Unico Autíčko s kostičkami
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebné detské autíčko so sadou kociek radu Unico. Kvalitná stavebnica, kde nájdete 33 dielikov kociek. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Stavebnicový hrací stôl
74,90 €

57,10 €
+ doprava zadarmo

Zábavný a farebný stavebnicový stôl, kde sa môžu deti hrať s kockami. V balení je celkom 31 dielikov vrátane pevného krytu na stolček. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Cars for kids - autoservis
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte autoservis a prohlédněte auto jako zkušený mechanik. Auta musí být v pořádku před tím, než vyrazí na závod. V servisu můžete postavit rampu i dolít benzín a v nejhorších případech máte k dispozici odtahové auto.


Unico Cars for kids - Čerpací stanice
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Než se vydáme na výlet zajedeme načepovat do auta benzín a zkontrolovat vše potřebné. Postavte čerpací stanici podle svých představ. K dispozici máte menší servis a dvě tankovací pistole.


Unico Cars for kids - Truhla s kostkami
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý chce mít své auto krásně čisté a bez vad, zajeďte proto do myčky aut a navštivte servis. Postavte celé město pro všechny vaše auta s kolekcí Car for kids.


Unico Cars for kids - Závod F1
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Připrav se na start a za chvilku startuje závod Formule 1. Postavte si závodní dráhu pro formule a zúčastněte se závodu. Na vítěze čeká v cíli pohár a stupínek prvního místa.


Unico Castles - Konský povoz
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rytier v plnej zbroji sa vracia z rytierskeho turnaja na krásnom konskom povoze ťahanom belušmi. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Country Farm Farmár v boxe
18,70 €

Sezóna zberu úrody práve začala, treba všetko ovocie a zeleninu zozbierať a uskladniť. Koníčka treba poriadne vykefovať a takisto ho pripraviť na pomoc. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Desertíky

Unico Desertíky

Hodnotenie: 4,5
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Uspořádejte dýchánek s lahodnými dortíky z kolekce Cup Cake. Pozvěte všechny své přátele a nabídněte sladký desert. Stavebnice od Unicon plus vám přeje dobrou chuť a skvělou zábavu.


Unico Hello Kitty - Kadernícky salón v boxe
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový účes, nový štýl, ktorý vám malá kaderníčka vytvorí sa vám bude určite páčiť. Tak si užite svoj deň v novom salóne Hello Kitty. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Hello Kitty - Plážový bar
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Poďte sa osviežiť spolu s kamarátkou Hello Kitty do baru na pláži. Čakajú vás lahodné ovocné kokteily, zmrzlina a veselí kamaráti od Hello Kitty. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Maximilian families grill party
22,56 €
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá zábava pri grilovaní s Maximilian families môže práve začať. Králičkova rodinka nás pozýva na popoludňajšie barbecue párty. Tak sa poponáhľajme, opečené klobásky, chrumkavá pečienka a trochu grilovanej zeleninky a lahodná ovocná limonádka nás určite osvieži.


Unico Maximilian families supermarket
21,44 €

18 €

Ideme spoločne s našimi kamarátmi mamičke na nákup do supermarketu Maximilian Families. Malý obchodík na námestí na nás už čaká. Poďme spoločne na nákup s medvedíkom, myškou a zajačikom.


Unico Men at work Stavba stredná
16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotníci už sú pripravení na stavbe, môžeme nasadnúť do bagra a vyraziť na stavbu. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Plus doplnky k vláčiku
12,20 €

Ďalšie úžasné rozšírenie k vláčikom Unico Plus. V balení sú koľajnice, závory, križovatky. Je to skvelý a nepostrádateľný doplnok ku všetkým existujúcim vlakovým súpravám.


Unico Plus Motorový vláček se zvuky, elektrický
42,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická vláčikodráha v tvare „kruhu“ je novo vybavená zvukovým efektom. Vláčikodráha obsahuje všetko zobrazené príslušenstvo. Vydaj sa na cestu so svojím novým vláčikom a staň sa naozajstným mašinfírom.


Unico Plus pre-school kamión
14,20 €

Kamión už prichádza. Rýchlo naložiť náklad a môže sa ísť. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.


Unico Plus pre-school vláčik
14,20 €

Vláčik už prichádza, tak nasadať a ide sa na výlet. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.


Unico Plus vláčik divoký západ
35,24 €
34,80 €

Postavte si spolu s deťmi motorový vláčik a vydaj sa na dlhú prechádzku. Stavebnica s množstvom kociek sa výborne hodí pre začínajúcich staviteľov, ktorí s ňou môžu stráviť veľa zábavných chvíľ.


Unico Plus zábavný kolotoč
16,40 €

Nasadať … sú tu posledné voľné miesta na kolotoči a ideme. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.


Unico Safari grande
24,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyberte sa na safari za obľúbenými zvieratkami. Môžete sa zviesť na prehliadku aj safari autobusom, ktorý riadi malý opičák. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Plus vlakové nádraží
33,70 €

Postavte veľkú stanicu ktorá má čakáreň, predajňu lístkov aj sprievodcu. Pozor, za chvíľu už príde vlak, nezabudnite batožinu. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Zmrzlinový box
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

zmrzlinovom boxe stavebnice Unico Cupcake si nájde každý to svoje. Poponáhľajte sa všetci do cukrárne na rohu. Majú tam lahodné zmrzlinky, ovocné džúsiky a všetko možné čo vás osvieži v letných dňoch.


