Unger kĺbový držiak handry 20 cm
31,30 €

Kĺbový držiak handry – hliníkový držiak handry s kĺbom pre vnútorné čistiace handry je vhodný pre všetky Unger tyče so závitom. Kĺb držiaku umožňuje prístup do ťažko prístupných miest a zospodu je opatrený pevných suchým zipsom pre pevné spojenie s handrou.

Unger umývacie handra z mikrovlákna 1 ks
10,90 €

Handra z mikrovlákna – mikrovláknové umývací handru pre opakované umývanie a väčšie znečistenie. 15 mm dlhá hustá vlákna ľahko odstráni aj silnú špinu. Zozadu má pevný suchý zips pre upevnenie s držiakom handry PHH20 alebo PHD20. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 5 ks.

Unger nlite Hiflo rádiusové kefa 27 cm - zelený
58,80 €

Posledný kus za túto cenu!

NLite KEFY Super ľahké kefy Unger – sú vytvorené Tak, aby sa dostali aj do tých najmenších rohov a účinne spláchli špinu z povrchu. Telo nLite kefy je technickou špičkou s výBorným dizajnom.

Unger nlite Hiflo rádiusové solárny kefa 27 cm - žltý
55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

NLite KEFY Super ľahké kefy Unger – sú vytvorené Tak, aby sa dostali aj do tých najmenších rohov a účinne spláchli špinu z povrchu. Telo nLite kefy je technickou špičkou s výBorným dizajnom.

Unger umývacie systém pre vnútornej okná
92,50 €

Umývací systém Unger – profesionálny systém je ideálnym pomocníkom pre každodenné umývanie alebo leštenie skiel a zrkadiel. Veľmi jednoduché použité aj pre laika. K tomuto systému nepotrebujete žiadne chemikálie, tým ušetríte peniaze a umývanie bude bezpečnejšie pre vás i životné prostredie.

Unger leštiaci handra z mikrovlákna 1 ks
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Handra z mikrovlákna – mikrovláknové leštiaci handru pre pravidelné čistenie výBorne odstraňuje prach, odtlačky prstov, mastnotu a ďalšie ľahké zašpineniu zo skiel a zrkadiel. Zozadu má pevný suchý zips pre upevnenie s držiakom handry PHH20 alebo PHD20.

Unger Stierka na okná 55 cm ErgoTec
22,50 €

Unger Stierka na okná 55 cm ErgoTec – profesionálny stierka na umývanie okien, vynikajúca kvalita značky Unger. Uchytenie na kónus alebo ErgoTec OptiLoc. Lišta umožňuje výmenu gumy alebo celé lišty s gumou za inú veľkosť. Ergonomický dizajn, pogumovaný povrch pre ľahšie úchop.

Unger bodlo na odpadky
12,50 €

Unger Bodlo na odpadky – celková dĺžka 110 cm. Ergonomické držadlo s uškom na zavesenie. Výmenný hrot. Cena je uvedená za jeden kus.

Unger Kliešte na zber odpadkov - manipulačné ruka 90 cm NiftyNabber Pro
28,70 €

Unger Kliešte na zber odpadkov – manipulačné ruka 90 cm NiftyNabber Pro – celková dĺžka 97 cm, kvalitné prevedenie Unger. Kovové telo a čeľuste potiahnuté gumou. Ergonomická plastová rukoväť s uškom na zavesenie. Kliešte sú veľmi ľahké. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 10 ks.

Unger mikroutierka Lite 40x40 cm
2,61 €

Unger utierka z mikrovlákna Lite 40 × 40 cm – super jemná utierka z mikrovlákna, nepúšťa vlákno. Obšitie krajov zaručuje stály tVar a je prateľná v práčke a vydrží až 200 vypraní.

Unger okenné stierka s rozmývákem DUO 35 cm
31,90 €

Unger okenné stierka s rozmývákem DUO 35 cm – sada obsahuje: plastový rozoberateľný držiak, návlek vyrobený z kvalitnej bavlny v základnom prevedení pre bežné umývanie okien a nerezovú lištu s kvalitnou gumou Unger Profi riešenia. Cena je uvedená za jeden kus.

Unger abrazívny drhnúce handra 1 ks
1,36 €

Drhnúce handra – abrazívne handra pre odstránenie väčších nečistôt z okien a skiel vhodný aj pre vonkajšie umývanie. Zozadu má pevný suchý zips pre upevnenie s držiakom handry PHH20 alebo PHD20. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 10 ks.

Unger čistiaci handra z mikrovlákna 1 ks
9,40 €

Handra z mikrovlákna – mikrovláknové čistiace handru je extra jemný, ľahko kĺzavý a ľahko sa čistí. Tento handru odstraňuje prach, odtlačky prstov, mastnotu a ďalšie ľahké zašpinenia povrchov. Zozadu má pevný suchý zips pre upevnenie s držiakom handry PHH20 alebo PHD20.

