Valtech MagnaTiles rozšiřujúci set mnohouholníky
22,50 €

Rozširujúca zostava mnohouholníky Máte doma stavebnicu MagnaTiles a deťom už nestačí počet kúskov alebo by radi vyskúšali niečo nové? Kúpte im nové rozšírenie od tejto firmy- mnohouholníky. Získajú tak možnosť postaviť zostavy nových tvarov.

Valtech Magna Tiles 16 ICE
37,53 €

Balenie obsahuje: 16 čírych a bezfarebných tvarov vrátane štvorcov (4 malé) a trojuholníkov (4 rovnostranné, 4 pravouhlé, 4 rovnoramenné) Všetky stavebnice Magna-Tiles® sú kompatibilné. Materiál: bezpečné, odolné diely, vyrobené z plastu (bez BPA), bez ftalátov a latexu Vek: od 3 rokov

Valtech Magna Tiles 28 House
56,31 €

Balenie obsahuje: 28 farebných tvarov vrátane 2 obdĺžnikov, 6 štvorcov, 13 trojuholníkov, 2 tvarov „C“, 2 tvarov „T“, 2 ks schodiska a 1ks dveríObsahuje 21 opakovane použiteľných nálepiek na výzdobu vášho domu.

Valtech Magna Tiles X FreeStyle 40
82,61 €

Balenie obsahuje: 40 farebných tvarov vrátane 12 tvarov „X“, 16 malých štvorcov, 6 rovnostranných trojuholníkov, 4 pravouhlé trojuholníky a 2 tvary „T“ Všetky stavebnice Magna-Tiles® sú kompatibilné. Materiál: bezpečné, odolné diely, vyrobené z plastu (bez BPA), bez ftalátov a latexu Vek: od 3 rokov

Valtech MagnaTiles rozšiřujíci set obdĺžniky a mega štvorce
26,26 €

Rozširujúci zostava obdĺžniky a veľké štvorce Máte doma stavebnicu MagnaTiles a deťom už nestačí počet kúskov, alebo by radi vyskúšali niečo nové? Kúpte im nové rozšírenie od tejto firmy obdĺžniky a veľké štvorce. Získajú tak možnosť postaviť stavby nových tvarov.

Valtech People Blocks Standard 31
64,95 €

Úplná novinka na slovenskom trhu s hračkami. Dokonalé oblé a dobre uchopiteľné tvary vášmu batoliatku uľahčia prvé stavebné pokusy a zdokonalia ho v jemnej motorike a rozoznávaniu základných farieb.