Unico Stavebnicový hrací stôl
74,90 € 52,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zábavný a farebný stavebnicový stôl, kde sa môžu deti hrať s kockami. V balení je celkom 31 dielikov vrátane pevného krytu na stolček. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Plus pre-school kamión
14,21 € 12,90 €

Kamión už prichádza. Rýchlo naložiť náklad a môže sa ísť. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Plus vláčik divoký západ
35,24 € 31,90 €

Postavte si spolu s deťmi motorový vláčik a vydaj sa na dlhú prechádzku. Stavebnica s množstvom kociek sa výborne hodí pre začínajúcich staviteľov, ktorí s ňou môžu stráviť veľa zábavných chvíľ.

Unico Plus zábavný kolotoč
16,55 € 14,90 €

Nasadať … sú tu posledné voľné miesta na kolotoči a ideme. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Box s kockami 100 ks

Unico Box s kockami 100 ks

Hodnotenie: 4,7
18,70 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 100 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Box s kockami 120 ks

Unico Box s kockami 120 ks

Hodnotenie: 4,4
20,70 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 120 kociek. Všetko je zabalené v praktickom boxe, ktorého veko môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Box s kockami 250 ks

Unico Box s kockami 250 ks

Hodnotenie: 4,8
50,90 € 43 €
+ doprava zadarmo

Krásna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 250 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov .

Unico Box s kockami 48 ks
31,30 € 24,20 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 48 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Stavebnica 150 ks v batôžku
27,40 € 23,40 €

Obľúbená detská stavebnica radu Unico, kde v balení nájdete 150 dielikov. Všetky kocky sú zabalené v praktickom batôžku. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Stavebnice 150ks

Unico Stavebnice 150ks

Hodnotenie: 5
31,30 € 26,20 €

Kreatívna detská stavebnica radu Unico, kde nájdete 150 kociek. Všetky kocky sú balené v praktickej priehľadnej taške. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov

Unico Stavebnica Stanica

Unico Stavebnica Stanica

Hodnotenie: 5
37,60 € 6,20 €

Skvelá detská stavebnica koľaje rady Unico, kde si môžete rozšíriť svoje stanice a priľahlé dráhy. V balení nájdete 12 dielikov rovných aj zatočených koľají. Deti tak môžu postaviť vlastnú vláčkosráhu.

Unico Ambulance

Unico Ambulance

Hodnotenie: 5
10,90 €

Pozor na houkající sanitku projíždějící městem za vážným případem. Naložte zraněného na nosítka a honem zpět do nejbližší nemocnice. Pomozte doktorům zachraňovat životy.

Unico Basic Box s kockami 50
10,10 €

Pocvičte si predstavivosť s kockami rôznych tvarov a farieb. Kreatívna detská stavebnica Unico Plus v praktickom boxe, ktorého veko vám môže slúžiť ako podložka na stavanie. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Basic Stavebnice

Unico Basic Stavebnice

Hodnotenie: 4,8
15,60 €

Kreativní stavebnice plná možností od značky Unico. Plno barevných kostiček různých velikostí přímo vybízí ke kreativnímu stavění.

Unico Box hasiči
16,26 € 15,60 €

Stavebnica Unico plus basic box hasiči. Na konci mesta vypukol veľký požiar. Rýchlo nasadať do hasiaceho voza a ponáhľajme sa uhasiť oheň. Všetko uložené v praktickom boxíku, ktorý si môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Unico Cars for kids - autoservis
28,50 €

Postavte autoservis a prohlédněte auto jako zkušený mechanik. Auta musí být v pořádku před tím, než vyrazí na závod. V servisu můžete postavit rampu i dolít benzín a v nejhorších případech máte k dispozici odtahové auto.

Unico Cars for kids - Čerpací stanice
20,40 €

Než se vydáme na výlet zajedeme načepovat do auta benzín a zkontrolovat vše potřebné. Postavte čerpací stanici podle svých představ. K dispozici máte menší servis a dvě tankovací pistole.

Unico Cars for kids - Parkovisko v boxe
15,20 €

Nádherné parkovisko pre všetkých štvorkolesových miláčikov. Závora sa práve otvára, môžete vojsť do garáže a zaparkovať svoje veselé autíčko, ktoré deti zaujme veselým výrazom. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Cars for kids - Závod F1
18,70 €

Připrav se na start a za chvilku startuje závod Formule 1. Postavte si závodní dráhu pro formule a zúčastněte se závodu. Na vítěze čeká v cíli pohár a stupínek prvního místa.

Unico Castles - Konský povoz
9 €

Rytier v plnej zbroji sa vracia z rytierskeho turnaja na krásnom konskom povoze ťahanom belušmi. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Castles - Veľký stredoveký zámok
82,10 €
+ doprava zadarmo

Preskočte padací most a bojujte proti kráľovým rytierom, aby ste našli kráľa a jeho poklad. Pomôžte deťom rásť a učiť sa pri stavaní hradu. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Country Farm Farmár v boxe
19,10 €

Sezóna zberu úrody práve začala, treba všetko ovocie a zeleninu zozbierať a uskladniť. Koníčka treba poriadne vykefovať a takisto ho pripraviť na pomoc. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Country Farma - Malý statek
14,80 €

Farmář už přijíždí ve svém traktůrku, Musíme sklidit seno, které přivezl koníček a prasátkům dát novou vodu. Postavte si na venkově farmu a starejte se o všechny její obyvatele.