Unger Držiak - objímka pre teleskopickou tyč
13 €

Unger držiak – objímka pre teleskopickú tyč – kvalita značky Unger. Ideálne na maliarske valčeky, škrabky a ďalšie náradie s rukoväťou. Pre teleskopické tyče Unger alebo teleskopické tyče v čiernom prevedení z našej ponuky. Objímka je vybavená kĺbom pre nastavenie pracovného uhla.

Unger Ergo Tec vrecko
27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger ErgoTec vrecko – vybavená 3 vodotesnými priehradkami, aby ste mohli skladovať suché a vlhké utierky oddelene. Predné vrecko je uzavretá chlopňou so suchým zipsom. Vrecko je vyrobená z robustného nylonu, ktorý je sTarostlivo prešitý pre dlhodobú trvanlivosť.

Unger Gél na umývanie okien priama aplikácie na rozmývák 0,5 l - FG050
9,93 €

Unger Gél na umývanie okien, priama aplikácia na rozmývák 0,5 l – nemecká kvalita. Okná bez šmúh a silný umývací účinok. Prostriedok pre aplikáciu priamo na rozmývák, gél nekvapká a netečie, čiže nepotrebujete kýblik. Vhodné napríklad do výšok. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 10 ks.

Unger Hiflo Control - obmedzovač prietoku
36,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger HiFlo Control – obmedzovač prietoku – kompletné On / off vypínač s klipmi a páskyNami suchý zips pre okamžitú kontrolu vodného prúdu v tyči. Vypínač je vhodný na základnú časť tyče a hadice padne do spínača pod páčku. Prispôsobte alebo vypnite prúd vody úplne jedným plynulým pohybom páčky.

Unger Kefa plastový 20 x 8 cm
15,20 €

Unger Kefa plastový 20 × 8 cm – kvalitný tvrdý kefa – ryžák na kĺbe cca 180 °. Vhodný na profesionálne použitie, čistenie špár a rohov. Vhodné kombinovať s teleskopickou tyčou. Cena je uvedená za jeden kus.

Unger Kefa plastový 22 cm
12,50 €

Unger Kefa plastový 22 cm – kvalitný tvrdý kefa – ryžák na kĺbe, cca 180 °. Vhodný na profesionálne použitie, čistenie špár a rohov. Vhodné kombinovať s teleskopickou tyčou (kód: EZ25G). Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 10 ks.

Unger koncentrát na umývanie okien 1 l - FR100
6,79 €

Unger koncentrát na umývanie okien 1 l – nemecká kvalita. Okná bez šmúh. Prostriedok na aplikáciu do vedierka s vodou, pri umývaní okien rozmývákem, koncentrát dávkovanie 1: 100 objemu. Prostriedok je EKO šetrný. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

Unger koncentrát na umývanie okien 5 l - FR500
26,10 €

Unger Koncentrát na umývanie okien 5 l – nemecká kvalita. Okná bez šmúh. Prostriedok pre aplikáciu do vedierka s vodou, pri umývaní okien rozmývákem, koncentrát dávkovanie 1: 100 objemu. Prostriedok je EKO šetrný. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 2 ks.

Unger Koncovka pre teleskopickou tyč sa závitom
7,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger koncovka pre teleskopickú tyč – so závitom a kĺbom. Na oboch stranách je smetákový jemný závit. Kĺb pre nastavenie sklonu. V kombinácii s Unger Adaptér pre použitie HiFlo kief na teleskopickú tyč vhodné pre pripojenie metly s jemným závitom na teleskopickú tyč.

Unger Lišta s gumou ErgoTec NINJA 92 cm
24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger Lišta s gumou ErgoTec NINJA 92 cm – nemecká kvalita, určené pre grif Unger ErgoTec NINJA. Nemecká kvalita pre profesionálov. Najširšie stierka na trhu. Vhodné na veľké okná, lodžie, výklady, obklady.

Unger Náhradné guma do stierky na okná 45 cm, zelená - stredná
5,65 €

Unger Náhradná guma do stierky na okná 45 cm – gumová stierka so zelenou siLou s vynikajúcou klznou schopnosťou. Stredná tvrdosť SHORE – pre celoročné použitie a skvelé výsledky, ketré sú bez šmúh. Možno si nastrihať potrebný rozmer gumy do stierky.

Unger nlite Hiflo rádiusové kefa 40 cm -zelený
76,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger HiFlo nLite rádiusové kefa 40 cm – zelený – nLite KEFY Super ľahké kefy Unger sú vytvorené Tak, aby sa dostali aj do tých najmenších rohov a účinne spláchli špinu z povrchu. Telo nLite kefy je technickou špičkou s výBorným dizajnom.

