Upresniť parametre
Silk&Fresh Depilačný krém pre normálnu pokožku 100 ml Men Silk & Fresh Depilačný krém do sprchy pre citlivú pokožku 150 ml
Silk&Fresh Depilačný krém pre normálnu pokožku 100 ml

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Už len za pár minút bude vaša pokožka dokonale hebká a hydratovaná. Krém je vhodný pre normálnu pleť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Men Silk & Fresh Depilačný krém do sprchy pre citlivú pokožku 150 ml Men Silk & Fresh Depilačný krém do sprchy pre citlivú pokožku 150 ml
Men Silk & Fresh Depilačný krém do sprchy pre citlivú pokožku 150 ml

Depilačný krém pre mužov Veet Man Silk & Fresh vhodný pre odstránenie nežiaducich chĺpkov v pohodlí sprchy. Hydratuje až po dobu 24 h a zároveň zabraňuje vzniku nežiaduceho zápachu. Vhodný aj pre mužov aj pre ženy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Professional Studené voskové pásiky na tvár pre citlivú pokožku 40 ks Men Silk & Fresh Depilačný krém do sprchy pre citlivú pokožku 150 ml
Professional Studené voskové pásiky na tvár pre citlivú pokožku 40 ks

Voskové pásiky na tvár značky Veet perfektne odstránia chĺpky od koreňa a zanechajú až na 28 dní hladkú pokožku. Pásiky dokážu zachytiť aj najkratšie chĺpky (1,5 mm) a sú špeciálne vyvinuté pre oblasť tváre. Obsahujú mandľový olej a k tomu krásne vonia po nevädze. Aj začiatočníčky ich dokážu ľahko použiť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Veet Depilačný krém pre suchú pokožku 400 ml Minima Depilačný krém pre citlivú pokožku 400 ml
Veet Depilačný krém pre suchú pokožku 400 ml

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný na suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už za 3–5 minút bude vaša pokožka dokonale hebká.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Minima Depilačný krém pre citlivú pokožku 400 ml Minima Depilačný krém pre citlivú pokožku 400 ml
Minima Depilačný krém pre citlivú pokožku 400 ml

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný pre citlivú pokožku vďaka obsahu Aloe vera a vitamínu E. Už len za 3–5 minút bude vaša pokožka dokonale hebká.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Voskové pásky pre normálnu pokožku 40 ks Minima Depilačný krém pre citlivú pokožku 400 ml
Voskové pásky pre normálnu pokožku 40 ks

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre normálnu pokožku, ktorú vyživujú a hydratujú vďaka obsahu bambuckého masla a ríbezlí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Silk&Fresh Depilačný krém pre suchú pokožku 100 ml Veet Studené voskové pásiky na tvár s Arganovým olejom 20 ks
Silk&Fresh Depilačný krém pre suchú pokožku 100 ml

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný pre suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už len za pár minút bude vaša pleť dokonale hebká.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Veet Depilačný krém na citlivú pokožku 100 ml Veet Hypoalergénne voskové pásky bikiny a podpazušia Mini ma 16 ks
Veet Depilačný krém na citlivú pokožku 100 ml

Nádherne hladká pokožka v pouhých 3 krokoch!.

môžete mať 5.4. - 6.4.

Pecka cena
Veet EasyWax Elektrical depilačný set 50ml Veet Hypoalergénne voskové pásky bikiny a podpazušia Mini ma 16 ks
Veet EasyWax Elektrical depilačný set 50ml

Elektrický depilačný set Veet EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Veet Hypoalergénne voskové pásky bikiny a podpazušia Mini ma 16 ks Veet Hypoalergénne voskové pásky bikiny a podpazušia Mini ma 16 ks
Veet Hypoalergénne voskové pásky bikiny a podpazušia Mini ma 16 ks

Súprava pásikov na odstránenie chĺpkov v oblasti bikín a podpazušia, ktoré účinne odstraňujú chĺpky už pri prvej aplikácii. Hypoalergénny vosk je navrhnutý na minimalizáciu podráždenia alebo začervenania pokožky.

môžete mať 5.4. - 6.4.

Veet je popredná značka depilačných produktov s viac než osemdesiatročnou praxou v oblasti vývoja bezpečných a účinných depilačných produktov, ktoré každoročne používa viac ako 30 miliónov žien na celom svete. Spoločnosť Reckitt Benckiser každý rok predá na celom svete viac ako 46 miliónov výrobkov značky Veet. Renomé značky Veet ako jednotky vo svojom odbore je založené na starostlivosť, ktorú spoločnosť Reckitt Benckiser venuje vývoju produktov, ktoré dobre fungujú, ľahko sa používajú a predovšetkým sú bezpečné. Charakteristickým rysom podnikania spoločnosti Reckitt Benckiser je inovácia a kvalita. Spoločnosť usiluje o vývoj stále nových produktov, ktoré spĺňajú potreby a očakávania spotrebiteľov.