UnionStar Vzduchovací kameň pieskovecchristmas delivery
3,30 €

Vzduchovací kameň je vyrobený z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Vzduchovací kameň pieskovec je zdravotne nezávadný a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová Schristmas delivery
5,10 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová S je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová Mchristmas delivery
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová M je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XSchristmas delivery
3,80 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XS je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.

UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XLchristmas delivery
10,70 €

Vzduchovacia skalka je vyrobená z prírodného pieskovca a vytvára veľmi jemné bublinky. Neovplyvňuje chemické zloženie vody v akváriu. UnionStar Skalka vzduchovacia pieskovcová XL je zdravotne nezávadná a skvele doplní akékoľvek akvárium.