VERONICA 404

VERONICA 404

Hodnotenie: 5
328,67 €

302 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šijací stroj VERONICA 404 so zabudovaným orezom. Revolúcia vo všestrannosti šitie šijacích strojov a v ich univerzálnom využití. Jediným pohybom ruky ľahko prejdete zo štandardného šitia na šitie „overlockové“ (pružné) s automatickým orezom kraja látky. Kovová konštrukcia garantuje dlhú životnosť a kvalitnú tvorbu stehov. Bohatá výbava pätiek podporuje celkovú variabilnosť šitia.


VERONICA Optima 200
203,99 €

189 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šijací stroj VERONICA 200 OPTIMA – Optimálny pomocník za výbornú cenu … ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka rokmi preverenej konštrukcii hravo zvládne ľahké aj ťažké materiály. Základná výbava programov aj pätiek zodpovedá všetkým požiadavkám pre bežné domáce šitie. Kovová konštrukcia tela stroja vrátane hlavnej mechaniky zaručuje dlhú životnosť. Nechajte sa prekvapiť jeho výbavou, spoľahlivosťou a optimálnymi možnosťami využitia. Výkon motora 70 W.


VERONICA Prima 100
151,09 €

139 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šijací stroj VERONICA 100 PRIMA – Prima cena, prima obsluha … ideálny pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Spoľahlivý pomocník s geniálnou jednoduchou obsluhou. Pomocou funkcie „všetko v jednom“ dokážete stroj obsluhovať celkom ľahko už po niekoľkých sekundách. Základná výbava programov, pätiek a príslušenstva zodpovedá požiadavkám pre základné potreby domáceho šitia. Je vhodný aj pre začínajúce krajčírky.


VERONICA Komfort 303
275,78 €

257 €
+ doprava zadarmo

Šijací stroj VERONICA KOMFORT 303 Model je konštruovaný s dôrazom na maximálnu životnosť a ľahkú obsluhu. Bol vyvinutý s predpokladom vyššej záťaže a je vybavený nadštandardným príslušenstvom. Plná automatika umožní ušitie gombíkovej dierky v presnom rozmere počas 5 sekúnd. Automatický navliekač bez ťažkostí navlečie aj silne deliteľnú niť.


VERONICA Profilock 800

VERONICA Profilock 800

Hodnotenie: 5
377,79 €

355 €
+ doprava zadarmo

Overlock VERONICA Profilock 800 s profesionálnou tvorbou stehu. Stroj je vybavený výkonným motorom s príkonom 120 W, a voľným ramenom pre pohodlné obšívanie rukávov a nohavíc. Šitie tromi alebo štyrmi niťami s použitím jednej alebo dvoch ihiel umožňuje tvorbu mnohých typov stehov vrátane slepého. Rýchloupínací držiak pätiek.