Upresniť parametre
Vango Star 85 Vango batoh Wrath Grey Orange 60:70
Vango Star 85

Vango Star 85 je jednoduchý závesný lampáš Star. Jedná sa o malé ale dizajnové závesné svetlo so svetelným tokom až 85 lúmenov.

môžete mať DNES

MALL
Vango batoh Wrath Grey Orange 60:70 Vango batoh Wrath Grey Orange 60:70
Vango batoh Wrath Grey Orange 60:70

Trekingový batoh s objemom až 70 l disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom so sieťovinou AirMesh. Je vybavený tvrdeným bedrovým popruhom s vreckom pre telefón alebo navigáciu. Vango batoh Wrath 60:70 má obvodový hliníkový rám, ktorý prenáša záťaž efektívne na boky

môžete mať 27.03

MALL
Vango stan Kibale Moroccan Blu 350 Vango batoh Wrath Grey Orange 60:70
Vango stan Kibale Moroccan Blu 350

Turistický stan disponuje vysokou stabilitou aj pri silnom vetre. Je vybavený sklolaminátovými tyčami PowerFlex. Súčasťou je zatemnená spálňa pre lepší spánok. Vango stan Kibale Moroccan Blu 350 je skvele odvetrávaný vďaka prieduchom a rôznym možnostiam otvorení.

môžete mať 27.03

MALL
Vango Anchor Steel Peg Set Vango kreslo Hadean DLX Chair DLX, modrá
Vango Anchor Steel Peg Set

Vango Anchor Steel Peg Set je set 20 kusů odolných ocelových kolíků vhodných do tvrdé půdy. Ideální pro jakékoli tábořiště. Balení obsahuje pevný obal a vytahovač kolíků.

môžete mať DNES

MALL
Vango kreslo Hadean DLX Chair DLX, modrá Vango kreslo Hadean DLX Chair DLX, modrá
Vango kreslo Hadean DLX Chair DLX, modrá

Kreslo Hadean DLX značky Vango je vyrobené z recyklovanej látky EcoStem so štýlovým reliéfnym dizajnom. Plochý skladací design zaisťuje jednoduché skladovanie a prepravu. Disponuje 7 polohami na sedenie, môžete sa bez obáv posadiť vzpriamene pri večeri či zvoliť príjemnejšiu sklopenú polohu na odpočinok.

môžete mať 27.03

MALL
Vango Soul 200 Treetops Vango kreslo Hadean DLX Chair DLX, modrá
Vango Soul 200 Treetops

Turistický stan disponuje vchodom zo sieťoviny proti vniknutiu hmyzu. Súčasťou sú reflexné lanká pre lepšiu viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok. Vango Soul 200 má pripravený závesný systém pre osvetlenie v spálni i predsieni.

môžete mať 27.03

MALL
Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey
Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey

Samonafukovacia karimatka s penovou izoláciou open-cell zabezpečí váš pokojný spánok a dodá potrebný komfort. Disponuje ventilčekom pre rýchle nafúknutie aj vyfúknutie. Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey má protišmykovú úpravu.

môžete mať 27.03

MALL
Pecka cena
Vango spací vak Atlas 100, modrá Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey
Vango spací vak Atlas 100, modrá

Spací vak Atlas 100 od značky Vango je ideálny pre návštevníkov festivalov alebo tých, ktorí začínajú s kempovaním. Dvojsezónny spací vak v tvare múmie je vďaka príjemnému materiálu podšívky Polair, ktorá je mäkká a odolná, veľmi pohodlný. Je možné ho navyše prať v práčke.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Vango Self Inflating Pillow Sky Blue Vango karimatka Comfort 10 Grande Shadow Grey
Vango Self Inflating Pillow Sky Blue

Cestovný vankúš s transportným obalom disponuje svojou pohodlnosťou a zaistí vám nerušený spánok. Obsahuje penovú izoláciu open-cell, ktorá pekne hreje. Vango Self inflating Pillow je vhodným doplnkom ku spacáku.

môžete mať DNES

MALL
Vango spací vak Atlas 250, čierna Vango spací vak Atlas 250, čierna
Vango spací vak Atlas 250, čierna

Spací vak Atlas 250 od značky Vango je ideálny pre návštevníkov festivalov alebo tých, ktorí robia prvé krôčiky do sveta kempovania. Tento dvojsezónny spací vak v tvare múmie s hodnotením TOG 8,5 má škrupinu a podšívku Polair, ktorá je mäkká, odolná a možno ju prať v práčke.

môžete mať DNES

MALL
Vango Foldaway Pillow Excalibur Vango spací vak Atlas 250, čierna
Vango Foldaway Pillow Excalibur

Vango Foldaway Pillow je pohodlný polštář s integrovanou kapsou. Jemným flís a rouno z dutých vláken pro pohodlné spaní na cestách.

môžete mať DNES

MALL
Vango Magma Mug Tall 380 ml Vango spací vak Atlas 250, čierna
Vango Magma Mug Tall 380 ml

Termohrnček s objemom 380 ml disponuje medenou vrstvou, ktorá zaisťuje výbornú izoláciu. Obsahuje viečko, vďaka ktorému sa vám nápoj nikam nevyleje. Vango Magma Mug Short 380 ml udržia vaše nápoje dlho teplé či studené.

môžete mať DNES

MALL
Popredný Britský výrobca outdoorového a campingového vybavenia.