Valtech People Blocks Standard 31
38,84 €

Úplná novinka na slovenskom trhu s hračkami. Dokonalé oblé a dobre uchopiteľné tvary vášmu batoliatku uľahčia prvé stavebné pokusy a zdokonalia ho v jemnej motorike a rozoznávaniu základných farieb.

Valtech Magna Tiles X FreeStyle 40
64,60 €

Balenie obsahuje: 40 farebných tvarov vrátane 12 tvarov „X“, 16 malých štvorcov, 6 rovnostranných trojuholníkov, 4 pravouhlé trojuholníky a 2 tvary „T“ Všetky stavebnice Magna-Tiles® sú kompatibilné. Materiál: bezpečné, odolné diely, vyrobené z plastu (bez BPA), bez ftalátov a latexu Vek: 3+

Valtech Magna Tiles 16 ICE
26,72 €

Balenie obsahuje: 16 čírych a bezfarebných tvarov vrátane štvorcov (4 malé) a trojuholníkov (4 rovnostranné, 4 pravouhlé, 4 rovnoramenné) Všetky stavebnice Magna-Tiles® sú kompatibilné.

Valtech Geomatrix - MagnaQubix 15 dielikov
15,25 €

Geomatrix 15 dielna magnetická stavebnica skládajúca sa z 2 trojuholníkov, 2 kvádrov, 5 kociek, 1 šesťuholníka a 5 hranolov v rôznofarebnom prevedení. Magnety umiestnené po obvode zabezpečia, že jednotlivé kocky krásne držia pri sebe a dá sa z nich postaviť takmer čokoľvek.

Valtech Magna Qubix 19 pc
19,07 €

Balenie obsahuje: 19 priesvitných farebných 3D tvarov vrátane 3 štvorcových pyramíd, 5 trojuholníkových hranolov, 8 kociek, 1 hexagonálny hranol a 2 obdĺžnikové hranoly Kvalitné magnety sú bezpečne zaistené v každom tvare.

Valtech Magna Tiles 32 Glow in the dark
34,33 €

So stavebnicou jednoducho postavíte čokoľvek, svietiaci maják pre blúdiace lode, alebo osvetlené okná väčšej stavby z iných druhov Magna-Tiles. Vytvoriť ale môžete aj čokoľvek iné, veselého psíka, hrad alebo vesmírne teleso. Stavať môžu samy alebo môžete tvoriť spolu.