UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Black Camuflage
7,49 €

Vydaj sa do boja ako správny vojak – ochranná rúška Black Camuflage vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Dodaj svojmu outfitu vojenský nádych a staň sa víťazom na tomto bojisku. Vďaka 100% bavlne je rúško Black Camuflage možné dezinfikovať / vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Black Diamond
7,49 €

Miluješ jedinečnosť a luxus? Ochranné rúško Black Diamond vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Minimalistický dizajn inšpirovaný blyšťavými kryštály diamantov dotiahne tvoj outfit k dokonalosti. Vďaka 100% bavlne je rúško Black Diamond možné vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Galaxy
7,49 €

Zober si na pomoc celý vesmír – ochranné rúško Galaxy vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. S týmto rúškom sa staneš centrálnou hvezdou celej galaxie a skvele rozžiari každý tvoj outfit. Vďaka 100% bavlne je rúško Galaxy možné dezinfikovať / vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Crystalize
7,49 €

Aj s rúškom môžeš zažiariť! Rúška Crystalize vytvára ochrannú bariéru medzi dýchacími cestami a okolím a navyše sa jedná o originálny módny doplnok, ktorý rozžiarují tvoj outfit. Vďaka 100% bavlne je rúško Crystalize možné vývarit a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Army Red
7,49 €

Vydaj sa do boja ako správna vojačka – ochranné rúško Army Red vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Dodaj svojmu outfitu vojenský nádych a štýl a staň sa víťazom na tomto bojisku. Vďaka 100% bavlne je rúško Army Black možné dezinfikovať / vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Muerte
7,49 €

Dokáž svetu, že sa aj lebky môžu stať symbolom radosti a života! Rúška Muerte vytvára ochrannú bariéru medzi dýchacími cestami a okolím a navyše sa jedná o originálny módny doplnok, ktorým dáš najavo svoj štýl. Vďaka 100% bavlne je rúško Muerte možné vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Blue Rozes
7,49 €

Aj s rúškom môžeš vykvitnúť do krásy, zvlášť keď je posiata vzácnymi modrými ružami! Rúška Blue Rozes vytvára ochrannú bariéru medzi dýchacími cestami a okolím a navyše sa jedná o originálny módny doplnok. Vďaka 100% bavlne je rúško Blue Rozes možné vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Melbourne
7,49 €

Vezmi si svoje mesto späť! Ochranná rúška Melbourne vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Premyslený dizajn inšpirovaný najlepším mestským graffiti tí spríjemní každú cestu a dodá šmrnc každému outfitu. Vďaka 100% bavlne je rúško Melbourne možné dezinfikovať / vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Dvojvrstvové rúško Boom
7,49 €

Vezmi si na pomoc celý svet komixu – ochranné rúško Boom vytvára bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Hravý dizajn inšpirovaný prostredím komixu tí spríjemní každú cestu a vyfarbí svet žiarivými farbami. Vďaka 100% bavlne je rúško Boom možné dezinfikovať / vyvariť a znovu použiť.

UTOPY wear Legíny Art of Camo Black
52 €

Chceš byť zvodná a zároveň v pohodlí? Tak si dopraj jedinečné legíny Art of Camo Black. Spojenie maskáčového vzoru a čiernej farby ti môže pripadať netradičné, ale aj napriek tomu si legíny absolútne zamiluješ.

UTOPY wear Legíny Baroque
52 €

Stačí jediný krôčik, aby sa tvoj život otočil o 180 stupňov. A to nemusí tvoje kroky smerovať len ku hviezdam. Môžeš treba vykročiť na cestu, na ktorej konci ťa čaká precitnutie. Alebo sa tvoje kroky môžu samy stať dobrodružstvom.

UTOPY wear Legíny Black Shard
52 €

Nebojíš sa všetkým ukázať svoj názor a životný postoj. Výrazné legíny Black Shard podčiarknu tvoju osobnosť a nechajú vyniknúť tvoje silné stránky! Pohodlný materiál a premyslený strih obtiahne tvoje krivky a zdôrazní tvoju smylnost.

UTOPY wear Legíny Blue
52 €

Aj ty môžeš mať vlastný modré z neba s legínami Blue. Upúta ťa farba i strih, za ktorý ti každý vystrihne poklonu. Ideš do nich?

UTOPY wear Legíny BOOM
52 €

Možno si nevedela, aký boom dokážeš spôsobiť. Veľmi skoro sa to ale dozvieš, stačí si nasadiť pestrofarebné crossover legíny a ocitneš sa v neskutočne zábavnom komiksovom svete, ktorý ťa chytí a nepustí. Tvoj svet sa vyfarbí pestrými farbami, ktoré majú magickú moc.

UTOPY wear Legíny Camuflage
52 €

Možno si nevedela, aký boom dokážeš spôsobiť. Veľmi skoro sa to ale dozvieš, stačí si nasadiť pestrofarebné crossover legíny a ocitneš sa v neskutočne zábavnom komiksovom svete, ktorý ťa chytí a nepustí. Tvoj svet sa vyfarbí pestrými farbami, ktoré majú magickú moc.

