VDO M0 (ZERO)
18 €

Drátový tachometr VDO M0 (zero) pro nenáročné se základními funkcemi. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Obvod kol je nastavitelný pomocí integrované tabulky nebo manuálně v mm.


VDO M4.1 WL Digital
84,95 €

69 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový tachometer VDO M4.1 WL Digital s pokročilými funkciami výškomeru, teplomerom a meranie kadencie. Možnosť uložiť dva obvody kolies, všetky údaje o jazde sa ukladajú zvlášť pre každé a svoje dáta nestratíte ani pri výmene batérie.


VDO M6.1 WL Digital
112,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový tachometer VDO M6.1 WL Digital s pokročilými funkciami sporttestra, výškomeru, teplomerom a merania kadencie. Možnosť uložiť dva obvody kolies, všetky údaje o jazde sa ukladajú zvlášť pre každé a svoje dáta nestratíte ani pri výmene batérie.


VDO M7 GPS
96,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný bezdrôtový tachometer VDO M7 GPS disponuje pokročilými funkciami výškomeru, merania rýchlosti a vzdialenosti GPS a teplomerom. Tachometer má integrovanú batériu, ktorá sa dobíja cez konektor USB. Z prístroja je možné exportovať dáta vo formáte .FIT.


VDO M1.1 WL Analog
34,95 €

26,30 €

VDO M1.1 WL je bezdrôtový tachometer nemeckej značky VDO. Jednoduchý na ovládanie, so svojimi základnými funkciami ideálny pre rekreačnú jazdu. Je na výber zo siedmich jazykov a uchováva dáta aj pri výmene batérie.


VDO M1.1 WR
22,17 €

17,90 €

VDO M1.1 WR je drôtový tachometer nemeckej značky VDO. Jednoduchý na ovládanie, so svojimi základnými funkciami ideálny pre rekreačnú jazdu. Je na výber zo siedmich jazykov a uchováva dáta aj pri výmene batérie.


VDO M2.1 WL Analog

VDO M2.1 WL Analog

Hodnotenie: 5
37,95 €

29,25 €

VDO M2.1 WL je bezdrôtový tachometer nemeckej značky VDO. Jednoduchý na ovládanie, so svojimi základnými funkciami ideálny pre rekreačnú jazdu. Je na výber zo siedmich jazykov, meria spotrebu kalórií a porovnáva priemernú a okamžitú rýchlosť.


VDO M2.1 WR

VDO M2.1 WR

Hodnotenie: 5
24,95 €
24,49 €

VDO M2.1 WR je drôtový tachometer nemeckej značky VDO. Jednoduchý na ovládanie, so svojimi základnými funkciami ideálny pre rekreačnú jazdu. Je na výber zo siedmich jazykov, meria spotrebu kalórií a porovnáva priemernú a okamžitú rýchlosť.


VDO M3.1 WL Digital

VDO M3.1 WL Digital

Hodnotenie: 5
59,95 €

48,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový tachometer VDO M3.1 WL Digital s pokročilými funkciami. Patrí medzi ne meranie kadencie, celková aj za úsek, meranie aktuálnej teploty a možnosť uložiť si dva obvody kolies (automatické rozpoznávanie kolies).


VDO M3.1 WR

VDO M3.1 WR

Hodnotenie: 5
34,90 €

Drôtový tachometer VDO M3.1 WR je možné ovládať dvoma tlačidlami, meria aktuálnu teplotu a je možné v ňom mať uložené dve veľkosti kolies. Spočíta spálené kalórie a nestráca dáta ani pri výmene batérie.