Unico Hello Kitty - Kadernícky salón v boxe
19,18 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový účes, nový štýl, ktorý vám malá kaderníčka vytvorí sa vám bude určite páčiť. Tak si užite svoj deň v novom salóne Hello Kitty. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Men at work Stavba stredná
15,86 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotníci už sú pripravení na stavbe, môžeme nasadnúť do bagra a vyraziť na stavbu. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Plus pre-school kamión
14,21 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kamión už prichádza. Rýchlo naložiť náklad a môže sa ísť. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Country Farm Farmár v boxe
14,38 € 13,90 €

Sezóna zberu úrody práve začala, treba všetko ovocie a zeleninu zozbierať a uskladniť. Koníčka treba poriadne vykefovať a takisto ho pripraviť na pomoc. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Plus vlakové nádraží
34 € 30,70 €

Postavte veľkú stanicu ktorá má čakáreň, predajňu lístkov aj sprievodcu. Pozor, za chvíľu už príde vlak, nezabudnite batožinu. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Plus pre-school vláčik
14,21 € 12,90 €

Vláčik už prichádza, tak nasadať a ide sa na výlet. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Safari grande
19,92 € 18,90 €

Vyberte sa na safari za obľúbenými zvieratkami. Môžete sa zviesť na prehliadku aj safari autobusom, ktorý riadi malý opičák. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Stavebnicový hrací stôl
74,90 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavný a farebný stavebnicový stôl, kde sa môžu deti hrať s kockami. V balení je celkom 31 dielikov vrátane pevného krytu na stolček. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Castles - Konský povoz
8,90 €

Rytier v plnej zbroji sa vracia z rytierskeho turnaja na krásnom konskom povoze ťahanom belušmi. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Plus vláčik divoký západ
35,24 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si spolu s deťmi motorový vláčik a vydaj sa na dlhú prechádzku. Stavebnica s množstvom kociek sa výborne hodí pre začínajúcich staviteľov, ktorí s ňou môžu stráviť veľa zábavných chvíľ.

Unico Hello Kitty - Plážový bar
18,29 € 16,90 €

Poďte sa osviežiť spolu s kamarátkou Hello Kitty do baru na pláži. Čakajú vás lahodné ovocné kokteily, zmrzlina a veselí kamaráti od Hello Kitty. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Box s kockami 120 ks

Unico Box s kockami 120 ks

Hodnotenie: 4,5
18,90 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 120 kociek. Všetko je zabalené v praktickom boxe, ktorého veko môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Box s kockami 48 ks
31,30 € 20,90 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 48 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Plus zábavný kolotoč
16,55 € 14,90 €

Nasadať … sú tu posledné voľné miesta na kolotoči a ideme. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Stavebnice 150ks

Unico Stavebnice 150ks

Hodnotenie: 5
31,30 € 22,90 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 150 kociek. Všetky kocky sú balené v praktickej priehľadnej taške. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov

Unico Maximilian families supermarket
21,44 € 18,80 €

Ideme spoločne s našimi kamarátmi mamičke na nákup do supermarketu Maximilian Families. Malý obchodík na námestí na nás už čaká. Poďme spoločne na nákup s medvedíkom, myškou a zajačikom.

Unico Box s kockami 250 ks

Unico Box s kockami 250 ks

Hodnotenie: 4,9
50,90 € 36,90 €

Krásna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 250 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov .

Unico Box s kockami 100 ks

Unico Box s kockami 100 ks

Hodnotenie: 4,7
16,90 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 100 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Cars for kids - Parkovisko v boxe
14,38 € 13,90 €

Nádherné parkovisko pre všetkých štvorkolesových miláčikov. Závora sa práve otvára, môžete vojsť do garáže a zaparkovať svoje veselé autíčko, ktoré deti zaujme veselým výrazom. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Ambulance

Unico Ambulance

Hodnotenie: 5
10,10 €

Pozor na houkající sanitku projíždějící městem za vážným případem. Naložte zraněného na nosítka a honem zpět do nejbližší nemocnice. Pomozte doktorům zachraňovat životy.

Unico Cars for kids - Čerpací stanice
18,80 €

Než se vydáme na výlet zajedeme načepovat do auta benzín a zkontrolovat vše potřebné. Postavte čerpací stanici podle svých představ. K dispozici máte menší servis a dvě tankovací pistole.

Unico Castles - Veľký stredoveký zámok
81,90 €

Preskočte padací most a bojujte proti kráľovým rytierom, aby ste našli kráľa a jeho poklad. Pomôžte deťom rásť a učiť sa pri stavaní hradu. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Zmrzlinový box

Unico Zmrzlinový box

Hodnotenie: 4,5
11,81 € 7,60 €

zmrzlinovom boxe stavebnice Unico Cupcake si nájde každý to svoje. Poponáhľajte sa všetci do cukrárne na rohu. Majú tam lahodné zmrzlinky, ovocné džúsiky a všetko možné čo vás osvieži v letných dňoch.

Unico Stavebnica 150 ks v batôžku
27,40 € 20,90 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 150 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom batôžku. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Stavebnica Stanica

Unico Stavebnica Stanica

Hodnotenie: 5
37,60 € 6,90 €

Skvelá detská stavebnica koľaje rady Unico, kde si môžete rozšíriť svoje stanice a priľahlé dráhy. V balení nájdete 12 dielikov rovných aj zatočených koľají. Deti tak môžu postaviť vlastnú vláčkosráhu.

Unico Basic Box s kockami 50
9,90 €

Pocvičte si predstavivosť s kockami rôznych tvarov a farieb. Kreatívna detská stavebnica Unico Plus v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Men at work Stavba grande
31,23 € 28,90 €

Stavba beží v plnom prúde, žeriav práve prenáša veľké trámy. Nákladiak práve odváža piesok, a všetko beží ako má. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Cars for kids - Závod F1
18,40 € 17,90 €

Připrav se na start a za chvilku startuje závod Formule 1. Postavte si závodní dráhu pro formule a zúčastněte se závodu. Na vítěze čeká v cíli pohár a stupínek prvního místa.

Unico Hello Kitty - Koupaliště
31,90 €

Pojďte s Hello Kitty do bazénu zaplavat si, zaskákat nebo jen tak odpočívat pod slunečníkem, či pod stínem palmy. Stavebnice plná možností, vytvořte si svět podle svých představ.

Unico Plus doplnky k vláčiku
12,27 € 10,90 €

Ďalšie úžasné rozšírenie k vláčikom Unico Plus. V balení sú koľajnice, závory, križovatky. Je to skvelý a nepostrádateľný doplnok ku všetkým existujúcim vlakovým súpravám.