Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg
16,90 € 16,50 €

Espresso Bar je výberová zmes, ktorá obsahuje 80% kávy odrody Arabica a 20% Robusty. Balenie zrnkovej kávy Vergnano je určené náročným klientom, pre ktorých je čerstvo namletá a pripravená káva skutočným zážitkom. Kvalita kávy je zaručená, Vergnano s najväčšou starostlivosťou vyberá tú najlepšiu kávu a podrobne kontroluje každé jedno zrnko.

Vergnano Espresso Casa, mletá 4 x 250g
15,99 € 15,50 € 3,88 €/ks

Espresso Casa zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu silnejšiu. Intenzívna krémová chuť a vôňa. Mletá káva je vhodná na prípravu optimálneho espressa ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou, rovnako ako pri bare.

Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks
21 € 20,70 € 0,29 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.

Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1kg
19,60 € 15,40 €

Zrnková káva s bohatou, dlhotrvajúcou chuťou pre najnáročnejších klientov. Vďaka špeciálnemu baleniu si zachováva vôňu a čerstvosť. 60% Arabica, 40% Robusta. Ideálna zmes pre tých, ktorí ocenia smotanovosť energickej, dobre štruktúrovanej kávy s intenzívnou chuťou. Dokonalú rovnováhu medzi arómou a telom kávy tvorí zmes najlepších zŕn jemne ochutených kávou Arabica Strednej Ameriky a vybraných zŕn africkej a orientálnej odrody Robusta s jej príjemnou čokoládovou chuťou a intenzívnou arómou.

Vergnano Miscela Antica Bottega zrnková káva 1kg
23 € 19,30 €

Miscela Antica Bottega je dokonalá zmes kávy, vybraná pre tých najnáročnejších klientov z tých najlepších kávových zŕn. Jej lahodná aróma je výsledkom špeciálneho praženie. Táto zrnková káva je zmesou kávy 90% Arabica a 10% Robusta.

Vergnano 100% Arabica pods 4 x 18ks
21 € 20,70 € 0,29 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano 100% Arabica pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. 100% Arabica je výberom z najlepších odrôd tejto kávy.

Vergnano Miscela Espresso 100% Arabica - Biologica, zrnková káva 1kg
21,90 € 19,90 €

Káva Arabica je najviac vyhlásenou odrodou kávy. Miscela Espresso Biologica je pomaly pražená len z najlepších zŕn kávy Arabica, pôvodom z eko fariem. Vysoká kvalita zrnkovej kávy spolu s lahodnou chuťou a príjemnou arómou Vám zaručí dokonalý pôžitok z každej šálky.

Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g
17,99 € 13,90 € 3,48 €/ks

Vergnano Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlhotrvajúcou chuťou pre tých, ktorí dávajú prednosť silnej príchuti kávy. Zmes káv Arabica a Robusta, ktorá sa dobre zhoduje s mliekom. Plná chuť a aróma je ideálna pre prípravu cappuccina a mliečnej kávy, ktorá zaručuje dobre vyváženú arómu v šálke. Balenie obsahuje 4 × 250 g

Vergnano Bio kapsule 10ks x 12 balení
41 €

Kapsule kompatibilné s kávovarmi Nespresso vyrobené z ekologicky odbúrateľného plastu obsahujú pomaly pražené zrná najlepších odrôd Arabiky, ktoré sú pestované v súlade s prírodou a ekosystémom v ekologickom poľnohospodárstve.

Vergnano Decaffeinato pods 4 x 18ks
21 € 20,70 € 0,29 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Decaffeinato pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica – bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône.

Vergnano Espresso Arabica 10 ks x 12 balenie
41 € 34,20 €

Kapsule vyrobené z biologicky rozložiteľného plastu sú vhodné pre kávovary Nespresso. Káva Arabica je zmes najlepších káv z Latinskej Ameriky, ktorá vyniká svojou arómou čerstvého ovocia a kvetinovou vôňou.

Vergnano Čokoláda rozpustná 1 kg
18,13 € 16,90 €

Vychutnajte si bohatú chuť hustej horúcej čokolády Vergnano. Kakao v nej obsiahnuté je spracovávané podľa tradičného receptu, ktorú čokoládu preslávil v 17. storočí v Turíne, kde bola nazývaná „božským nápojom“.

Vergnano Espresso pods 4 x 18ks
21 € 20,70 € 0,29 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Espresso zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu
silnejšiu
. Porciovaná káva intenzívnej krémovej chuti a vône.

Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
41 €

Vergnano Lungo Intenso ponúka 120 porcií kávy v podobe kompatibilných kapslí pre Nespresso kávovary. Tieto značkové kapsule sú šetrné ku všetkým modelom týchto kávovarov. Obsahujúce vybrané zmesi kávy pochádzajúce z krajín ako Costa Rica, Dominikánska Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4,3
41 €

Vergnano Cremoso ponúka 120 porcií kávy v podobe kompatibilných kapsúl pre Nespresso kávovary. Tieto značkové kapsule sú šetrné ku všetkým modelom týchto kávovarov .Obsahujú vybrané zmesi kávy pochádzajúce z krajín ako Costa Rica, Dominikánska Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Vergnano Intenso kapsule 10 ks x 12 balení
41 €

Káva s chuťou tmavej čokolády a afrických káv pripomínajúca pražené mandle s korenenými tónmi je zabalená v kapsuliach Espresso 1882, ktoré sú z biologicky rozložiteľného plastu a nezaťažujú tak životné prostredie.

Vergnano Jamaica Blue Mountain zrnková 125 g
28,10 €

Vysoko prémiová káva Jamaica Blue Mountain vyniká svojou dokonale vyváženou chuťou, ktorá je výsledkom pestovania na úrodnej vulkanickej pôde s pravidelnými zrážkami. Silnú arómu spolu s perfektnou aciditou robia z tejto kávy tú najlepšie hodnotenú kávu na svete.

Vergnano Gran Aroma pods 6 x 18ks
36,99 € 31 € 0,29 €/ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 108 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou.

Tradičnú kávu Vergnano si milovníci kávy vychutnávajú už od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril malý obchod špecializujúci sa na praženie a predaj kávy.

Roku 1986 sa spoločnosť spojila s preslávenou „Casa del Caffé“. Od tej doby má medzi kaviarňami v piemontskom reťazci jedno z hlavných postavení, predovšetkým kvôli prvotriednej kvalite. Starostlivo vyberané kávové zrná a správna technológia praženia zaručujú skutočný pôžitok z kávy, ktorý si najmä Taliani vychutnávajú niekoľkokrát denne porciou malej silnej šálky.

Caffe Vergnano je na šiestom mieste v predajnosti kávy v Taliansku.

Tradičnú kávu Vergnano si milovníci kávy vychutnávajú už od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril malý obchod špecializujúci sa na praženie a predaj kávy.

Roku 1986 sa spoločnosť spojila s preslávenou „Casa del Caffé“. Od tej doby má medzi kaviarňami v piemontskom reťazci jedno z hlavných postavení, predovšetkým kvôli prvotriednej kvalite. Starostlivo vyberané kávové zrná a správna technológia praženia zaručujú skutočný pôžitok z kávy, ktorý si najmä Taliani vychutnávajú niekoľkokrát denne porciou malej silnej šálky.

Caffe Vergnano je na šiestom mieste v predajnosti kávy v Taliansku.