Unger nlite Hiflo rádiusové solárny kefa 40 cm - žltý
76,30 €

Posledný kus za túto cenu!

NLite KEFY Super ľahké kefy Unger – sú vytvorené Tak, aby sa dostali aj do tých najmenších rohov a účinne spláchli špinu z povrchu. Telo nLite kefy je technickou špičkou s výBorným dizajnom.

Unger obojstranná mikroutierka 40 x 40 cm
6,04 €

Unger obojstranná utierka z mikrovlákna 40 × 40 cm – originálne utierka z mikrovlákna, nepúšťa vlákno. PRakotická utierka je obojstranná – hrubšia strana pre čistenie, jemnejšia pre leštenie. Obšitie krajov zaručuje stály tVar a je prateľná v práčke a vydrží až 500 vypraní.

Unger Sada britov na okná z karbónové ocele 10 cm - 25 britov
8,88 €

Unger sada britov na okná z karbónovej ocele – do Unger ErgoTec Ninja škrabky a do držiaka stierky TRIM 10 cm. Čepele z karbónovej ocele s obojstrannými ostrými hranami. ČEPEĽ ZNAČKY Unger Z KARBONOVÉ OCELE Vyrobená z extra ostré karbónovej ocele pričom každá hrana je brúsená 4mi cestami.

Unger Stierka na okná 35 cm ErgoTec
18,30 €

Unger Stierka na okná 35 cm ErgoTec – profesionálny stierka na umývanie okien, vynikajúca kvalita značky Unger. Uchytenie na kónus alebo ErgoTec OptiLoc. Lišta umožňuje výmenu gumy alebo celé lišty s gumou za inú veľkosť. Ergonomický dizajn, pogumovaný povrch pre ľahšie úchop.

Unger Stierka na okná 45 cm ErgoTec
19,90 €

Unger Stierka na okná 45 cm ErgoTec – profesionálny stierka na umývanie okien, vynikajúca kvalita značky Unger. Uchytenie na kónus alebo ErgoTec OptiLoc. Lišta umožňuje výmenu gumy alebo celé lišty s gumou za inú veľkosť. Ergonomický dizajn, pogumovaný povrch pre ľahšie úchop.

Unger Stierka na okná 45 cm ErgoTec Ninja
30,80 €

Unger Stierka na okná 45 cm ErgoTec Ninja – najvyššia trieda stierok na umývanie okien. Ergonomická protišmyková rukoväť, otočný kĺb 180 °, blokovací mechanizmus lišty stierky s gumou, blokovací mechanizmus gumy stierky, možnosť nastavenia gumy do dvoch pozícií.

Unger teleskopická tyč Opti Loc 3 x 1,5 m
60,10 €

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 3 × 150 cm – celková dĺžka 4,5 m – kvalitný Materiál, teleskopická tyč sa neprehýba a je veľmi ľahká. Aretácia, pevne drží. Tyč sa nezasúva. Kvalita Unger. Koncovka kónus s aretáciou nástavcov OptiLoc Unger. Aretácia aretačné Maticou.

Unger teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m
26,70 €

Unger Teleskopická tyč SmartColor 2 × 1,25 m – celková dĺžka 2,5 m – kvalitný Materiál, teleskopická tyč sa neprehýba a je veľmi ľahká. Aretácia aretačné Maticou, pevne drží .. Kvalita Unger. Koncovka kónus. Ergo držadlo s očkom na zavesenie. Cena je uvedená za jeden kus.

Unger Ultra Filter L náhradná náplň - 3 ks
202 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger Ultra Filter L náhradná náplň – 3 ks – každé balenie z živice Ultra obsahuje vopred porciované množstvo prémiové iónomeničovej živice Unger s novou technológiou, aby umývanie skiel bolo dokonalejšie.

Unger Ultra Filter S náhradná náplň - 3 ks
202 €

Posledný kus za túto cenu!

Unger Ultra Filter S – každé balenie z živice Ultra obsahuje vopred porciované množstvo prémiové iónomeničovej živice Unger s novou technológiou, aby umývanie skiel bolo dokonalejšie.

Unger voskovacou tyč na polymérne vosky
26,10 €

Unger voskovacou tyč na polymérne vosky – Vynikajúci a ľahké nanášanie voskov a polymérov na pevné povrchy. Návlek možno zložiť až 500× vyprať či vymeniť. Nepúšťa vlas. Kvalita značky Unger. Ergonomické držadlo, uško na zavesenie, kĺb 180 °, sníMateľný návlek. Cena je uvedená za jeden kus.