Uppercut Deluxe barber pláštenka čierna
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a funkčnosť.Vďaka 8 gombíkom na zatváranie a dostatočnej dĺžke na pokrytie kolien bude táto pláštenka najlepšia v obchode a robí presne to, čo potrebuje.100 percentný polyesterVeľkosť: 143 cm x 128 cm

Uppercut Deluxe Degreaser šampón na odstránenie pomády 1000ml
32 €

Kolekcia odmasťovacích prípravkov Uppercut Deluxe Degreaser Barbers Collection je špeciálne navrhnutá na účinné odstránenie stylingových produktov. Obzvlášť dobrý je produkt, ktorý odstraňuje zvyšky z rúžu na vlasy na báze oleja.

Uppercut Deluxe Degreaser šampón na odstránenie pomády 240ml
15 €

Šampón-odmasťovač Uppercut Deluxe Degreaser okamžite odstraňuje každodenný prach a nečistoty. Má príjemnú mužskú vôňu. Poskytuje styling aj na hrubé vlasy.Uppercut Deluxe Degreaser Hair Degreaser je revolučný produkt, ktorý štylizuje aj tvrdé pánske vlasy.

Uppercut Deluxe deluxe pomáda 100g
17,99 €

Klasická pomáda na vlasy Upperut Deluxe Pomade so silnou fixáciou a jemným leskom trvá celý deň. Ľahko sa opláchne. Pomada značky Uppercut je určena na strednú a silnú fixáciu. Dáva vlasom jemný lesk – vlasy vyzerajú zdravo a udržiavané.

Uppercut Deluxe deluxe pomáda 18g
4,50 €

Pomada na vodnej báze Uppercut Deluxe Pomade je nenahraditeľným pomocníkom, s ktorým sa proces stylingu stane ľahkým a príjemným. Nástroj poskytuje strednú alebo silnú fixáciu v závislosti od spôsobu inštalácie. Prírodný povrch bude príjemným plusom pre mužov, ktorí nemajú radi príliš mastný lesk.

Uppercut Deluxe deluxe pomáda 300g
33,50 €

Pomáda ​​na vlasy Uppercut Deluxe Pomade Barbers Collection pre strednu a silnú fixáciu sa stane denným asistentom v starostlivosti o vlasy skutočných mužov. Ideálne pre klasické účesy. Pomáda vám pomôže dokonale zafixovať požadovaný tvar vašich vlasov a dodá im jemný prírodný lesk.

Uppercut Deluxe Deluxe Salt Spray soľový sprej na styling vlasov 150ml
16 €

Posledný kus za túto cenu!

Uppercut Deluxe Salt Spray obsahuje vo svojom zložení pravú morskú soľ, ktorá dokonale interaguje s textúrou vlasov, nevysušuje ich a zachováva prirodzený vzhľad.Aktívne zložky spreja pomáhajú vizuálne zväčšiť objem vlasov a spoľahlivo fixujú kučery medzi sebou, zatiaľ čo si vlasy nešpinia.

Uppercut Deluxe Deluxe šampón 240 ml
12,49 €

Šampón Uppercut Deluxe Everyday Shampoo je určený na každodenné použitie a pripravuje vlasy na dosiahnutie najlepších výsledkov pri stylingu. Výsledkom aplikácie je, že budete čakať čerstvé, čisté vlasy pripravené na štýl bez akýchkoľvek problémov.

Uppercut Deluxe easy hold pomáda 90g
18 €

Vlasový styling Uppercut Deluxe Easy Hold bol vyvinutý špeciálne pre ľahkú fixáciu vlasov a dodáva účesu prirodzený, matný povrch.

Uppercut Deluxe easyhold pomáda 18g
4,50 €

Uppercut Deluxe Easy Hold je vlasový styling pre ľahkú fixáciu od známej austrálskej značky, vyrobený vo vhodnom miniatúrnom formáte – iba 18 g.Takáto malá nádoba sa ľahko zmestí do vrecka, takže teraz môžete so sebou nosiť svojho obľúbeného stylera všade, kam idete.

Uppercut Deluxe easyhold pomáda 300g
33 €

Krém na úpravu vlasov Uppercut Deluxe Featherweight s efektom ľahkej fixácie. Navrhnuté špeciálne pre prirodzený štýl s matným povrchom.Na vlasoch je úplne neviditeľný a veľmi ľahký.Na báze vody.Má jemnú vôňu dreva a tabaku.

Uppercut Deluxe Everyday kondicionér na vlasy 1000ml
32 €

Osviežujúci vlasový kondicionér Uppercut Deluxe dokonale funguje so šampónom rovnakej značky. Obnovuje vlasy a dodáva mu prirodzený lesk.Kolekcia vlasových kondicionérov Uppercut Deluxe Conditioner Barbers Collection je ľahká a osviežujúca starostlivosť o vlasy.