Unico Desertíky

Unico Desertíky

Hodnotenie: 4,7
9,10 €

Uspořádejte dýchánek s lahodnými dortíky z kolekce Cup Cake. Pozvěte všechny své přátele a nabídněte sladký desert. Stavebnice od Unicon plus vám přeje dobrou chuť a skvělou zábavu.

Unico Hello Kitty - Koupaliště
31,30 €

Pojďte s Hello Kitty do bazénu zaplavat si, zaskákat nebo jen tak odpočívat pod slunečníkem, či pod stínem palmy. Stavebnice plná možností, vytvořte si svět podle svých představ.

Unico Hello Kitty - Plážový bar
19,10 €

Poďte sa osviežiť spolu s kamarátkou Hello Kitty do baru na pláži. Čakajú vás lahodné ovocné kokteily, zmrzlina a veselí kamaráti od Hello Kitty. Stavebnica je vhodná pre deti už od 18 mesiacov.

Unico Hello Kitty Princess Velký zámek
54,70 €
+ doprava zadarmo

Princezna Hello Kitty a její přátelé tě zvou na prohlídku pohádkového zámečku s věžičkou. Přidejte se k princezně na odpolední dýchánek uspořádaný na zámecké zahradě.

Unico Hello Kitty - Škola
31,30 €

I malá Hello Kitty se musí učit, tak nasedněte do školního autobusu za chvíli bude zvonit! V barevné třídě plné lavic a učebnic se bude Hello Kitty a jejím kamarádům jistě líbit.

Unico Maximilian families grandhotel
84,10 €
+ doprava zadarmo

Zájdeme si oddýchnuť do krásneho hotela Maximilian Families. Veľký hotel nám ponúka veľa zábavy, už nás čakajú rodinky zajačikov a medvedíkov. Popoludní si môžeme zájsť na hotelovú záhradku a dať si veľa dobrôt pod slnečníkom.

Unico Maximilian families grill party
22,56 € 22,30 €

Skvelá zábava pri grilovaní s Maximilian families môže práve začať. Králičkova rodinka nás pozýva na popoludňajšie barbecue párty. Tak sa poponáhľajme, opečené klobásky, chrumkavá pečienka a trochu grilovanej zeleninky a lahodná ovocná limonádka nás určite osvieži.

Unico Maximilian families ihrisko
34,41 € 33,20 €

Ihrisko v Maximilian families pre všetkých kamarátov Dalmatíncov je plné možností. Pohúpajte sa spolu s Puntíkom a Bodkov, alebo sa šmyknite na dlhej šmykľavke. Na tomto ihrisku vás čaká plno zábavy.

Unico Maximilian families salón krásy
25,52 € 23,10 €

Poďme sa po dlhom dni nechať skrášliť v salóne krásy Maximilian families u slečny Medvedice Fifi. Najskôr nám urobí nový účes, potom nám pomôže s líčením a nakoniec si môžeme nechať upraviť nechtíky.

Unico Maximilian families škola
36,40 €

Sadnite do školských lavíc Maximilian families školy spolu s Dalmatínom, Meďov a Ovečkou. Naučte sa počítať a písať, pani učiteľka Králíčková nám všetko vysvetlí. Postavte triedu s tabuľou, lavicami a učebnými pomôckami.

Unico Maximilian families supermarket
21,44 € 19,90 €

Ideme spoločne s našimi kamarátmi mamičke na nákup do supermarketu Maximilian Families. Malý obchodík na námestí na nás už čaká. Poďme spoločne na nákup s medvedíkom, myškou a zajačikom.

Unico Men at work Stavba grande
32,10 €

Stavba beží v plnom prúde, žeriav práve prenáša veľké trámy. Nákladiak práve odváža piesok, a všetko beží ako má. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Men at work Stavba stredná
16,80 €

Robotníci už sú pripravení na stavbe, môžeme nasadnúť do bagra a vyraziť na stavbu. Kreatívna detská stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.

Unico Mini stolík s kockami
16,26 € 15,60 €

Stavebnica Unico plus basic mini stolík s kockami. Poďme si stavať čo nás napadne. Kreatívny stolík pre stavanie rôznych stavieb z kociek. Po dokončení je všetko pekne zbalené do malého stolčeka, ktorý sa dá zložiť.

Unico Nová hasičská stanica
31,30 €

Skvelá detská stavebnica hasičská stanica radu Unico Plus od talianskeho výrobcu. Tak a akcia začína, horí a musíme vyraziť hasiť. Na stanici je jednoducho stále živo. Obsahuje figúrky hasičov.

Unico Nová policajná stanica
32,10 €

Skvelá detská stavebnica policajnej stanice radu Unico Plus od talianskeho výrobcu. Pozor prichádza policajné auto a práve odlieta policajná helikoptéra. Na stanici je jednoducho stále živo. Obsahuje figúrku policajta.

Unico Plus doplnky k vláčiku
12,50 €

Ďalšie úžasné rozšírenie k vláčikom Unico Plus. V balení sú koľajnice, závory, križovatky. Je to skvelý a nepostrádateľný doplnok ku všetkým existujúcim vlakovým súpravám.

Unico Plus pre-school vláčik
16,80 €

Vláčik už prichádza, tak nasadať a ide sa na výlet. Stavebnica je kompatibilná s inými svetovými stavebnicami (napr. Lego Duplo, Mega Bloks atď). Stavebnica prináša zábavu deťom na dlhé hodiny.

Unico Safari grande
25 €

Vyberte sa na safari za obľúbenými zvieratkami. Môžete sa zviesť na prehliadku aj safari autobusom, ktorý riadi malý opičák. Kreatívna stavebnica Unico pomáha rozvíjať predstavivosť a jemnú motoriku malých detí.