Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg
16,90 € 15,10 €

Espresso Bar je výberová zmes, ktorá obsahuje 80% kávy odrody Arabica a 20% Robusty. Balenie zrnkovej kávy Vergnano je určené náročným klientom, pre ktorých je čerstvo namletá a pripravená káva skutočným zážitkom. Kvalita kávy je zaručená, Vergnano s najväčšou starostlivosťou vyberá tú najlepšiu kávu a podrobne kontroluje každé jedno zrnko.

Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1kg
19,60 € 14,20 €

Zrnková káva s bohatou, dlhotrvajúcou chuťou pre najnáročnejších klientov. Vďaka špeciálnemu baleniu si zachováva vôňu a čerstvosť. 60% Arabica, 40% Robusta. Ideálna zmes pre tých, ktorí ocenia smotanovosť energickej, dobre štruktúrovanej kávy s intenzívnou chuťou. Dokonalú rovnováhu medzi arómou a telom kávy tvorí zmes najlepších zŕn jemne ochutených kávou Arabica Strednej Ameriky a vybraných zŕn africkej a orientálnej odrody Robusta s jej príjemnou čokoládovou chuťou a intenzívnou arómou.

Vergnano Miscela Antica Bottega zrnková káva 1kg
23 € 17,40 €

Miscela Antica Bottega je dokonalá zmes kávy, vybraná pre tých najnáročnejších klientov z tých najlepších kávových zŕn. Jej lahodná aróma je výsledkom špeciálneho praženie. Táto zrnková káva je zmesou kávy 90% Arabica a 10% Robusta.

Vergnano Miscela Espresso 100% Arabica - Biologica, zrnková káva 1kg
21,90 € 19,90 €

Káva Arabica je najviac vyhlásenou odrodou kávy. Miscela Espresso Biologica je pomaly pražená len z najlepších zŕn kávy Arabica, pôvodom z eko fariem. Vysoká kvalita zrnkovej kávy spolu s lahodnou chuťou a príjemnou arómou Vám zaručí dokonalý pôžitok z každej šálky.

Vergnano 100% Arabica pods 4 x 18ks
21 € 19,10 € 0,27 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano 100% Arabica pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. 100% Arabica je výberom z najlepších odrôd tejto kávy.

Vergnano Espresso pods 4 x 18ks
21 € 19,10 € 0,27 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Espresso zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu
silnejšiu
. Porciovaná káva intenzívnej krémovej chuti a vône.

Vergnano Espresso Casa, mletá 4 x 250g
15,99 € 14 € 3,50 €/ks

Espresso Casa zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu silnejšiu. Intenzívna krémová chuť a vôňa. Mletá káva je vhodná na prípravu optimálneho espressa ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou, rovnako ako pri bare.

Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g
17,99 € 12,80 € 3,20 €/ks

Vergnano Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlhotrvajúcou chuťou pre tých, ktorí dávajú prednosť silnej príchuti kávy. Zmes káv Arabica a Robusta, ktorá sa dobre zhoduje s mliekom. Plná chuť a aróma je ideálna pre prípravu cappuccina a mliečnej kávy, ktorá zaručuje dobre vyváženú arómu v šálke. Balenie obsahuje 4 × 250 g

Vergnano Jamaica Blue Mountain zrnková 125 g
25,90 €

Vysoko prémiová káva Jamaica Blue Mountain vyniká svojou dokonale vyváženou chuťou, ktorá je výsledkom pestovania na úrodnej vulkanickej pôde s pravidelnými zrážkami. Silnú arómu spolu s perfektnou aciditou robia z tejto kávy tú najlepšie hodnotenú kávu na svete.

Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks
21 € 19,10 € 0,27 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.

Vergnano Čokoláda rozpustná 1 kg
18,13 € 14,60 €

Vychutnajte si bohatú chuť hustej horúcej čokolády Vergnano. Kakao v nej obsiahnuté je spracovávané podľa tradičného receptu, ktorú čokoládu preslávil v 17. storočí v Turíne, kde bola nazývaná „božským nápojom“.

Vergnano Bio kapsule 10ks x 12 balení
39,52 € 38,30 €

Kapsule kompatibilné s kávovarmi Nespresso vyrobené z ekologicky odbúrateľného plastu obsahujú pomaly pražené zrná najlepších odrôd Arabiky, ktoré sú pestované v súlade s prírodou a ekosystémom v ekologickom poľnohospodárstve.

Vergnano Decaffeinato pods 4 x 18ks
21 € 19,10 € 0,27 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Decaffeinato pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica – bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône.

Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4,3
41 € 38,30 €

Vergnano Cremoso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů.Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Vergnano Espresso pods 6 x 18ks
36,99 € 29,20 € 0,27 €/ks

Pre milovníkov kávy tu máme multipack, ktorý obsahuje 108 padov kávy. Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso je krémová káva s bohatou arómou a výbornou chuťou. Táto káva je pre tých, ktorí preferujú kávu trochu silnejšiu.

Vergnano Arabica, 120 ks

Vergnano Arabica, 120 ks

Hodnotenie: 3,8
41 € 38,30 €

Vergnano Arabica nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Spojuje nejlepší Arabica kávy z Latinské Ameriky s aroma čerstvého ovoce a květinové vůně.

Vergnano Gran Aroma pods 6 x 18ks
36,99 € 28,60 € 0,26 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 108 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.

Vergnano Intenso kapsule 10 ks x 12 balení
39,52 € 38,30 €

Káva s chuťou tmavej čokolády a afrických káv pripomínajúca pražené mandle s korenenými tónmi je zabalená v kapsuliach Espresso 1882, ktoré sú z biologicky rozložiteľného plastu a nezaťažujú tak životné prostredie.

Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
41 € 38,30 €

Vergnano Lungo Intenso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Tradičnú kávu Vergnano si milovníci kávy vychutnávajú už od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril malý obchod špecializujúci sa na praženie a predaj kávy.

Roku 1986 sa spoločnosť spojila s preslávenou „Casa del Caffé“. Od tej doby má medzi kaviarňami v piemontskom reťazci jedno z hlavných postavení, predovšetkým kvôli prvotriednej kvalite. Starostlivo vyberané kávové zrná a správna technológia praženia zaručujú skutočný pôžitok z kávy, ktorý si najmä Taliani vychutnávajú niekoľkokrát denne porciou malej silnej šálky.

Caffe Vergnano je na šiestom mieste v predajnosti kávy v Taliansku.

Tradičnú kávu Vergnano si milovníci kávy vychutnávajú už od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril malý obchod špecializujúci sa na praženie a predaj kávy.

Roku 1986 sa spoločnosť spojila s preslávenou „Casa del Caffé“. Od tej doby má medzi kaviarňami v piemontskom reťazci jedno z hlavných postavení, predovšetkým kvôli prvotriednej kvalite. Starostlivo vyberané kávové zrná a správna technológia praženia zaručujú skutočný pôžitok z kávy, ktorý si najmä Taliani vychutnávajú niekoľkokrát denne porciou malej silnej šálky.

Caffe Vergnano je na šiestom mieste v predajnosti kávy v Taliansku.