Uppercut Deluxe featherweight vláknitá pasta 18g
4,50 €

Matná pasta na styling vlasov Uppercut Deluxe Featherweight nie je len výberom mnohých bežných mužov, ale veľa profesionálnych holičov z celého sveta si vyberie Featherweight, pretože tento produkt kombinuje nekompatibilné.

Uppercut Deluxe featherweight vláknitá pasta 210g
33,25 €

Vláknitá pasta Uppercut Deluxe Featherweight Barbers Collection je stredne pastová pasta na vlasy určená pre profesionálne použitie v holičstve. Táto pasta je vhodná pre všetky typy vlasov. Poskytuje priemernú fixáciu účesov po celý deň.

Uppercut Deluxe hrebeň na vrecká pocket comb CT5
7,99 €

Uppercut Deluxe Tortoise Shell Comb CT 5 je ľahko použiteľný a kompaktný hrebeň na vrecká. Tento model je univerzálny, vhodný pre dlhé aj krátke vlasy. Dva rôzne typy klinčekov rôznych šírok ľahko upravia váš účes. Vysoká kvalita materiálu poskytuje hrebeňu trvalú pružnosť v každom účese.

Uppercut Deluxe hydratačný krém po holení 100ml
15 €

Hydratačný krém po holení Uppercut upokojuje a zvlhčuje pokožku. Má príjemnú sviežu mužskú arómu a vôňa ľahkého krému dodáva pocit sviežosti a čistoty.Hydratačný krém na holenie Uppercut Deluxe po holení dokonale dopĺňa krém na holenie Uppercut Deluxe Shave.

Uppercut Deluxe matná pomáda 100g
18 €

Matná pomáda Deluxe Matt Pomade Hair je navrhnutá tak, aby vašim vlasom dodala potrebný tvar a štýl, moderné aj klasickejšie. Matný efekt dodá vášmu účesu viac prirodzenosti. Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy dlhé alebo krátke – tento nástroj pomôže vytvoriť a opraviť účes na ľubovoľnú dĺžku.

Uppercut Deluxe matná pomáda 18g
4,50 €

Uppercut Deluxe matná pomáda je vynikajúcou voľbou pre mužov, ktorí sa ešte nerozhodli pre svojho ideálneho stylera.

Uppercut Deluxe matná pomáda 300g
33,95 €

Kolekcia Uppercut Deluxe Matt Pomade Barbers Collection – revolučný produkt medzi výrobkami pre starostlivosť o vlasy, pomáha vášmu účesu dodať štýlový vzhľad a potrebný tvar. Navrhnuté tak, aby si každý človek mohol ľahko zaobstarať vlasy s potrebným tvarom a vyzeral sebaisto a štýlovo.

Uppercut Deluxe monster hold vosková pomáda 18g
4,50 €

Uppercut Deluxe Monster Hold je vosková pomáda bola vytvorena na báze vosku, takže fixácia bola mimoriadne silná a stabilná. Je to ideálny styler na vytváranie komplexných účesov, ktorý je možný iba pri najzávažnejšom prístupe k stylingu vlasov.

Uppercut Deluxe monster hold vosková pomáda 70g
18 €

Uppercut Deluxe Monster Hold = silná dlhodobá fixácia, ľahká aplikácia, príjemná nenápadná aróma. Toto je výber aktívnych a štýlových ľudí, ktorí sú neustále v pohybe.Spoločnosť Uppercut Deluxe uviedla vosk na vlasy Monster Hold špeciálne pre klasické účesy.

Uppercut Deluxe šampón na vlasy 1000ml
32 €

Uppercut Deluxe Everyday Shampoo Shampoo pre každodenné použitie. Má ľahkú penovú štruktúru. S výťažkami zo sladkého drievka a mentolu. Osviežuje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Najlepšia príprava vlasov na styling.

Uppercut Deluxe skladací hrebeň flip comb CT7
7,99 €

Tradičný skladací hrebeň CT7 s veľkosťou vrecka na prácu a prepracovanie vášho štýlu po celý deň. Vďaka sklopeným zubom je toto perfektné cestovné príslušenstvo.Starostlivosť na cestách nebola nikdy jednoduchšia.

Uppercut Deluxe Styling Comb CT9 hrebeň
7,99 €

Perfektný hrebeň na tvarovanie akýchkoľvek stredne až dlhých účesov. Pre chlapa, ktorý hľadá dokonalú kontrolu nad stylingom, je moderná široká rukoväť mimoriadne pohodlná na držanie a umožňuje skvelý precízny styling.

Uppercut Deluxe vlasová hlina 60g
18 €

Uppercut Deluxe vlasová hlina - silná fixácia, jemná textúra s príjemnou vôňou mentolu.Toto je produkt, ktorý sa stane obľúbeným už od prvej aplikácie!