Unico Box s kockami 100 ks

Unico Box s kockami 100 ks

Hodnotenie: 4,5
18,40 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 100 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Box s kockami 120 ks

Unico Box s kockami 120 ks

Hodnotenie: 4,5
20,30 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 120 kociek. Všetko je zabalené v praktickom boxe, ktorého veko môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Box s kockami 250 ks
50,90 €

42,10 €
+ doprava zadarmo

Krásna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 250 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov .


Unico Box s kockami 48 ks
31,30 €

23,70 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 48 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Stavebnica 150 ks v batôžku
27,40 €

23 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 150 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom batôžku. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Stavebnice 150ks

Unico Stavebnice 150ks

Hodnotenie: 5
31,30 €

25,60 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 150 kociek. Všetky kocky sú balené v praktickej priehľadnej taške. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov


Unico Stavebnica Stanica

Unico Stavebnica Stanica

Hodnotenie: 5
37,60 €

6,10 €

Skvelá detská stavebnica koľaje rady Unico, kde si môžete rozšíriť svoje stanice a priľahlé dráhy. V balení nájdete 12 dielikov rovných aj zatočených koľají. Deti tak môžu postaviť vlastnú vláčkosráhu.


Unico Ambulance

Unico Ambulance

Hodnotenie: 5
10,50 €

Pozor na houkající sanitku projíždějící městem za vážným případem. Naložte zraněného na nosítka a honem zpět do nejbližší nemocnice. Pomozte doktorům zachraňovat životy.


Unico Basic Box s kockami 50
9,90 €

Pocvičte si predstavivosť s kockami rôznych tvarov a farieb. Kreatívna detská stavebnica Unico Plus v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Basic Stavebnice

Unico Basic Stavebnice

Hodnotenie: 5
15,30 €

Kreativní stavebnice plná možností od značky Unico. Plno barevných kostiček různých velikostí přímo vybízí ke kreativnímu stavění.


Unico Box hasiči
16,26 €
15,30 €

Stavebnica Unico plus basic box hasiči. Na konci mesta vypukol veľký požiar. Rýchlo nasadať do hasiaceho voza a ponáhľajme sa uhasiť oheň. Všetko uložené v praktickom boxíku, ktorý si môžete vziať kamkoľvek so sebou.


Unico Cars for kids - Parkovisko v boxe
14,90 €

Nádherné parkovisko pre všetkých štvorkolesových miláčikov. Závora sa práve otvára, môžete vojsť do garáže a zaparkovať svoje veselé autíčko, ktoré deti zaujme veselým výrazom. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.


Unico Castles - Veľký stredoveký zámok
80,50 €
+ doprava zadarmo

Preskočte padací most a bojujte proti kráľovým rytierom, aby ste našli kráľa a jeho poklad. Pomôžte deťom rásť a učiť sa pri stavaní hradu. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Country Farma - Malý statek
14,50 €

Farmář už přijíždí ve svém traktůrku, Musíme sklidit seno, které přivezl koníček a prasátkům dát novou vodu. Postavte si na venkově farmu a starejte se o všechny její obyvatele.


Unico Hello Kitty - Koupaliště
30,60 €

Pojďte s Hello Kitty do bazénu zaplavat si, zaskákat nebo jen tak odpočívat pod slunečníkem, či pod stínem palmy. Stavebnice plná možností, vytvořte si svět podle svých představ.


Unico Hello Kitty Princess Velký zámek
53,60 €
+ doprava zadarmo

Princezna Hello Kitty a její přátelé tě zvou na prohlídku pohádkového zámečku s věžičkou. Přidejte se k princezně na odpolední dýchánek uspořádaný na zámecké zahradě.


Unico Hello Kitty - Škola
30,60 €

I malá Hello Kitty se musí učit, tak nasedněte do školního autobusu za chvíli bude zvonit! V barevné třídě plné lavic a učebnic se bude Hello Kitty a jejím kamarádům jistě líbit.


Unico Maximilian families grandhotel
83,30 €
82,40 €
+ doprava zadarmo

Zájdeme si oddýchnuť do krásneho hotela Maximilian Families. Veľký hotel nám ponúka veľa zábavy, už nás čakajú rodinky zajačikov a medvedíkov. Popoludní si môžeme zájsť na hotelovú záhradku a dať si veľa dobrôt pod slnečníkom.


Unico Maximilian families ihrisko
34,41 €
32,50 €

Ihrisko v Maximilian families pre všetkých kamarátov Dalmatíncov je plné možností. Pohúpajte sa spolu s Puntíkom a Bodkov, alebo sa šmyknite na dlhej šmykľavke. Na tomto ihrisku vás čaká plno zábavy.


Unico Maximilian families salón krásy
25,52 €

20,70 €

Poďme sa po dlhom dni nechať skrášliť v salóne krásy Maximilian families u slečny Medvedice Fifi. Najskôr nám urobí nový účes, potom nám pomôže s líčením a nakoniec si môžeme nechať upraviť nechtíky.


Unico Maximilian families škola
36,63 €
35,60 €

Sadnite do školských lavíc Maximilian families školy spolu s Dalmatínom, Meďov a Ovečkou. Naučte sa počítať a písať, pani učiteľka Králíčková nám všetko vysvetlí. Postavte triedu s tabuľou, lavicami a učebnými pomôckami.


Unico Men at work Stavba grande
31,40 €

Stavba beží v plnom prúde, žeriav práve prenáša veľké trámy. Nákladiak práve odváža piesok, a všetko beží ako má. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.


Unico Mini stolík s kockami
16,26 €
15,30 €

Stavebnica Unico plus basic mini stolík s kockami. Poďme si stavať čo nás napadne. Kreatívny stolík pre stavanie rôznych stavieb z kociek. Po dokončení je všetko pekne zbalené do malého stolčeka, ktorý sa dá zložiť.