2,72 € 2,20 €

Prémiová zmes zeleninových kúskov iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 2,3 kg
14,65 € 13,30 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Crispy Muesli - Hamsters & Co 20 kg
34,79 € 34 €

Kompletné krmivo pre škrečky apod. S vysokým obsahom bielkovín, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré vaše zviera potrebuje k zdravému a aktívnemu životu.

Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 700 g
5,02 € 3,40 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
4,70 €

Prémiová zmes s púpavou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature snack Bits Parsnip 60 g
5,49 € 4 €

prémiová zmes s paštrnákom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Belgická značka pôsobí na trhu krmív pre domáce zvieratá už viac ako 40 rokov. Superprémiová značka je k dispozícii vo viac ako 75 krajinách sveta. Firma má dlhoročnú skúsenosť s výrobou kvalitných krmív a maškŕt pre domáce zvieratá. Výroba prebieha v šiestich rôznych výrobných závodoch, vybavených tou najmodernejšou technológiou.

Medzi hlavné rysy filozofie spoločnosti je snaha o dosiahnutie čo najlepšej kvality, vysoká úroveň technológie výroby a inovácie v koncepcii výživy pre zvieratá. V krmivách pre hlodavce a vtáctvo patrí Versele Laga nielen v Európe medzi najpredávanejšie značky.

Belgická značka pôsobí na trhu krmív pre domáce zvieratá už viac ako 40 rokov. Superprémiová značka je k dispozícii vo viac ako 75 krajinách sveta. Firma má dlhoročnú skúsenosť s výrobou kvalitných krmív a maškŕt pre domáce zvieratá. Výroba prebieha v šiestich rôznych výrobných závodoch, vybavených tou najmodernejšou technológiou.

Medzi hlavné rysy filozofie spoločnosti je snaha o dosiahnutie čo najlepšej kvality, vysoká úroveň technológie výroby a inovácie v koncepcii výživy pre zvieratá. V krmivách pre hlodavce a vtáctvo patrí Versele Laga nielen v Európe medzi najpredávanejšie značky.