UTOPY wear Legíny Flower Garden
52 €

Je tvojím snom nájsť raj na zemi? Vstup do záhadnej tajuplnej záhrady plné pôvabných kvetín, omamujúci vôní a pestrých farieb. S legínami Flower Garden budeš mať oázu pokoja a zmyselnosti stále so sebou.

UTOPY wear Legíny Grey Lion
52 €

Určite poznáš polárne líšku, poznáš ale polárneho leva? So štýlovými crossover legínami Gray Lion ho veľmi skoro spoznáš a ver, že si ho ľahko vyhliadla. Levica má s Českou republikou veľa spoločného, ​​rovnako tak značka, ktorá ponúka štýlové legíny, ktoré ti padnú ako uliate.

UTOPY wear Legíny Mandalion
52 €

Čoho si si na legínach Mandalion všimla ako prvý? Perfektného strihu? Farieb? Leva? Nie, neboj sa, nebudeme ti teraz hovoriť, čo to o tebe vypovedá … Nezáleží na tom, čoho si si všimla ako prvý, záleží len na tom, že máš chuť preskúmať všetky fantastické detaily toho magického módneho kúsku.

UTOPY wear Legíny Muerte
52 €

Pre niekoho koniec, pre iného treba začiatok. Dokáž svetu, že sa aj lebky môžu stať symbolom radosti i života. Zvlášť v spojení s tebou, ktorá životom priamo přetékáš a navyše sa nebojíš vystúpiť z davu s crossover legínami Muerte a ukázať svoju pravú tvár.

UTOPY wear Legíny Nuclear Power
52 €

Nechaj sa zmiesť energetickú zmrští, ktorú prináša legíny Nuclear Power. Kombinácia čiernej, bielo a odvazaného potlače si ťa získa svoju rafonovaností a pulzujúca energiou, ktorá sa ti vleje do žíl, akonáhle si na seba legíny oblečieš. Už cítiš ty vibrácie?

UTOPY wear Legíny Praha
52 €

Si Češka telom i dušou? Tak to ti rozhodne nesmie v šatníku chýbať legíny s motívom nášho hlavného mesta. Orloj, Žižkovská veža, Svätý Václav … aké ďalšie pamiatky nájdeš na jedinečných legínach Praha? Ako správny vlastenec je predsa nenecháš čakať.

UTOPY wear Legíny Psycho Future
52 €

Nebojíš sa odviazať a bežná konfekcie pre teba nie je to pravé? Tak už Ďalej hladom nemusíš! Legíny Psycho Future ŠÚ vytvorené Priamo pre teba! Spojenie výrazných farieb a abstraktných motivovať sa totiž nehodím pre ziadna Sedu myšku.

UTOPY wear Legíny Pure Beauty
52 €

Snívala si o perfektnom spojenie nežnosti a prírody? Vstup do záhadnej pokojnej záhrady plné pôvabných kvetín, omamujúci vôní a pestrých farieb. S legínami Pure Beauty budeš mať oázu pokoja a zmyselnosti stále so sebou.

UTOPY wear Legíny Red
52 €

Zaži lásku na prvý pohľad vďaka legínam Red, ktoré ťa zvedú svojim nebezpečne pohodlným materiálom aj príťažlivým strihom.

UTOPY wear Legíny Red Shard
52 €

Chceš vládnuť magickou silou ako drak? To ti síce nezaručíme, ale garantujeme, že sa štýlovými legíny Red Shard očaríš svoje okolie aj bez mágie! Perfektný strih, originálna potlač a ten materiál! Legíny Red Shard majú skrátka všetko, čo potrebuješ!

UTOPY wear Legíny Toon Hype
52 €

Ú-L-E-T. Tak presne toto slovo vystihuje jedinečné legíny Toon Hype v celej ich kráse. Že tí pri pohľade na ne došla reč? Potom je úloha splnená. Málokde inde by si našla úplne strelené legíny, ktoré ti pripomenú zábavný animovaný svet než práve v dielni českej značky utopí, ktorá sa nebojí šokovať.

UTOPY wear Legíny Tropical Garden
52 €

Tiež už sa nemôžeš dočkať tropickcýh teplôt, vôňa leta a času dovoleniek? Nechaj sa preniesť do účasné exotickej krajiny a prohléhni si plejádu krásnych tropických kvetov za pomoci legín Tropical Garden od českej značky utopí. Už počuješ ten šum mora a oleandrov v ozvěžujícím vetra?

UTOPY wear Legíny White Passion
52 €

Nechaj sa uniesť kúzlom secesných legín White Passion. Spojenie tajomných ornamentov a romantických kvetín si ťa získa na prvý pohľad. Nechaj v sebe zahorieť vášeň k originálnemu štýlu a kvalite českej výroby. Zaručujeme, že nebudeš ľutovať!