UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XL
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XL je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Vzduchovací kameň pieskovec
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzduchovací kameň je vyrobený z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Vzduchovací kameň pieskovec je zdravotne nezávadný a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová M
6 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová M je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová S
4,80 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová S je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XS
3,60 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XS je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.