Versele Laga Nature Cuni - pre králiky 700 g-28%
4,48 € 3,20 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 700 g-22%
4,76 € 3,70 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 2,3 kg-30%
14,15 € 9,80 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 2,3 kg je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
8,60 € 7,50 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 2,3 kg-19%
13,36 € 10,80 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Gerbil - pre pieskomily 700 g
5,91 € 5,60 €

Prémiové krmivo pre pieskomily ** podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje **extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pre pieskomily 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 700 g-24%
4,49 € 3,40 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 700 g neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Mini Hamster - pre škrečky 400 g-20%
3,67 € 2,90 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k lesklej a zdravej srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pre škrečkov 400 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 2,3 kg
14,65 € 13,10 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
20,75 € 18,50 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 2,3 kg-20%
16,33 € 13 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 2,3 kg je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 2,3 kg-20%
15,31 € 12,20 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 2,3 kg je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 700 g-25%
5,23 € 3,90 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 700 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 2,3 kg-20%
14,09 € 11,20 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg-21%
4,87 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s mrkvou a tekvicou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
6,30 €

Prémiová zmes s púpavou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g-20%
3,75 € 3 €

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg-19%
4,87 € 3,90 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s repou a paradajkou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 700 g-24%
5,02 € 3,80 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g-25%
3,75 € 2,80 €

Prémiová zmes ovocia, zeleniny semienok iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg
4,87 € 4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s paprikou a paštrnákom je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes s nevädzou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 700 g
5,46 € 4,60 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
4,44 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes s červenou repou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Mouse - pre myši 400 g-20%
3,67 € 2,90 €

Prémiové krmivo pre myši podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Mouse – pre myši 400 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
8,60 € 7,90 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Chip - pre burunduky 700 g
7,02 € 5,90 €

Prémiové krmivo pre burunduky a zimné veveričky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pre burunduky 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g
5,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes s jablkom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kg-18%
12,51 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes ovocia, zeleniny semienok iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kg využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
8,90 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg-19%
20,75 € 16,80 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

Belgická značka pôsobí na trhu krmív pre domáce zvieratá už viac ako 40 rokov. Superprémiová značka je k dispozícii vo viac ako 75 krajinách sveta. Firma má dlhoročnú skúsenosť s výrobou kvalitných krmív a maškŕt pre domáce zvieratá. Výroba prebieha v šiestich rôznych výrobných závodoch, vybavených tou najmodernejšou technológiou.

Medzi hlavné rysy filozofie spoločnosti je snaha o dosiahnutie čo najlepšej kvality, vysoká úroveň technológie výroby a inovácie v koncepcii výživy pre zvieratá. V krmivách pre hlodavce a vtáctvo patrí Versele Laga nielen v Európe medzi najpredávanejšie značky.

Belgická značka pôsobí na trhu krmív pre domáce zvieratá už viac ako 40 rokov. Superprémiová značka je k dispozícii vo viac ako 75 krajinách sveta. Firma má dlhoročnú skúsenosť s výrobou kvalitných krmív a maškŕt pre domáce zvieratá. Výroba prebieha v šiestich rôznych výrobných závodoch, vybavených tou najmodernejšou technológiou.

Medzi hlavné rysy filozofie spoločnosti je snaha o dosiahnutie čo najlepšej kvality, vysoká úroveň technológie výroby a inovácie v koncepcii výživy pre zvieratá. V krmivách pre hlodavce a vtáctvo patrí Versele Laga nielen v Európe medzi najpredávanejšie značky.